Kuidas nõuda Surfsharki tasuta prooviversiooni VPN-kohv


Enamik inimesi võtab veebiturvalisust iseenesestmõistetavalt seni, kuni nad on Interneti-pettuste ohvriks langenud. See on siis, kui nad rüselevad otsima turvameetmeid, et välk digitaalses maailmas kaks korda lööma ei saaks.

IT-eksperdid on soovitanud VPN-i (virtuaalse privaatvõrgu) installimist, et takistada häkkereid tundliku teabe pealtkuulamisel. Viimasel ajal on suhteliselt uue VPN-iga liitunud sadakond teist, kes teie tähelepanu nimel – Surfshark – võistlevad.

Selles juhendis näitame teile, kuidas taotleda Surfsharkiga tasuta prooviversiooni kasutamist ja juurdepääsu kõigile premium-liikmetele pakutavatele funktsioonidele. 30 päeva jooksul saate seda proovida ja proovida kõiki Surfsharki aspekte oma südame sisu järgi..

Kas peaksin tasuta VPN-e usaldama??

Kasvav vajadus veebiturvalisuse ja privaatsuse järele peab viima VPN-de arvu suurenemiseni. Mõnda VPN-i saab aktiveerida tellimuste eest maksmata. Kuid kas peaksite tasuta VPN-e usaldama??

Mittetehnilistele kasutajatele tundmatu, enamikul tasuta VPN-idest puudub turvalisus, kuna nad kasutavad vananenud krüptimist, mis on teadaolevalt haavatav. Ka tasuta VPN-id on tavaliselt reklaamidega täis ja ekslikul reklaamidel klõpsamine võib viia teid ebausaldusväärsete saitideni. Ka nende teenused on tavaliselt üsna piiratud.

Mõnel tasuta VPN-il võivad olla kahtlased logimispõhimõtted ja võite riskida oma andmete müügiga kolmandatele isikutele. On mõistlik vältida tasuta VPN-e ja tellida tööstuses usaldusväärseid.

Miks peaksite tasulist VPN-i kõigepealt proovima

VPN on ainult nii hea, kui ta väidab, kuni proovite. Terve mõistus nõuab, et te ei peaks riskima oma rahaga selliste teenuste eest nagu VPN, enne kui olete kindel, et see vastab kõigile teie nõuetele. VPN-i proovides saate:

Kontrollige VPN-i maksimaalset turvalisust

Iga VPN väidab, et teie eraelu puutumatuse ja turvalisuse kaitsmiseks on veebipõhine protokoll ja krüptimine soodustatud. Mõnel juhul võivad VPN-id kannatada DNS-lekete tõttu, mis paljastab teie IP-aadressi hoolimata teenuse sisselülitamisest. Maksimaalse turvalisusega VPN-i proovimine tagab, et teie veebiturvalisust ei kahjustata.

Kontrollige, kas VPN-i on teil lihtne kasutada

VPN-i seadistamine ja kasutamine peaks olema probleemideta probleem. Kuid see määratlus võib kasutajate vahel erineda. Esmalt proovides tasuta VPN-i, saate otsustada, kas kasutajaliidesel on lihtne õppimiskõver või kas navigeerimine on õudusunenägu.

Kontrollige, kas VPN pääseb juurde teie lemmikteenustele

Võimalus Netflixile välismaal reisides juurde pääseda on üks tegur, mis on ajendanud kasutajaid VPN-i tellima. Enamik VPN-e väidab, et nad on Netflixi-sõbralikud. Kuid Netflixile ühe VPN-serveri kaudu juurdepääsu saamiseks on kümnete vahel suur erinevus. Kõige parem on seda proovida, kui olete Netflixi fänn.

Proovige klienditeenindust

Samuti, kui te pole tehniliselt valmis või kui teil on aega mõelda, kuidas asju ise teha, siis vajate reageerimisvõimet klienditoele. Ja pole paremat viisi selle kinnitamiseks, kui pöördute tasuta proovikonto kaudu virtuaalse kasutajatoe poole.

Miks Surfshark?

Surfshark on funktsioonidega VPN, mis väidetavalt pakub võrguteenuse pakkujatele mõistlikku turvalisust ja privaatsust. Kuid tarkade tarbijatena ei tahaksite neid väiteid nimiväärtusega vastu võtta, eriti kui seda öeldakse selle veebisaidil.

