Kuidas kasutada CyberGhost tasuta prooviversiooni VPN-kohv


Kui elate mulje järgi, et Internet on tasuta ja piiramatu, saate teatud riikidesse reisides oodata ebaviisakat üllatust. Kui te pole Hiina tööreisiks ette valmistunud, leiate, et riigi suur tulemüür blokeerib sellised rakendused nagu Gmail, YouTube ja Facebook..

Kuid mõnikord kehtestab teie riigi sisuteenuse pakkuja ka geograafilisi piiranguid. Näiteks Netflix võimaldab juurdepääsu teie USA-sisesele sisule, kui olete USA-s. Seega on võimalus, et võite ilma jääda oma lemmiksaatest, kui teete lühikest puhkust välismaal.

Te ei soovi, et teid ootaks üllatus, eriti kui reisite kõrgete Interneti-piirangutega riikidesse. Selle asemel soovite tellida VPN-teenuse, minna mööda geopiirangutest ja taastada tavaline juurdepääs Internetile.

Muidugi on VPN-i olemasolul palju plusse, kui pelgalt Netflixi voogesitamine välisriigis. See on teie seadmetele ideaalne kaitse üha ähvardavamas virtuaalmaailmas. See hoiab teid häkkerite eest varjatud ja krüpteerib teie andmed, kui need on pealtkuulatud.

CyberGhost on meie tähelepanu köitnud kui üks kõige ümaramaid VPN-e. Enne kui me selle üle vaeva näeme, soovisime, et prooviksite selle ise järele proovida ja enne selle kasutamist, kui otsustate, kas see on teie jaoks sobiv VPN, kogeda selle toimimist. Lõppude lõpuks peaksite olema valiv, kui sajad VPN-id konkureerivad teid maksva abonendina pardale toomiseks.

Miks just CyberGhost VPN?

Oleme testinud arvukalt VPN-e ja võib kindlalt öelda, et CyberGhost paneb meie testimise kogemusele sõna-sõnalt “vau” teguri. See täidab oma lubadust hoida Internet abonentide jaoks turvalisena, kasutades vaikeprotokollina OpenVPN-i koos AES-256 krüptimisega.

Lisaks nendele tipptasemel väärtpaberitele pole tõestatud, et CyberGhost VPN-is puudub DNS-leke – tõrge, mis võib teie seadme IP-aadressi paljastada Internetis pealtkuulajatele. VPN-i installija möödub ka pahatahtliku detektori valvsatest silmadest, nii et tarkvara installimisel pole vaja muretseda, et seade nakatub.

Selle kirjutamise hetkel on CyberGhost VPN-il lai võrk, mis sisaldab enam kui 4800 serverit 61 riigis. Seda toetatakse ka paljudes platvormides, sealhulgas Windows, Mac, iOS, Android ja FireTV. Saate seda parimal viisil kasutada, kuna üks konto võimaldab kuni 7 samaaegset ühendust.

Mõni VPN on oma logimispoliitika deklareerimisel üsna mitmetähenduslik, kuid mitte CyberGhost. Selles öeldakse selgelt, et ta ei kogu ega salvesta andmeid, mida saaks kasutajate süüdistamiseks kasutada. Samuti asub ettevõte Rumeenias ja seetõttu ei pea ta oma andmeid ametiasutustega jagama.

Üks VPN-i kasutajaid häirivaid probleeme on klienttarkvara ise. Õnneks on CyberGhost oma tarkvaraga kõik korras. Leiate tarkvara intuitiivselt kujundatud ja hõlpsasti kasutatavaks.

See on ühtlasi nii piinav kui ka Netflixi sõbralik. Sellel on spetsiaalne Netflixi server, mis muudab juhuslikult oma IP-aadressi, et vältida Netflixi blokeerimist. Märkimisväärse ühenduse kiirusega saate selle VPN-iga meeldivat voogesitust või failide ühiskasutust.

