Parimad Anime Torrenti saidid [2020] | VPN-kohv


Kui olete anime-fänn, teate, et see on patt, kui te ei jõua järele oma lemmiksarja uusimale osale. Kuid mitte kõik anime pole teinud seda voogedastusteenuste integreerimiseks. Päevase animeiannuse saamiseks peate pöörduma nende animafännide sageli külastatavate saitide poole.

Enne kui avalikustame parimate anime-torrenti saitide lemmikloendi, uurime põhjalikumalt, mida anime hüpe endast kujutab..

Võimalik, et teid võlub kiilaspäine, tavalise välimusega Saitama populaarsetes pilkudes Ühe löögiga mees Hulu peal. Ja te mõtlete, kas nälja rahuldamiseks on veel sarnase teemaga anime.

No on olemas.

Küsimus, mis küsib vastuse, on järgmine: kuidas voogesitate oma seadmetes anime? Ja kust saate teada, mis anime on olemas ja mis on fännide seas kõige populaarsemad? Lugege edasi ja me vastame kõigile teie küsimustele.

Mis on anime ja miks see nii hull on?

Anime on mõiste, mis on loodud Jaapani stuudiode toodetud animafilmide jaoks. Neid mõjutavad sageli koomiksid või mangad ja nad on olnud Jaapani kultuuris osa aastakümneid. Jaapani anime on üles ehitatud hiilgavalt kirjutatud süžeedele ja on sageli saavutanud mahukaid ülemaailmseid jälgimisi.

Anime populaarsust lääneriikides saab jälgida 2000. aastate algusest, kui ameeriklased hakkasid ilmutama suurt huvi unikaalselt animeeritud tegelaste ja süžeeliinide vastu. Mingi anime, näiteks Rünnak Titanile, USA-s on tohutud fännibaasid. Tegelikult proovib Hollywood väidetavalt selle populaarse seeria filmide kohandamist.

Kui leiate end anime küljes, pole te üksi. Aastas korraldavad animekultuuri tähistamiseks kümned tuhanded fännid kogu maailmas. Mingil põhjusel on anime maagiline veetlus soo, vanuse ja rahvuse lõikes. Pole tähtis, kes või kus te olete – õige anime röövib teid igas mõttes, kui suunate oma tähelepanu vahe- ja põnevusstseenidele. Rahulolu sellega, et lubate end animede maailma tõmmata, võib noorendada. Ükskõik, kas olete kunstilise visuaali, loomingulise süžee fänn või proovite oma sisemist last taaskord võitlusvõimeliste superkangelastega elada, pakub anime teile täiusliku kanali lõõgastumiseks ja stressi vähendamiseks. Kui olete ühte anime sisse tõmmatud, olete konksul ja tahate enamat.

Ja siin on hea uudis: iga teie vaadatava tavaanime jaoks on sadu võrdselt säravaid animesarju, mis paluvad teie tähelepanu. Selgema pildi saamiseks ilmub igal aastal sadu tuhandeid anime-pealkirju. Kuid lihtsalt sellepärast, et sari ei ole jõudnud tavavoolu, ei tähenda see, et see oleks halvema kvaliteediga. See tähendab lihtsalt, et Jaapanis on animekonkurents tihe ja kui piirduda ainult peavooluga, võite jääda ilma mõnedest parimatest kalliskividest..

Et täita teie janu säravamalt tehtud anime järele, jagame meie eelistatud loheliste saitide loendit, kuhu meil õnnestus oma lemmiktegelased alla laadida ja neid vaadata. Kuid enne kui hakkate neid saite külastama, lugege läbi, et saada teada, kuhu olete sattunud.

Kas Torrenting Anime on ebaseaduslik?

Kuigi piinaval platvormil failide jagamine ei ole illegaalne, on tõenäoliselt anime torrent-failide üleslaadimine ja allalaadimine. Kui konkreetne anime on autoriõigustega kaitstud ja tõenäoliselt on see nii, siis austate autoriõiguse seadusi.

Enamikus riikides kehtivad ranged autoriõiguse seadused. Torrentide allalaadijate suhtes rakendatud juriidilisi toiminguid on suhteliselt vähe, kuid siiski. Jaapanis arreteeriti 39-aastane mees anime ja muude failide allalaadimise eest P2P-tarkvarasse.

Mõnes riigis võivad autoriõigusega kaitstud torrente alla laadivad kasutajad saada Interneti-teenuse pakkujate teate. Sõltuvalt olukorrast võidakse välja anda kohtukulud.

VPNCoffee juures ei saa me autoriõigustega kaitstud materjali allalaadimist taunida. Kui kasutate torrent-saiti, peate olema teadlik selle tegemise ohust.

