Kuidas säästa raha VPN-iga [üksikasjalik juhend]


Kas teadsite, et VPN teeb enamat kui lihtsalt veebis turvalisust? Sama tehnoloogia, mis teie kohalolekut veebis varjab, võib kuu lõpus säästa ka täiendavalt paarsada dollarit. See on märkimisväärne summa, kui teil on arveid maksta ja loodate, et saate allesjäänud rahaga korraliku kokkuhoiu. Me ei räägi VPN-i abil varjulikesse tegevustesse sattumisest. Selle asemel räägime sellest, kuidas VPN-i tehnoloogiliste funktsioonide kasutamine aitab teil veebis ostes raha säästa.

Kui olete kokkuhoidlik inimene, siis meeldib teile see, mida VPN saab teie kulutuste tegemiseks teha. Või kui olete innukas veebikaupleja, võite VPN-i sisse lülitades leida häid pakkumisi.

Selles artiklis leiate:

Kuidas saada VPN-iga veebist paremaid hindu

saada vpn-ga parem hind

Viimase kümne aasta jooksul on Internet äri muutmist dramaatiliselt muutnud. Möödas on päevad, mil pidid helistama mõne hotelli, et leida oma eelarvele vastav hotell, või ostma virna DVD-sid, et täita oma iha põnevuse ja õudusfilmide järele. Netflix on koduse meelelahutuse sünonüüm ja see on kasvanud väljaspool USA-d. Hotelli broneerimise osas sirvite nüüd enne odavaima variandi valimist erinevaid hinnavõrdlussaite.

Enamik Interneti-kasutajaid ei taipa, et kuvatud hinnad võivad varieeruda sõltuvalt asukohast, kuhu nad veebisaitidele pääsevad. See tähendab, et USA-s hotelli broneerides võite maksta mõnesaja dollari võrra rohkem kui Indiast broneerides või vastupidi.

Sama kehtib ka siis, kui ostate lennupileteid veebist. Veebisaitidel pakutav hind võib varieeruda sõltuvalt mitmest tegurist. Teisest riigist pärit inimene võib saada sama pileti madalama hinnaga ainult jaemüüja jaoks teadaolevatel põhjustel. See võib tunduda ebaõiglane, kuid nii toimib globaalne e-kaubandus.

Kui palju teie asukoht teile maksab?

how-much-is-your-location-costing-you

Veebis sisseoste tehes on õigel kohal olemine oluline. Võib olla erinevus lennupileti lisatasu maksmise või saja dollari suuruse säästmise vahel. Kui soovite paremat ettekujutust sellest, kui palju oleksite võinud VPN-iga kokku hoida, vaadake järgmist võrdlust.

Veebiostlemine VPN-iga: hindu võrrelda

Kas kokkuhoid, mida pakub VPN-i kasutamine, on nii hea, kui tundub?

Me ei anna julgeid lubadusi, kuid tahtsime näidata teile potentsiaalset kokkuhoidu, mis teil on, kui ostlete veebis

VPN. Mõnikord tuleb paar dollarit ostult maha raseerida ja on üllatavaid hetki, kui lööte VPN-i abil jackpotti..

Näiteks saate säästa 72 dollarit ostes lennupileti New Yorgi JFK lennujaamast Itaalia Napoli lennujaama, kui sirvite konkreetset võrdlussaiti Indias. Kui külastate veebisaiti USA-st, ei saa te seda madalamat hinda.

Teine näide on reisimine USA-st Malaisia ​​Kuala Lumpurisse. Kui ostate lennupileti Poolast, siis peate seda tegema tohutu kokkuhoid 1 121,29 dollarit võrreldes USA serverist ostmisega.

Kui teile meeldib ööbida luksuslikes hotellides, leiate, et VPN-i kasutamine võib tähendada vähem raha kulutamist. Näiteks saavad rõõmu tunda reisijad, kes broneerivad Suurbritannias luksuslikku hotelli The Goring kokkuhoid kuni 212 dollarit kui teete broneeringuid Ühendkuningriigi asemel Prantsusmaalt.

USA-s auto rentimine pole odav, eriti Philadelphias. Chrysler 200 paneb sind tagasi päevas 492 dollarit kui rendite USA-st. Asukoha muutmine Indiaks säästab aga teid tervislik summa 270,28 dollarit, mis võib olla kasulik söögikordade või suveniiride jaoks teie reiside ajal.

