Parimad saidid, mida kasutada TorrentKimi asemel | VPN-kohv


Kas kuulute tuhandete inimeste hulka, kes tunnevad rõõmu TorrentKimi nime all tuntud torrent-saidi kaotamisest? Kui jah, siis oleks teil hea meel teada saada, et veebis on mitmeid alternatiive, mis on sama head (kui mitte paremad), nii et jätkake lugemist.

Mis on TorrentKim?

TorrentKim oli populaarne torrent-sait, mis on spetsialiseerunud Korea filmidele – draamadele, sari-show’dele, filmidele jne. Need olid tuntud Korea žanri kvaliteetsete torrentide korraldamise eest ja pakuvad isegi populaarsetele pealkirjadele õigustatud subtiitreid..

Kahetsusväärselt, TorrentKim on nüüd (kirjutamise hetkest alates) lakanud ja pole midagi muud kui rämpsposti reklaamide sait, mis suunab kasutajad juhuslikele saitidele. Kuigi puudub teave selle kohta, millal TorrentKim nende piinamisteenused lõpetas ja kas nad tagasi jõuavad, on üks asi kindel. Tuhanded fännid väljaspool Koread, kes on neist aastate jooksul sõltunud, jäävad neist valusalt mööda.

Reaalsus on see, et pole tavaline, et torrent-saidid kaovad äkki. Seda juhtub kogu aeg, kuna autoriõiguse kohtuasjad on neid sageli tabanud või rangete autoriõiguse seadustega piirkondades üldse keelatud. Sellegipoolest on veebis palju muid alternatiive, mida saate kasutada Korea filmide piinamiseks. Selles artiklis käsitleme mõnda 2020. aasta parimat torrent-saiti, millel võib olla vajalik sisu.

Parimad TorrentKimi alternatiivid

Enne kui hakkame tutvuma mõne torrenti veebisaidi ettepanekuga, mida saate TorrentKimi asemel kasutada, pange tähele, et meie VPN Coffee kohus ei julgusta torrentite kasutamist autoriõigustega kaitstud sisu allalaadimiseks ja jagamiseks. Kuigi P2P-tehnoloogia kasutamine on täiesti seaduslik, pole autoriõigustega kaitstud sisu jagamine ja allalaadimine seda. See võib viia ühiste hagideni ja isegi kohtuasjadeni, mille eesmärk on üksikisikutele nendest näide tuua. Seetõttu julgustame kasutajaid VPN-teenuse abil end kaitsma ja hoiame oma piinavate tegevuste üksikasjad anonüümsena.

Nüüd, kui see on välja kujunenud, hüppame otse mõnele TorrentKimi alternatiivile, mis on ka 2020. aastal endiselt tugevad:

Piraatide laht

Kui olete mõnda aega piinlenud, siis olete kahtlemata kuulnud Pirate Bayst. Need on üks vanimaid ja suuremaid torrentide saite Internetis. Hoolimata arvukatest kohtuasjadest ja katsetest need kinni panna, jäävad need torrentide kasutajatele elujõuliseks allikaks kogu maailmas.

Ehkki Pirate Bay pole Korea žanri spetsiifiline spetsiifilisus, võõrustab see arvukalt populaarseid Korea filme (nagu ülal näete). Torrent-sait võimaldab kasutajatel ka torrentite kvaliteeti hääletada ja kommenteerida, mis aitab kindlaks teha, millised neist on õigustatud.

DramaFire

Ehkki nende sisu pole nii ulatuslik kui TorrentKim, on DramaFire viimase jaoks suurepärane alternatiiv nii disaini kui ka kasutusmugavuse osas. Nad pakuvad torrente sadadele Korea filmidele, sealhulgas Korea draama, komöödia, telesaated ja palju muud. Samuti leidsime, et paljud torrentid sisaldavad ingliskeelseid subtiitreid, mis on alati hea asi innukastele fännidele väljaspool Koread.

Veel üks suurepärane asi DramaFire’i juures on see, et nad värskendavad oma sisu regulaarselt. Paljude populaarsete Korea telesaadete torrentid laaditakse saidile üles varsti pärast vabastamist. See tähendab, et kasutajad ei pea ootama kogu hooaja lõppu, et nad saaksid oma lemmik Korea saadet liigselt vaadata.

Nagu enamus torrent-saite, edastab DramaFire kasutajatele reklaame, et hoida oma serverid töös. See tähendab, et reklaamid on suhteliselt minimaalsed ja nad on suutnud säilitada puhta liidese, mida torrentide kasutajatel on hõlbus navigeerida ja kasutada.

Tcafe

Tcafe on veel üks hea alternatiiv TorrentKimile ja see on üks suurimaid torrent-saite, mis on pühendatud Korea žanrile. Sellegipoolest peavad kasutajad registreeruma kontole, mis võib olla vaeva. Tcafe kannatab ka enamike torrent-saitidega seotud tavaliste probleemide ees – segadusega kasutajaliides, palju reklaame, rämpsposti ümbersuunamised ja mitte-korealased peavad saidi inglise keelde tõlkima, mis võib kohati olla lollakas. Sellegipoolest on registreerimine tasuta ja enamik kasutajaid nõustub, et nende tohutu valik torrente teeb selle väärt.

Parim torrentimiseks kasutatav VPN

Nüüd, kui oleme tutvunud mõne torrentsaidi soovitusega, mida saate kasutada TorrentKimi asemel, on ettevaatus sõna – ärge kunagi tegelege piinavate tegevustega ilma VPN-i kaitseta. Nagu varem mainitud, võib see nii tekkida, kui elate riigis, kus kehtivad ranged autoriõiguse seadused.