Koogi jäätumine on CyberGosti klienditugi, mis pole sugugi suurepärane. Võite saada abi otsevestlusest või saata vanaaegse taotluse selle klienditoele. Samuti on selle teadmistebaasis arvukalt ressursse, mis võivad vastata teie küsimustele.

Miks proovida CyberGhost Free Trial?

Nii palju kui me CyberGhostit armastame, usume, et pole ühtegi VPN-i, mis oleks kõigile sobiv. Seetõttu soovitame tungivalt proovida seda tasuta enne, kui otsustate, kas see on teie tass teed.

Ainus probleem on see, et see ei paku traditsioonilises mõttes tasuta VPN-i prooviversiooni, välja arvatud CyberGhost Chrome’i laiend.

Kuid brauserilaiend ei paku täieõigusliku VPN-i täielikke kogemusi. Kui kasutate VPN-brauseri laiendit, on krüptimisega kaitstud ainult brauserist pärinev liiklus. Kui kasutate Skype’i, nagu näiteks Skype, olete endiselt haavatav, kuna midagi muud pole kaitstud.

Samuti on brauseri laiendused teadaolevalt aeglasemad kui tegeliku VPN-i tarkvara kasutamine. Kui turvalisus on suur probleem, ei soovi te oma arvutit osaliselt haavatavaks jätta, kaitstes ainult brauseri andmeid. Kiiruse, kaitse ja anonüümsuse nautimiseks vajate täieõiguslikku VPN-i, eriti kui vajate juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule.

Niisiis, kuidas proovite CyberGhostit tasuta?

Vastus peitub tema raha tagasi garantii poliitikas. CyberGhost pakub 45-päevast tagasimaksepoliitikat oma 6-kuulise või pikema plaani jaoks. Kui kavatsete järgida kuuplaani, on teile tagatud 14-päevane tagasimakseperiood.

Tagasimaksepoliitika kasutamine on parim viis selle tervikliku VPN-i kõigi funktsioonide proovimiseks ja teadliku otsuse tegemiseks. Ja hoolimata valitud plaanidest on teil piisavalt aega CyberGosti proovimiseks.

Kuidas käivitada tasuta prooviversioon

Mõistlike tarbijatena ei tohiks te võtta meie sõnu enesestmõistetavana ega kellegi teise arvates. Näitame teile, kuidas saate kasutada 45-päevast raha tagasi garantii ja proovida CyberGhost tasuta kontot.

Järgige neid juhiseid, et nõuda oma CyberGhost tasuta prooviversiooni.

  1. Avage oma brauseris veebisait CyberGhost. Klõpsake nuppu Osta kohe nuppu.
avatud küberhostingide veebisait

2. Valige mõni plaanidest. 1-kuulist plaani kaitseb 14-päevane tagasimakse, teistel on 45-päevane raha tagasi garantii.

vali küberruumi plaan

3. Valige oma maksevõimalus ja viige ostuprotsess lõpule.

küberhostingu väljaostuprotsess

4. Kui olete makse lõpetanud, suunatakse teid lõpuleviimise ekraanile ja CyberGhost installija laadib selle automaatselt alla. Kui allalaadimist ei alanud, klõpsake nuppu Laadige alla CyberGhost VPN.

laadige alla veebiaadress cyberhost vpn

5. Installige arvutisse / mobiiltelefoni / tahvelarvutisse CyberGhost VPN.

6. Kontrollige oma e-posti aadressilt sisselogimise kinnitust, kasutajanime ja ajutist parooli. Võite selle muuta oma eelistatud parooliks. Klõpsake nuppu Muuda salasõna nuppu.

cyberhost sisselogimine

7. Klõpsake parooli taastamise lehel nuppu Taasta nuppu.

cyberhost sisselogimine 2

8. Teid suunatakse teie konto juhtpaneelile. Juures Konto seadistamine, klõpsake nuppu Redigeeri nuppu.

küberhost konto

9. Täitke dialoogiboksis oma uus parool ja klõpsake nuppu Salvesta. Laadige taastamisluba alla. Kui olete volikirja kaotanud, on kasulik oma konto taastada.