Sääst, mida saate VPN-i asukohtade muutmisega, pole ainuõige kallitele toodetele. VPN-i kasutades võite leida sarnaseid tehinguid igapäevaselt kasutatavate teenuste, näiteks Netflixi kohta. Kui elate riigis, kus maksate kõrgemat liitumistasu kui USA, võib VPN-i kasutamine säästa paar dollarit kuus.

Näited, kuidas saate VPN-iga raha säästa

näited, kuidas saate veebis raha kokku hoida, kasutades vpn-d

VPN-iga raha säästmise (odavamate hindade saamise) alus on lihtne. Aktiveerite VPN, valite sirvimiseks eri riikides asuvad VPN-serverid, kuni leiate teenuse või toote madalaima hinna. Või kui teate, et müüjal on müük konkreetses asukohas, sirvige lihtsalt nimetatud riigi VPN-serverit.

Näitame teile üksikasjalikult, kuidas saate VPN-iga säästa veebis raha populaarsete teenuste ja toodete jaoks.

Kuidas Netflixis raha kokku hoida VPN-iga

Kuigi USA tellijatel võib olla Netflixis kõige rohkem sisu saadaval, ei pruugi nad nende eest kõige vähem maksta. Ja kui tellite Netflixi välismaalt, maksate võib-olla 10–20% kõrgemat taset kui USA-s. VPN-i kasutamine ja seadme virtuaalse asukoha muutmine aitab teil Netflixi soodsama hinnaga saada.

Pange tähele, et Netflix ei armasta tarbijaid odavama hinnakujunduse tagamiseks oma VPN-iga manipuleerima. Seetõttu peate kasutama VPN-i, mida Netflix ei keela ja mis on filmide voogesitamiseks piisavalt kiire.

Siin on juhend selle kohta, kuidas saate kohe Netflixis salvestama hakata, kui olete USA-s.

1. USA-s maksab Netflix Premiumi tellimine 15,99 USA dollarit, nagu allpool näha.

netflixi tellimus ilma meilt vpnta
Netflixi tellimuse ostmine USA-st

2. Avage oma VPN (kasutame HotspotShield) ja looge ühendus Austraalia serveriga.

3. Kustutage oma brauserist küpsised.

4. Sulgege ja taaskäivitage brauser.

5. Minge uuesti Netflixi tellimislehele. Teile näidatakse Austraalia kasutajate tariif. Lisatasu plaan maksab 17,99 AUD (12,63 USD), ja sa saad säästa 3,36 dollarit kuus vaid VPN-iga.

Parimate veebis raha säästmiseks mõeldud VPN-ide loend:

 1. TorGuard
 2. NordVPN
 3. IPVanish
 4. Surfshark
 5. Privaatne Interneti-juurdepääs

Kuidas VPN-iga säästa lennupiletite, hotellide ja rendiautode pealt

Kui reisite välismaale puhkusereisiks, soovite soovi korral majutada mõnusat hotelli ja lennupileteid, mis loodetavasti pole liiga kallid. Ja kui soovite uurida linnu iseseisvalt, on auto rentimine suurepärane võimalus.

Kuid enne kõigi nende kokkulepete lõpuleviimist peaksite VPN-i sisse lülitama ja erinevatest piirkondadest veebisaitidele pääsemisel hindade võrdlemist alustama.

Suurepärane näpunäide, mis võib veidi aega kokku hoida, on VPN-serveri asukoha muutmine väiksema sissetulekuga riigiks. Sageli saate seda tehes märkimisväärselt kokku hoida.

Kui olete teadlik, et teatud riikides kehtib soodustus, siis soovite sirvida nende riikide VPN-serverite abil ja saada soodushindu.

Muidugi, mõnikord on vaja proovida ühenduse loomist erinevate VPN-serveritega enne hea hinna tagamiseks.

Kokku salvestatud hind võib ületada tuhandeid dollareid. Reisi kavandamisel soovite alati kasutada VPN-i.