Suurepärane VPN-teenus aitab teil peita jälgi oma piinavast tegevusest mis tahes muude tootjate eest ja avada Interneti-sisupiirangud (geograafiline blokeerimine). Võib juhtuda, et te ei pääse juurde mõnele ülalnimetatud torrenti saidi soovitusele. Sel juhul vajate torrenti saidi blokeerimiseks VPN-i ja hoiate oma torrentitoimingud anonüümsena.

Kas pole kindel, millist VPN-teenust kasutada? Noh, meil on mõned soovitused, mida tasub kaaluda, eriti kui soovite Korea filmide torrente anonüümselt alla laadida:

NordVPN

NordVPN on vaieldamatult üks populaarsemaid VPN-teenuseid Internetis, mis pakub teie raha eest suurepärast väärtust. Hinnakujundus algab 11,95 dollarist kuus või 3,49 dollarist kuus 3-aastase plaani korral. Vastutasuks saavad kasutajad juurdepääsu enam kui 5300 VPN-serverile 58 riigist üle maailma. Piiramatu ribalaius ja võimalus ühendada kuni 6 seadet tagab, et kasutajad saavad kõik soovitud torrentid mitmesse seadmesse alla laadida.

Nagu enamus premium-VPN-e, ei logi NordVPN oma kasutajate tegevuse kohta mingit teavet ning sõjaväeline AES 256 krüptimine tagab, et kõik teie piinavate tegevuste üksikasjad hoitakse anonüümsena. Samuti pakuvad nad VPN-i rakendusi, mis toetavad enamikku Interneti-seadmeid, sealhulgas nutitelefonid, laua- / sülearvutid, mängukonsoolid, nutitelerid ja palju muud.

ExpressVPN

ExpressVPN on veel üks populaarseim variant torrentimiseks ja see, mida tuntakse kõige kiiremini torrentide allalaadimisel. Selle põhjuseks on asjaolu, et nad pakuvad spetsiaalseid P2P-servereid piiramatu ribalaiusega ja integreeritud tapilülitiga (kui VPN ebaõnnestub, katkestab teie seade automaatselt Interneti-ühenduse). Nagu enamiku esmaklassiliste VPN-ide puhul, rakendavad ka nemad logimisreegleid ja hulgaliselt VPN-i rakendusi, mis lihtsustavad algajaid peaaegu kõigis seadmetes alustamist.

ExpressVPN võtab üheaastase plaani eest 12,95 dollarit kuus või 8,32 dollarit kuus. See annab kasutajatele juurdepääsu enam kui 1500 võimsale VPN-serverile enam kui 90 serveri asukohast kogu maailmas. Ehkki paljud kallimate VPN-idega võrreldes on need palju kallimad, eelistavad paljud torrenti kasutajad neid kiire P2P kiiruse tõttu.

Kaitsja

Julge nimega pakub see rakendus kohandatud UX-i, mis läheb palju kaugemale tavapärasest VPN-i liidesest – unustage segadusse ajavad riikide korjajad. Assguard kohandub kasutajate kiireloomuliste vajadustega: kas soovite proovida USA Netflixi blokeeringut blokeerida või omate kohest juurdepääsu uusimatele telesaadetele ja põnevusfilmidele, mis on saadaval Disney + ja HBO-s.

Assguardil on hõlpsasti mõistetav liides ja otseteed, mida uuendatakse regulaarselt, et aidata kasutajatel saitidele ja teenustele kraani kaudu juurde pääseda. Rakenduse hind algab 7,99 dollarist kuus või 4,99 dollarist, kui valite aastaplaani. See võimaldab teil ühe konto kohta kuni kuus seadet ja ülikiire ühenduse.

CyberGhost

CyberGhost on suur ja väljakujunenud VPN-teenus, mis koosneb enam kui 5600 serverist 90 riigis üle kogu maailma. Hinnakujundus algab 12,00 dollarist kuus või 2,75 dollarist kuus, kui registreerute 3-aastase plaani sõlmimiseks.

Kuigi CyberGhost on selles loendis mainitud paketist kõige taskukohasem, pakuvad nad siiski kõike, mida torrenti kasutajad vajavad. See hõlmab piiramatut ribalaiust, VPN-i rakendusi suuremate platvormide ja seadmete jaoks, samuti AES 256 ja OpenVPN-i andmeturbeprotokolle, et hoida teie piinavate tegevuste üksikasjad uteliailtadest eemal.

Kõigil ülalmainitud VPN-del on ööpäevaringne klienditugi ja 30-päevane raha tagasi garantii. See tagab, et teil on piisavalt aega testida ja otsustada, milline VPN-teenus vastab teie piinavajadustele kõige paremini.

Kokkuvõte

TorrentKim pakub tõepoolest palju alternatiive, mida saate kasutada Korea lemmikfilmide ja telesaadete jaoks torrentite hankimiseks. Selles loendis mainitud on mõned, kuid mõned neist, mille oleme kinnitanud, on endiselt aktiivsed (kirjutamise ajal). Ehkki P2P-tehnoloogia kasutamisel mis tahes sisu allalaadimisel on oht, saab neid kõiki hea VPN-i abil tõhusalt leevendada.

Kohustustest loobumine: VPN Coffee ei tunnista ebaseaduslikku failide jagamist ega autoriõiguse rikkumist. Kuigi P2P-failide jagamise tehnoloogia on seaduslik, on paljud P2P-i kaudu vahetatavad failid autoriõigusega kaitstud. Nende autoriõigusega kaitstud failide üleslaadimine võib teid ohustada tsiviilkohtumenetluses. Kuigi need kohtuasjad on sageli ühiste hagide juhtumid, on mõned suunatud üksikutele kasutajatele, püüdes neist näiteid tuua.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map