cyberhost sisselogimine 3

10. Käivitage VPN-tarkvara ja logige sisse oma uue kasutajanime ja parooliga.

käivitage küberhost

11. Klõpsake nuppu Ühendage nuppu, et alustada seadme ühendamist CyberGhost turvalise serveriga. Nüüd on teil täielik juurdepääs kõikidele selle esmaklassilistele funktsioonidele.

cyberhost VPN-i ühenduse loomine

Kuidas nõuda oma 14- või 45-päevast 100-protsendilist raha tagasi garantii CyberGhostilt

Nüüd, kui olete saanud teada CyberGhostist, otsustate kas tellimist jätkata või kaaluda muid võimalusi. Kui valisite viimase, järgige tagasimakse taotlemiseks neid juhiseid.

Pange tähele, et tagasimakse taotlus tuleb esitada enne 14 või 45 päeva möödumist, sõltuvalt teie tellimisplaanist. Käivitage oma brauseris veebisait CyberGhost. Klõpsake nuppu Minu konto ja logige oma mandaatidega sisse.

1.Kliki Minu tellimused vasakul paneelil.

cyberhost klõpsake minu tellimusi

2.Klõpsake nuppu Aktiivne nuppu tellimuse paremal.

klõpsake aktiivse nupu küberhost

3.Tellitakse teie tellimuse üksikasjalik leht. Klõpsake nuppu Lülitage automaatne uuendamine välja ja kinnitage järgnev dialoogi viip.

desaktiveerige uuendamise küberhost

4. Järgmine samm hõlmab tagasimakse saamist. Klõpsake nuppu Toetus vasakul paneelil.

toeta kübervaimu

5.Klõpsake nuppu Võta meiega ühendust nuppu, et pääseda tugitaotluse vormile.

võtke meiega ühendust küberhost

6. Täitke vastavalt vormil olevad üksikasjad ja kirjutage, et kavatsete taotleda tasutud tellimuse tagastamist.

esitage tagasimaksetaotlus küberhost

6. Kontrollige oma e-posti aadressilt CyberGhost vastust. Vastake ja kinnitage, et vajate tagasimakset ja seda töödeldakse nõuetekohaselt.

Kokkuvõte

Kuna reisite riiki, kus valitseb range Interneti-tsensuur, pole kunagi hea mõte olla ettevalmistamata. Kui levinud tööriistad ja rakendused muutuvad teie seadmetes funktsionaalseteks ikoonideks, võite olla kahjumis.

Samuti ei tohiks Netflixi fännid kunagi välismaal puhkusele minnes end süüdi tunnistada, et nad on viimases saates oma kinnisidee kandnud. VPN-id pakuvad turvalisust ja anonüümsust Interneti-sirvimisel. Lisaks pakub see juurdepääsu ka geograafiliselt piiratud sisule.

CyberGhost on üks kõrgeima reitinguga VPN-e, mis on erinevates aspektides üsna sisse seatud. Kahjuks ei paku see tasuta VPN-i ega traditsioonilist tasuta prooviversiooni. Sellegipoolest saate oma 14 või 45-päevase raha tagasi garantii garantii eeskirju järgida, järgides meile näidatud juhiseid.

Prooviperioodil on teil täielik juurdepääs kõigile selle funktsioonidele. Netflixi ja torrenti kasutajad tunnevad rõõmu voogesituseks ja failide ühiskasutamiseks mõeldud spetsiaalsete serverite valimisest. Raha tagasi saamine on samuti lihtne protsess, kuna sellel on klienditugi.

Pole mingit põhjust mitte proovida CyberGhostit, nagu me selles juhendis käsitleme. Ärge võtke Interneti-vabadust iseenesestmõistetavana, eriti kui plaanite välisreisi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map