Najlepšie stránky na použitie namiesto TorrentKim Káva VPN


Ste medzi tisíckami ľudí, ktorí sa bránia stratou torrentu známeho ako TorrentKim? Ak áno, potom by ste radi vedeli, že existujú rôzne alternatívy online, ktoré sú rovnako dobré (ak nie lepšie), takže čítajte ďalej.

Čo je TorrentKim?

TorrentKim bol populárny torrent server, ktorý sa špecializuje na kórejské filmy – drámy, rôzne predstavenia, filmy atď. Boli dobre známe hosťovaním kvalitných torrentov kórejského žánru a dokonca poskytovali legitímne titulky pre populárne tituly..

bohužiaľ, TorrentKim je teraz zaniknutý (v čase písania textu) a nič viac ako spamový reklamný web, ktorý používateľov presmeruje na náhodné stránky.. Aj keď neexistujú žiadne informácie o tom, kedy TorrentKim ukončil svoje služby torrentingu a či sa vrátia, jedna vec je istá. Veľmi im budú chýbať tisíce fanúšikov mimo Kórey, ktorí od nich v priebehu rokov záviseli.

Realita je taká, že nie je neobvyklé, že stránky torrentu naraz zmiznú. Stáva sa to vždy, keď sú často zasiahnutí súdnymi spormi o autorské práva alebo sú úplne zakázaní v regiónoch s prísnymi zákonmi o autorských právach. To znamená, že existuje veľa ďalších alternatív online, ktoré môžete použiť na torrenting kórejských filmov. V tomto článku prejdeme v roku 2020 na niektoré z najlepších torrent serverov, ktoré môžu obsahovať potrebný obsah.

Najlepšie TorrentKim alternatívy

Predtým, ako sa dostaneme k niektorým návrhom webových stránok torrentov, ktoré môžete použiť namiesto TorrentKim, uvedomte si, že my v spoločnosti VPN Coffee nepodporujeme použitie torrentov na sťahovanie a zdieľanie obsahu chráneného autorskými právami. Používanie technológie P2P je síce úplne legálne, ale zdieľanie a sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami nie je. Môže to viesť k prípadom skupinových žalôb a dokonca k súdnym procesom zameraným na jednotlivcov, ktorí ich uvedú ako príklad. Preto odporúčame používateľom, aby sa chránili pomocou služby VPN a udržiavali anonymné údaje o svojich aktivitách v oblasti torrentu.

Teraz, keď sme to dostali z cesty, poďme skočiť priamo do niektorých alternatív TorrentKim, ktoré sú stále silné v roku 2020:

Pirátska zátoka

Ak ste už nejaký čas tĺkali, nepochybne ste počuli o Pirate Bay. Sú jedným z najstarších a najväčších torrent stránok na internete. Napriek početným súdnym procesom a pokusom o ich zastavenie zostávajú životaschopným zdrojom používateľov torrentu po celom svete.

Pirate Bay síce nie je špecifický pre kórejský žáner, ale hosťuje množstvo torrentov pre populárne kórejské filmy (ako vidíte vyššie). Stránka torrent tiež umožňuje používateľom hlasovať a komentovať kvalitu torrentov, čo pomáha určiť, ktoré z nich sú legitímne.

DramaFire

Aj keď ich obsah nie je taký rozsiahly ako TorrentKim, DramaFire je vynikajúcou alternatívou k nemu z hľadiska dizajnu a jednoduchého použitia. Ponúkajú torrenty pre stovky kórejských filmov, vrátane kórejskej drámy, komédie, televíznych relácií a ďalších. Zistili sme tiež, že veľa torrentov obsahuje anglické titulky, čo je vždy dobré pre nadšených fanúšikov mimo Kórey.

Ďalšou skvelou vecou spoločnosti DramaFire je, že pravidelne aktualizujú svoj obsah. Torrenty pre mnoho populárnych kórejských televíznych relácií sa nahrávajú na web krátko po vydaní. To znamená, že používatelia nemusia čakať celú sezónu, aby začali sledovať svoje obľúbené kórejské relácie.

Rovnako ako väčšina stránok torrentu, aj program DramaFire zobrazuje reklamy používateľom, aby udržal fungovanie svojich serverov. Reklamy sú však relatívne minimálne a podarilo sa im udržiavať čisté rozhranie, ktoré používatelia torrentov ľahko ovládajú a používajú.

Tcafe

Tcafe je ďalšou dobrou alternatívou k TorrentKim a je to jeden z najväčších torrentových serverov venovaných kórejskému žánru. Používatelia sa však budú musieť zaregistrovať pre účet, ktorý môže byť problémom. Tcafe tiež trpí obvyklými problémami spojenými s väčšinou stránok torrentu – preplnené používateľské rozhranie, veľa reklám, presmerovanie nevyžiadanej pošty a nekórejskí používatelia budú musieť stránku preložiť do angličtiny, ktorá môže byť občas buggy. Registrácia je bezplatná a väčšina používateľov by súhlasila s tým, že ich obrovský výber torrentov ju oplatí.

Najlepšia VPN, ktorá sa používa na torrent

Teraz, keď sme prešli niekoľko odporúčaní pre stránky torrentu, ktoré môžete použiť namiesto slova TorrentKim, ktoré je opatrné, nikdy sa nezapájajte do žiadnej činnosti súvisiacej s torrentom bez ochrany VPN. Ako už bolo spomenuté vyššie, takto sa môžete dostať do problémov predovšetkým, ak bývate v krajine s prísnymi zákonmi o autorských právach.