Üksikasjalik juhend Kayak.com-ist lennupiletite madalamate hindade saamiseks

1. Lennupilet New Yorgist (JFK) Londonisse (LHR) maksab 1143 dollarit kui sirvite USA-s IP-aadressi.

buying-airplane-ticket-with-US-IP-address

2. Odavama hinna otsimiseks avage VPN ja looge ühendus teiste riikidega, näiteks Hispaaniaga.

open-the-VPN-and-connect-to-different-countries-like-Spain

3. Kustutage brauserist kõik küpsised.

4. Sulgege ja avage brauser.

5. Minge tagasi saidile Kayak.com ja otsige sama lend uuesti. Teile pakutakse hinda 983 eurot mis on 1 101,83 dollarit. See on a kokkuhoid 41,17 dollarit.

buying-airplane-ticket-with-VPN-from-Spanish-IP-address

Pro näpunäide. Korrake sama protseduuri, kui otsite võrdlussaitidelt hotelle ja autorenti.

Kuidas säästa tellitud teenustes nagu Apple Music, Microsoft Office 365 ja VPN-iga Spotify

Pilvetehnoloogia on muutnud seda, mida vanasti arvutis kasutati. Te pole enam sunnitud töötama ühe arvutiga ega vaeva failide teisaldamisega eemaldatava draiviga. Microsoft Office 365 võimaldab tavakasutajatel kasutada pilveplatvormi.

Nagu teiste SaaS-i pakkujate puhul, peate Office 365-le juurdepääsu saamiseks maksma abonementtasu. Hind, mida maksate, sõltub aga riigist, kus viibite. Poolas viibiv inimene peab kahvli välja ostma 116,20 dollarit aastas samal ajal kui üksikisik Indias ainult maksab 76,08 dollarit aastas.

VPN-iga saate luua ühenduse nende riikide VPN-serveritega, kus pakutakse odavamat liitumistasu ja saate Office 365 jaoks tohutult kokku hoida..

Saate sama trikki proovida ka tellimisteenustega, mis teadaolevalt pakuvad erinevates piirkondades erinevat hinda üle maailma.

Hankige odavam Office 365 tellimus

1. Office 365 kodu kulud USA-s 99,99 dollarit aastas, nagu allpool näidatud.

buying-Office-365-Home-from-US-IP-address

2. Avage oma VPN ja looge ühendus serveriga Indias.

Open-your-VPN-and-connect-to-a-server-in-India

3. Kustutage oma brauserist küpsised.

4. Sulgege ja avage brauser.

5. Minge Office 365 toote tellimuste lehele ja saategi ,2 5299 Office 365 kodu jaoks. Pärast teisendamist saate maksta 76,08 USA dollarit (kokkuhoid 23,91%).

buying-Office-365-Home-with-VOPN-from-Indian-IP-address

Kuidas VPN-iga Spotify-s raha kokku hoida

Spotify kulud 9,99 dollarit kui olete USA-s, aga peate maksma 9,99 € kui olete Euroopa riikides. VPN-i kasutamine ja küpsiste eelnev kustutamine aitab teil nautida hinda, mida USA tellijad naudivad.
1. Suurbritannias peate maksma Spotify eest 9,99 naela kuus, mis on 13,03 dollarit.

buying-Spotify-from-UK-IP-address

2. Kasutage oma VPN-i ja muutke server USA-ks.

Use-your-VPN-and-change-the-server-to-the-US

3. Kustutage oma brauserist küpsised.

4. Sulgege ja avage brauser.

5. Minge uuesti Spotify tellimuste lehele ja saate kuvatud hinna USD-des.

buying-Spotify-with-VPN-from-US-IP-address

Või kui olete Apple Musicu fänn, siis on teil hea meel teada saada, et see ainult maksab 1,43 dollarit kuus Indias tellida, võrreldes USAga kuus 9,99 dollarit USA-s. VPN-i abil saate nautida India kodanike hinda ilma kogu sinna reisimata.

Ja kui olete Suurbritannias, siis teete seda 9,99 kr mis on ümber 12,93 dollarit sama Apple Musicu tellimuse jaoks Indias. VPN-i kasutamine aitab teil kokku hoida rohkem kui 10 dollarit.