Kust leida Anime torrente

Ehkki voogesitusteenused on muutunud tavapäraseks, on piinav kogukond endiselt aktiivne. Kuid mitte kõik P2P-kogukonnad pole anime-torrentide jaoks suurepärased. Anime-fännid kipuvad külastama konkreetseid torrent-saite, mis on mõeldud anime-austajatele.

Kui olete alustanud anime-torrentite allalaadimist, võite otsida vales kohas. Selles juhendis oleme koostanud ülipopulaarsete anime-torrent-saitide loendi. Nendel saitidel on tohutu pealkirjade kollektsioon erinevate anime-žanrite vahel.

Loodusliku hane tagaajamise asemel külastage lihtsalt mõnda meie loendi anime-saiti ja võite leida pealkirja, mida olete otsinud.

Kust alla laadida vanu animesid

Kui olete püüdnud lõigud Suur õpetaja Onizuka, Fushigi Yuugi või muid põnevaid anime, mis eetris aastakümneid tagasi, võib teil tekkida probleeme selle voogesitusega sisuteenuse pakkujatelt, näiteks Netflix. Et rahuldada oma uudishimu loo arengu osas, peate pöörduma alternatiivsete animeallikate poole.

Küsige animefännidelt ja nad suunavad teid animeteemalistele torrentide saitidele. Oleme juhendis loetlenud mõned ülipopulaarsed anime torrent-saidid. Nendel saitidel on sageli otsingufunktsioon, mis võimaldab teil klassikalise anime kiiresti üles leida.

Mõned neist anime piinavatest saitidest pakuvad ka filtreid, mis tagastavad animete torrentitulemused kindlatel kuupäevadel. Teie võimalused vanade animede vaatamiseks torrent-saitidel on suuremad kui tavavoogesituse pakkujatele häälestamine.

Kuidas valida Torrent-saiti anime jaoks

Kui soovite oma lemmikanime allalaadimiseks torrent-saite valida, peate olema ettevaatlik. Karm tõde on: mõnedele saitidele, mis on täidetud kelmuse linkide ja viirusefailidega, on piinamisele andnud halva nime.

Pole mõtet oma arvutit või mobiiltelefoni segadusse ajada lihtsalt seetõttu, et tahate järele jõuda uusima monstrumite pesemise animega.

Muidugi peaks parimatel torrent-saitidel olema rikkalik anime kogu kõigis žanrites. Faili allalaadinud või ühiskasutatavate kasutajate arv on samuti oluline, kuna torrentimiskiirus suureneb, kui sama faili jagavad rohkem kasutajad.

Kui mõned anime-fännid eelistavad pealkirjade alamversioone, naudivad teised anime dubleeritud episoode. See aitab, kui torrent-saidil on valikuid nii dubleeritud kui ka alampiirkonna versioonide vahel.

Torrent-saidid olid varem teksti ja linkide rämps. Kuid mõned anime torrent-saidid on üles ehitatud intuitiivsete liidestega. Te peaksite saama anime pealkirju hõlpsalt leida või sirvida.

Lõppkokkuvõttes tahate piinades ohutuks jääda. Viirusetõrjetarkvara installimine aitab, kuid soovite külastada fännide külastatavaid torrent-saite, selle asemel, et tundmatute saitidega tarbetuid riske võtta..

Parimad saidid piinava anime jaoks

Tugevate animefännidena võime kinnitada, et need on parimad torrent-saidid, millele võite oma lemmikanime allalaadimise alustamisel tugineda..

1. 1337X

See torrentide sait on olnud juba mõnda aega ja sellel on rikkalik anime-pealkirjade kollektsioon. Sellel on karge kasutajaliides, mis võimaldab teil hõlpsalt oma lemmikanime otsida või animeikoonidest sirvida.

2. 9Anime

9Anime ei ole torrent-sait selle kõige otsesemas tähenduses, kuid see väärib mainimist, kuna see majutab suurt hulka anime-pealkirju, mida saate veebis voogesitada. Saate anime sirvida žanri järgi või valida lihtsalt fännide lemmikute hulgast.

3. AnimeLayer

Kui te ei valda vene keelt, peate selle torrenti saidi automaatselt tõlkima. AnimeLayer on kaunilt esitletud vene torrentide sait, kus on üksikasjalikud kirjeldused ja teave iga pealkirja kohta. Samuti on sellel foorum, kus saate ühendust mõttekaaslastega animefännidega.

4. AnimeUltime

See torrentide sait annab tunnistust sellest, kuidas prantslased oma anime armastavad. Kui keel ei ole teile takistuseks, saate nautida ühenduse loomist saidi aktiivse kogukonnaga. Võite ka allalaadimist alustada saadaolevate anime-pealkirjade hulgast.

5. AnimeTorrents

AnimeTorrents pakub kvaliteetseid torrent-allalaadimisi, mis avaldavad muljet kõigi žanrite animefännidele. Enne juurdepääsu saamiseks selle animekogule peate konto registreerima. Nii dubleeritud kui ka subleeritud versioone saab selle piinaplatvormilt alla laadida.