Vynikajúca služba VPN vám môže pomôcť skryť stopy vašej činnosti v oblasti torrentingu pred akoukoľvek treťou stranou a odomknúť obmedzenia obsahu na internete (geografické blokovanie). Možno zistíte, že nemáte prístup k niektorým z vyššie uvedených odporúčaní pre stránky torrentu. V takom prípade budete potrebovať sieť VPN na odblokovanie stránky s torrentom a na udržanie anonymity vašich aktivít v oblasti torrentu.

Nie ste si istí, ktorú službu VPN použiť? Máme niekoľko odporúčaní, ktoré stojí za zváženie, najmä ak chcete anonymne sťahovať torrent z kórejských filmov:

NordVPN

NordVPN je nepochybne jedna z najpopulárnejších služieb VPN na internete, ktorý ponúka vynikajúcu hodnotu za vaše peniaze. Ceny začínajú na 11,95 dolárov mesačne alebo 3,49 dolárov mesačne na trojročný plán. Na oplátku majú používatelia prístup k viac ako 5300 VPN serverom z 58 krajín sveta. Neobmedzená šírka pásma a možnosť pripojenia až 6 zariadení zaisťuje, že používatelia môžu sťahovať všetky torrenty, ktoré chcú, do viacerých zariadení.

Rovnako ako väčšina prémiových sietí VPN, spoločnosť NordVPN neeviduje žiadne informácie o činnostiach svojich používateľov a šifrovanie AES 256 vojenskej úrovne zaisťuje, že všetky podrobnosti o vašich aktivitách v oblasti torrentu zostanú anonymné. Ponúkajú tiež aplikácie VPN, ktoré podporujú väčšinu internetových zariadení vrátane smartfónov, stolových / prenosných počítačov, herných konzol, inteligentných televízorov a ďalších..

ExpressVPN

ExpressVPN je ďalšou populárnou možnosťou torrentingu a jednou z najpopulárnejších možností sťahovania torrentov. Je to tak preto, lebo ponúkajú špecializované servery P2P s neobmedzenou šírkou pásma a integrovaným prepínačom kill (v prípade zlyhania siete VPN sa vaše zariadenie automaticky odpojí od Internetu). Rovnako ako u väčšiny prémiových sietí VPN implementujú aj politiku bez protokolov a množstvo aplikácií VPN, ktoré uľahčujú začiatočníkom začatie práce na akomkoľvek zariadení..

Služba ExpressVPN účtuje 12,95 dolárov mesačne alebo 8,32 dolárov mesačne za jednoročný plán. To umožňuje používateľom prístup k viac ako 1 500 výkonným serverom VPN z viac ako 90 umiestnení serverov po celom svete. Aj keď sú podstatne drahšie ako väčšina ostatných prémiových sietí VPN, mnohí používatelia torrentov ich uprednostňujú vďaka svojej vysokej rýchlosti P2P.

Assguard

S odvážnym menom táto aplikácia ponúka prispôsobené UX, ktoré prechádza ďaleko za základným rozhraním VPN – zabudnite na mätúce výbery krajín. Assguard sa prispôsobuje naliehavým potrebám používateľov: či sa chcete pokúsiť odblokovať US Netflix alebo mať okamžitý prístup k najnovším televíznym programom a filmovým trhákom dostupným na Disney + a HBO.

Assguard má ľahko zrozumiteľné rozhranie a klávesové skratky, ktoré sa pravidelne aktualizujú, aby používateľom uľahčili prístup k webom a službám naraz. Cena aplikácie sa začína na 7,99 dolárov za mesiac alebo 4,99 dolárov, ak sa rozhodnete pre ročný plán. To vám umožní mať až šesť zariadení na jeden účet a super rýchle pripojenie.

CyberGhost

CyberGhost je rozsiahla a osvedčená služba VPN pozostávajúca z viac ako 5600 serverov rozmiestnených po 90 krajinách sveta. Ceny začínajú na 12,00 dolárov mesačne alebo 2,75 dolárov mesačne, ak sa zaregistrujete na trojročný plán.

Aj keď CyberGhost je najdostupnejšou z partií uvedených v tomto zozname, ponúkajú všetko, čo používatelia torrentu potrebujú. Zahŕňa to neobmedzenú šírku pásma, aplikácie VPN pre hlavné platformy a zariadenia, ako aj protokoly zabezpečenia údajov AES 256 a OpenVPN, ktoré uchovávajú podrobnosti o vašich aktivitách v oblasti torrentu pred zvedavými očami..

Všetky vyššie uvedené siete VPN prichádzajú s nepretržitou zákazníckou podporou a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Takto budete mať dostatok času na otestovanie a určenie, ktorá služba VPN najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám na torrenting.

zhrnutie

V skutočnosti existuje veľa alternatív k TorrentKim, ktoré môžete použiť na získanie torrentov pre svoje obľúbené kórejské filmy a televízne programy. Tie, ktoré sú uvedené v tomto zozname, sú len niektoré z tých, ktoré sme overili, sú stále aktívne (v čase písania). Aj keď existuje riziko, že technológia P2P bude sťahovať akýkoľvek obsah, všetky je možné efektívne zmierniť použitím dobrej VPN..

Zrieknutie sa zodpovednosti: VPN Káva neospravedlňuje nezákonné zdieľanie súborov alebo porušenie autorských práv. Aj keď je technológia zdieľania súborov P2P legálna, na mnohé súbory vymieňané prostredníctvom P2P sa skutočne vzťahujú autorské práva. Nahrávanie týchto súborov chránených autorskými právami vás môže vystaviť riziku občianskoprávneho konania. Aj keď tieto súdne spory sú často prípady skupinových žalôb, niektoré sa zameriavajú na jednotlivých používateľov v snahe ich príkladom.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map