Odavama Apple Musicu tellimuse hankimine

1. Te maksate 9,99 dollarit tellides Apple Musicu USA-s.

2. Avage VPN ja looge ühendus serveriga Indias.

3. Kustutage brauserist kõik küpsised.

4. Sulgege ja avage brauser.

5. Minge uuesti Apple Musicu tellimuste lehele. Hinda näidatakse India ruupiates. Sa maksad 1,42 dollarit individuaalse plaani jaoks.

Kuidas veebisaidid teie asukohta jälgivad ja vastavalt sellele hindu muudavad??

Kui kavatsete kasutada VPN-i ja säästa natuke raha, aitab see mõista mehaanikat, kuidas veebisaidid teie asukohta jälgivad.

Kõige ilmsem kingitus on IP-aadress, lühikese nimega “Internet Protocol”, mille teie mobiilseadmele on määranud Interneti-teenuse pakkuja (ISP). IP-aadress tähistab riiki või piirkonda, kus viibite.

Veebisaidid kasutavad teie asukoha jälgimiseks ka küpsiseid või faile, mis sisaldavad teavet teie sirvimistegevuse kohta. Kui kasutate VPN-i odavamate pakkumiste saamiseks, peate esmalt kustutama oma brauseri küpsised.

Kui jätate GPS-i (globaalse positsioneerimissüsteemi) funktsiooni sisse lülitatuks, on teie asukoht hõlpsasti jälgitav. Enne kui hakkate VPN-iga soodsaid pakkumisi jahtima, peaksite selle välja lülitama.

Samuti annate avalikku Wi-Fi-i sisse logides pahaaimamatult oma positsiooni. Kuid kui VPN on sisse lülitatud, ei avalda te veebis ostes oma asukohta.

Seega veenduge, et teie asukohta ei paljastaks:

 • Teie IP-aadress
 • Küpsised
 • GPS-signaalid
 • Avalik WiFi

Kokkuvõte

Kuigi inimesed kasutavad tavaliselt VPN-i, et Internetis turvalisena püsida, on see vaieldamatult ka tööriist, mis võib veebis ostes säästa tuhandeid dollareid. See ilmneb enamiku võrguteenuste, tarkvara tellimuste, lennupiletite, hotellide ja autorendide puhul.

Jaemüüjad määravad oma hinna tavaliselt õiglase hinna järgi, mida nende arvates rakendatakse konkreetsetes riikides. See tähendab, et madalama sissetulekuga riik võib saada juurdepääsu arenenud riigi sarnastele teenustele märkimisväärselt odavama hinnaga.

Veebisaidid tuvastavad teie brauseri IP-aadressi ja küpsised, et teha kindlaks teie asukoht ja kuvada hind vastavalt. Teie mobiilseadme GPS-signaalid võivad ka teie geograafilise asukoha täpselt kindlaks teha.

Selliste teenuste ostmisel madalamate hindade nautimiseks peate oma seadme tajutavat asukohta muutma. VPN-i kasutamine aitab teil seda saavutada.

Mõned jaemüüjad, näiteks Netflix, on VPN-i kasutamise suhtes tundlikud, et selle hinnastruktuurist kõrvale hoida. Soovite kasutada VPN-e, mida ei ole selle mustas nimekirjas ja selliseid, millel pole voogesituse osas märkimisväärset latentsusaega.

Võrdlussaitidel, kus ostate hotelle, lennupileteid ja autorente, on VPNi kasutamisel üldiselt rahulikum.

Võrgus VPN-iga raha säästmine on üsna lihtne.

Selliste teenuste jaoks nagu Netflix või Apple Music, millel on teadaolevalt fikseeritud tariif, peate enne tellimist ühendama selle riigi VPN-serveri madalama hinnaga.

Sellised üksused nagu hotellid, lennupiletid ja autorent võivad erinevatest riikidest ostes kõikuda ja erineda. Enne parimate säästude saamiseks peate proovima hinda kontrollida mõne VPN-serveri järgi.

Kuigi sellised saidid nagu Netflix võivad VPN-ide kasutamist pahaks ajada, pole VPN-i kasutamisel võrdlussaitidel probleeme. Tegelikult on see Interneti-jaemüüjate tuttav tavapärane tava. Pole mingit põhjust mitte kasutada VPN-e ära ja nautida veebis oste tehes korralikke sääste.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map