6. AnimeTosho

AnimeTosho puhul pole midagi väljamõeldud, kuid kõige värskemate saadaval olevate anime torrent-failide loend, mida saate kontrollida. Saidil on aktiivne kasutajaskond ja see tähendab, et külvajatest pole puudust. Oodake AnimeTosho abil korralikku allalaadimisaega.

7. AniArena

AniArena karjub anime värviliste Jaapani koomiksitegelaste taustal. See on torrentide jälgija sait, mis meelitab anime fänne kogu maailmas. Allalaadimist saate alustada ilma kontole registreerumata.

8. Bakabt.me

Bakabt pole teie tavaline piinav sait. Peate esitama avalduse IRC kaudu ja lubama administraatori vet selle kaudu. Kui olete selle heaks kiitnud, saate juurde pääseda tihedalt kootud animefännide kogukonnale ja alustada saadaoleva sisu allalaadimist.

9. KohutavadSubid

Erinevalt nimest on HorribleSubsi alla laaditud alam-anime pealkirjad üsna korralikud. Sellel on ajakava, kus saate jälgida tulevasi episoode ja sumedat kogukonda, kellega suhelda.

10. LimeTorrents

Kuigi LimeTorrents pole ainus torrentide sait, on see üks vanimaid veebisaite, mis majutab tohutult palju torrente. Ikoonile vajutamisel või lihtsalt kodulehe pealkirja otsimisel võib teid oodata pikk animetrummide loend..

11. Nyaa

Nyaal on lihtne paigutus, mis võimaldab teil kiiresti vaadata viimaseid üleslaaditud anime torrent-faile ja saadaolevate külvimasinate arvu. Samuti on käepärane otsinguriba, mis võimaldab teil otsingu välja filtreerida.

12. Projekt GXS

Lühidalt on Project GXS sarnane paljude anime fännide loodud ajaveebidega. Kuid indeksile klikkides kuvatakse kõigi saidil loetletud animede mammutide loend. Mõned pealkirjad pakuvad peale piinamise ka otsest allalaadimist.

13. Shana projekt

Shana Project võimaldab teil anime allalaadimist automatiseerida, kui olete saidil konto loonud. Sellel on lihtne liides, mis võimaldab teil otsida või sirvida saadaolevate animesarjade loendit.

14. TorrentDownloads

Kuigi TorrentDownloads ei korralda ainult anime-torrente, on sellel anime-pealkirjade osa õiglane. 28 alamkategooriasse on jagatud üle 70 000 erineva anime pealkirja. Kõik anime-fännid rõõmustavad valikute rohkuse üle.

15. Torrentz2

Torrentz2 on nagu Google’i piinamine. Selles ei hostita ühtegi faili, vaid suunatakse teid saitidele, mis kannavad otsitavat pealkirja. See on teie parim panus, kui otsite animesarju, mis ei paista mujale hüppavat.

Milline on parim torrentide sait Anime allalaadimiseks?

Fakt on see, et on olemas erinevaid torrent-saite, kust saate animesid alla laadida. Kuid mõned saidid võivad funktsioonide, sisu ja juurdepääsetavuse osas teistest silma paista. Näiteks võimaldab Bakabt teil ühendust saada teiste animefännidega, kuid enne anime-torrentite allalaadimist peate oma rakenduse heaks kiitma..

Kui otsite kasutajasõbralikku saiti, kus oleks mõistlik kogus anime pealkirju, peaksite proovima AniRena. Selles on anime-pealkirjade loetelu koos külvajate ja lerite arvuga. Torrenti allalaadimiseks pole vaja ka kontot luua.

Kui eelistate tavalisi ja lihtsaid torrentide saite, on parim võimalus Anime Tosho. Sellel on värskelt üles laaditud torrentide loend. Puudub väljamõeldud taust, vaid puhtalt suur animafännide torrentite kollektsioon.

Parim VPN torrentiseva anime jaoks

Kui te ei pääse juurde ühelegi ülaltoodud anime torrenti saitidest ega laadige anime alla P2P-kliendi abil, pole te üksi. Interneti-teenuse pakkujad blokeerivad teatud riikides torrentide allalaadimise, kuna mõned kasutajad on autoriõigusi rikkuva sisu jagamisel kuritarvitamise tehnoloogiat kuritarvitanud.

Kuid tsensuurist saab mööda ka siis, kui installite seadmesse VPN-i. VPN või virtuaalne privaatvõrk võimaldab teil luua ühenduse turvaliste serveritega riikides, kus on juurdepääs anime torrent-saitidele. Teisisõnu, seade, mida sirvite, võtab teise riigi IP-aadressi, vältides seetõttu Interneti-teenuse pakkuja tsensuuri.