Selle asemel peaksite enne Surfsharki kätt proovima ja kõik funktsioonid ise järele proovima, enne kui saate kindlaks teha, kas see on teie jaoks sobiv VPN. See suhteliselt uus VPN kiitleb järgmiselt:

Suurepärane turvalisus

Kui veebiturvalisus on teie peamine mure, siis leiate, et OpenVPN ja IKEv2 / IPSec valik koos AES-256-GCM krüptimisega hoiab teid häkkerite ja valitsusasutuste huvipakkuva pilgu eest kaitstuna..

Range sisselogimisreeglid

Range logimisest loobumise poliitika ja asjaolu, et Surfshark on registreeritud Briti Neitsisaartel, tähendab, et ta ei ole kohustatud jagama kasutajate andmeid asutustega.

Netflixi-sõbralik

Netflixi fännide jaoks Surfshark ei reeda. Suur arv servereid, sealhulgas USA-s, Suurbritannias ja Kanadas asuvad serverid võimaldavad juurdepääsu Netflixile. Muidugi, vajate usaldusväärselt kiiret ühenduse kiirust ja Surkshark on selles osas kriimustatud.

Seadmetel pole piiranguid

Ehkki tema konkurendid piiravad ühendusi sageli piiratud arvu seadmetega, eemaldab Surfshark sellised piirangud. See tähendab, et saate oma konto Surfsharkiga ühendada ühe kontoga.

Killswitch + lisafunktsioonid

Lisaks tavalisele killswitchile on Surfsharkil veel paar funktsiooni, mis võivad olla käepärased. MultihopTM võimaldab täiustatud kaitset, ühendades serverid mitmetes riikides korraga. Kui olete privaatsusest kinnisideeks, saate sisse lülitada kamuflaažirežiimi, mis muudab teie Interneti-teenuse pakkuja abita tõsiasjaks, et kasutate VPN-i.

Surfsharki rakendus on minimaalse kujundusega ja seda on lihtne kasutada. Kuid kui komistate mõne probleemi ees, on abi vaid ühe hiireklõpsu kaugusel reaalajas vestluse vormis. Teise võimalusena võite Surfsharki jätta selle kontaktivormi.

Kas Surfsharki VPN on tasuta?

Surfsharki VPN pole tasuta. Teenust pakutakse tellimuse alusel. Tasuda saate ühe-, 12- või 24-kuulise tellimuse eest ja saate pikaajaliste plaanide jaoks tohutult kokku hoida.

Kuigi Surfsharki kasutamiseks peate maksma, saate seda proovida 30-päevase prooviperioodi jooksul riskivabalt. Prooviperioodil võiksite Surfsharki kasutamise lõpetamise kohta küsida tagasimakseid.

Kuidas saada Surfsharki tasuta prooviversiooni – üksikasjad

Tehniliselt ei saa te Surfsharkiga tasuta prooviversiooni kõige kitsamas tähenduses, välja arvatud juhul, kui kasutate Androidi või iOS-i seadet. Nende seadmete jaoks pakub Surfshark 7-päevast tasuta prooviversiooni, mille korral ei pea te kõigi selle funktsioonide proovimise eest midagi maksma. Peate ikkagi sisestama oma krediitkaardiandmed, kuid kui tellimuse tühistate selle 7 päeva jooksul, ei võeta teilt tasu.

Kõik Surfsharki pakutavad Windowsi ja macOS-i plaanid nõuavad minimaalseid rahalisi kohustusi. See ei tähenda aga, et te ei saaks Surfsharki tasuta proovida.

Surfshark pakub oma liitumisplaanidele 30-päevast 100% raha tagasi garantii. See tähendab, et saate 30 päeva jooksul proovida selle esmaklassilisi funktsioone ja taotleda prooviperioodil täielikku tagasimakset.

Põhjus, miks on parem kasutada raha tagastamise garantiid „traditsioonilise” tasuta prooviversiooni asemel, on see, et tavaliselt on tasuta prooviversioonidel piiratud funktsioonid ja need ei võimalda kasutajatel testida teenuse kõiki võimalusi. Raha tagasi garantii korral on teil täielik juurdepääs kõigile funktsioonidele, mis võimaldab teil testida VPN-i kõiki aspekte, et näha, kas see vastab teie nõuetele.

Kui tellite Surfsharki tasuta prooviperioodi, saate juurdepääsu üliturvalisele VPN-ile, märkimisväärselt kiirele ühendusele ja juurdepääsule Netflixile selle serverivalikust. Samuti peate kontrollima selle klienditoega, mis on VPN-i valimisel oluline tegur.

Tehniliselt pole Surfsharki tasuta prooviversioonist vahet kui tavalisel tasulisel tellimisel, välja arvatud see, et saate oma raha tagasi esimese 30 päeva jooksul..

Kuidas Surfsharki tasuta prooviversiooni aktiveerida

Kui olete valmis kasutama Surksharki tasuta prooviversiooni, toimige järgmiselt.

1. Minge Surfsharki veebisaidile ja klõpsake nuppu Alustama nuppu.

2. Valige mõni tellimiskava. Neile kõigile kehtib 30-päevane raha tagasi garantii poliitika.

3. Sisestage oma e-posti aadress kontot looma.

4. Valige esitatud loendist eelistatud makseviis. Täitke vajadusel üksikasjad ja klõpsake nuppu Täielik ost.

5. Kinnitage oma tellimus makselehel järgmiselt.

6. Klõpsake nuppu Jätkake oma Surfsharki kontoga.

7. Teid suunatakse süsteemi loodud parooliga ekraanile. Soovitav on parool muuta.

8. Pärast parooli muutmist klõpsake oma kontole pääsemiseks tagasi.

9. Laadige oma seadme jaoks alla rakendus Surfshark.

10. Oleme alla laadinud Surfsharki Windowsi versiooni ja installinud rakenduse. Kui installimine on tehtud, klõpsake nuppu Jookse käivitada Surfshark.

11. Logige oma mandaatidega sisse kliendirakenduses Surfshark.

12. Kui olete sisse loginud, tervitatakse teid armatuurlaua abil ja võite alustada VPN-serveriga ühenduse loomist.

13. Nüüd saate 30 päeva jooksul nautida piiramatut tasuta Surfsharki prooviversiooni.

Kuidas nõuda Surfsharkilt 30-päevast 100% raha tagatist

Kui olete Surfsharkiga rahul, saate tellimust jätkata ilma muude protseduurideta. Vastasel juhul võite oma raha tagasi taotleda, kui see on tasuta prooviperioodi 30 päeva jooksul.

Siit saate teada, kuidas Surfsharkilt tagasimaksetaotlus algatada.

1. Minge Surfsharki veebisaidile ja klõpsake nuppu Abi ülemises menüüs. Tagasimakse taotlemiseks kasutage reaalajas vestlust, kontaktvormi või saatke e-kiri aadressile [email protected]. Sel juhul hakkame kasutama kontaktvormi. Klõpsake nuppu Saada päring kontaktvormi avamiseks.

2. Täitke oma e-posti aadress aadress ja valige arveldamine. Seejärel märkige, et soovite tellimuse tühistada ja saada tagasimakse saidil Kirjeldus kast.

3. Klõpsake nuppu Esita tagasimaksetaotluse saatmiseks. Surfshark võtab teiega ühendust 24 tunni jooksul ja kinnitage, et soovite raha tagasi saada.

Muidugi, kui te ei saa oodata 24 tundi, saate raha tagasi küsimiseks kasutada reaalajas vestluse tuge.

Kokkuvõte

Enne pikaajalise rahalise kohustuse võtmist on alati hea mõte proovida kõiki VPN-teenuse funktsioone. Tasuta piiratud plaani proovimise ja VPN-i funktsioonidele täieliku juurdepääsu nautimise vahel on suur erinevus, ilma et peaksite selle eest maksma.

Surfshark on uustulnuk, kes väärib teie tähelepanu, hoolimata sellest, kas teid köidavad selle turvalisus või Netflixi sõbralik funktsioon. Kuigi sellel pole tasuta liitumisplaani, näitasime, kuidas saate VPN-i proovimiseks kasutada 30-päevast raha tagasi garantii.

Prooviperioodil tagasimakset taotledes saate proovida kogu Surfsharki potentsiaali. Sellel on kindel turvalisus ja teie privaatsus võrgus on tagatud. Lisaks on Surfshark Netflixi-sõbralik ja usaldusväärse kiire ühendusega.

Nüüd, kui oleme kõrvale jätnud teie mure maksmata teenuse eest, mida te pole testinud, võite kohe proovida Surfsharki.

Proovige surfurikast TASUTA KOHE

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map