Ausalt öeldes pole anime torrent-saidid kõige turvalisem koht. Kui kasutate peer-to-peer torrentimistarkvara, paljastatakse teie IP-aadress teistele platvormi kasutajatele. See muudab teid haavatavaks häkkerite rünnakute suhtes, kes on suunatud torrent-saitide kasutajatele.

VPN teeb midagi enamat kui teie kohaloleku varjamist: see krüpteerib teie seadmest pärineva ja suunatava teabe. Kõigil teie andmeid pealtkuulavatel häkkeritel on võimatu krüptimist rikkuda.

Sellegipoolest pole kõik VPN-id torrentisõbralikud. Mõni ei toeta juurdepääsu torrent-saitidele või võib-olla tekitab ühenduse nende kiirus.

Alustamiseks ja lemmikanime allalaadimise nautimiseks oleme koostanud parimad VPN-id, mis pakuvad torrentisaitidele suurt tuge.

1. NordVPN

NordVPN on vaieldamatult üks parimaid VPN-e, mis teie kohalolekut veebis kindlustab. Osa selle serveritest on pühendatud P2P kasutajatele. Kui olete ühendatud torrent-toega serveritega, olete animefailide allalaadimisel kaitstud üliturvaliste protokollidega.

2. CyberGhost

CyberGostil on klienttarkvaras nupp “Torrent anonüümselt”, mis loob ühenduse torrentisõbraliku serveriga automaatselt, hoides ühenduse turvalisena. Samuti saate selle funktsiooni konfigureerida P2P-tarkvara automaatseks käivitamiseks, mida kasutate animefailide allalaadimiseks.

3. Kaitsja

assguard

Assguard on VPN-i turul uustulnuk, kuid see on juba populaarsust kogumas torrentide austajate seas. Torrent-animesid saate hõlpsasti alla laadida mis tahes selle VPN-serverites. Assguard lubab ühe konto jaoks kuni kuut seadet – kasutajatel on see mitmest seadmest allalaadimisel mugav.

4. ExpressVPN

ExpressVPN-i abil saate oodata kiiret allalaadimiskiirust, isegi P2P-tarkvaraga. ExpressVPN-l on 160 serverit 94 riigis ja saate kasutada piinavat klienti, luues ühenduse mõne serveriga. Anime allalaadimisel olete kaitstud tööstusstandardse krüptimise ja protokolliga.

5. IPVanish

IPVanish väärib torrentite võimaldamise võimaldamist kõigis oma 1300+ VPN-serveris. Teadaolevalt on selle suure serveriserveri võrgus keskmisest kõrgemad ühenduse kiirused ning piire kiirusel ega edastuspiirangutel pole mingeid piiranguid.

Kokkuvõte

Lõpetage YouTube’is animafilmide või animede miniklippide vaatamine. Tõelised anime-fännid saavad terve sarja kätte ja hakkavad tegelaste kogemustesse sügavalt sukelduma.

Alustage uurimist, kuhu kuuluvad tõelised anime-fännid, uurides meie soovitatud anime-torrentide saite. Fakt, et need anime saidid on juba pikka aega eksisteerinud, tähendab, et kasutajad usaldavad neid.

Muidugi, soovite neid torrentide saite ettevaatlikult kasutada. Nii palju kui saidid püüavad kogukondadele parimat pakkuda, on alati mõni varjuline tegelane, kes üritavad kahju teha.

Jah, me räägime häkkeritest ja pahatahtlikust tarkvarast, mis on maskeeritud animefailideks. Ja seal on mõnede riikide tsensuur, mis takistab anime fännidel juurdepääsu sellele, mida nad armastavad.

Hankige kätte mõned parimad VPN-id, mida oleme soovitanud, et pääseda juurde parimatele anime torrent-saitidele. Võite oma lemmikanime piinade ajal veebis tsensuurist mööda hiilida ja olla turvaline.

Te ei saa aidata, et anime on nii sõltuvust tekitav, kuid oleme andnud teile kogu oskusteabe, kuidas pääseda veebis juurde kümnetele tuhandetele pealkirjadele. Kui olete tõeline animefänn, ei pääse tsensuur lahedate animeeritud Jaapani koomiksite nautimisest.

Niisiis, registreeruge kohe torrent-sõbraliku VPN-iga.

VPNcoffee ei tunnista ebaseaduslikku failijagamist ega autoriõiguse rikkumist. Kuigi P2P-failide jagamise tehnoloogia on seaduslik, on paljud P2P-i kaudu vahetatavad failid autoriõigusega kaitstud. Nende autoriõigusega kaitstud failide üleslaadimine võib teid ohustada tsiviilkohtumenetluses. Kuigi need kohtuasjad on sageli ühiste hagide juhtumid, on mõned suunatud üksikutele kasutajatele, püüdes neist näiteid tuua.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map