Je Avast VPN dobrá na torrent v roku 2019? Poďme na to! | Káva VPN


Keď sa snažíte zistiť, ako používať Avast na torrentovanie, ukazuje to, že vo svete online sa odohrávajú veľké zmeny. V deň, keď bol internet mladý, bol antivírusový softvér (softvér AV) všetko, čo potrebujete, aby ste chránili počítač pred nepríjemnými vírusmi..

Avast, ako ste si pravdepodobne uvedomili, je známa značka antivírusového softvéru. Pravdepodobne už ste sa prihlásili na odber antivírusového softvéru Avast, aby ste zaistili bezpečnosť svojho počítača. Skutočnosť, že spoločnosť uviedla na trh Avast Secureline VPN P2P pred piatimi rokmi, je jemným náznakom, že disponovať antivírusovým softvérom nestačí, najmä na torrentovanie..

V tomto článku sa budeme venovať nasledujúcim informáciám:

Prečo antivírusový softvér nestačí?

Torrenting bol vyvinutý, keď internet bol na korytnačke. Napriek pohodliu, ktoré poskytuje na zdieľanie a sťahovanie veľkých súborov vlastným tempom, je to riskantné podnikanie. Ak ste po spustení zdanlivo „legitímneho“ inštalátora vymazali polovicu súborov, viete, o čom hovoríme.

Vírusy sa však netýkajú iba používateľov denného torrentu. Niektoré súbory zdieľané v komunite torrentov sú chránené autorským právom. Aj keď nepripúšťame porušenie autorských práv, niekedy vás tento proces môže zachytiť nevedomky.

Ochrana osobných údajov sa stala najväčším mýtom v modernom internete. Všetky vaše torrentingové aktivity môže monitorovať váš ISP, vláda a iné orgány presadzovania práva. A použitie torrenting softvérového programu iba zvyšuje vašu zraniteľnosť.

Všimli ste si, že pri zdieľaní alebo sťahovaní torrentu je v torrentovom softvéri uvedená IP adresa každého používateľa? Tieto adresy IP odhaľujú vašu totožnosť na platforme torrentingu. Ak sa niektorí hackeri skrývajú medzi nevinnými používateľmi, budú mať deň v teréne s nechránenými IP adresami..

Aj keď počas útoku uniknete útokom, niektorí poskytovatelia internetových služieb môžu zvýšiť rýchlosť vášho internetu. Torrentovací softvér ako BitTorrent a uTorrent je známy tým, že zaberá veľkú šírku pásma. To často irks ISP a oni vám škrtia.

Zadajte VPN alebo virtuálnu súkromnú sieť. VPN je technológia, ktorá vytvára bezpečné pripojenie k internetu pre vaše zariadenia pomocou šifrovania a maskovania IP adresy. Pred pripojením na internet vedie informácie cez sieť VPN serverov.

Keď sťahujete torrent, v okamihu už nie ste pod dohľadom ostatných. Aj keď sú údaje z vášho zariadenia zachytené, nie sú z dôvodu vysoko neprekonateľného šifrovania nezrozumiteľné. Výsledkom je, že vám ISP neznižuje rýchlosť, ani nehrozí, že vás budú súdení.

Nie všetky siete VPN samozrejme podporujú činnosť torrentingu. Nie sú ani skvelé možnosti na torrenting. Sieť VPN musí spĺňať tieto kritériá, aby sa mohla zohľadniť pri torrentingu:

 • Pravidlá bez protokolov.
 • Žiadne problémy s únikom DNS.
 • Vysoká rýchlosť pripojenia.
 • Podpora P2P / Torrent.

Avast VPN je však taká, ktorá si zaslúži pokus, pretože spĺňa základné požiadavky. Je však Avast VPN tou najlepšou možnosťou, ktorú si zasluhuje odber? Čítajte ďalej a my sa hlbšie ponoríme do torrentovania s VPN, najmä s Avast VPN.

IS Avast VPN je dobrý na torrent?

Avast Secureline P2P VPN alebo populárne známy ako Avast VPN bol spustený v roku 2014 spoločnosťou, ktorá pôsobí v oblasti antivírusových programov od roku 1988. Je k dispozícii na stiahnutie na populárnych operačných platformách ako Windows, MAC, Android a iOS. K Avast VPN sa môže pripojiť až päť rôznych zariadení z jedného účtu.

Ale tu sú dôvody, prečo máme pocit, že by ste mali skúsiť Avast VPN vyskúšať.

1. Politika bez protokolov

Pokiaľ ide o činnosti súvisiace s torrentom, musíte zaistiť, aby vaše súkromie bolo za každú cenu chránené. Avast VPN má politiku bez protokolov, ktorá zaisťuje, že vo svojej databáze nebudú uložené žiadne informácie, ktoré identifikujú jeho používateľov. Na diagnostické účely však ukladá protokoly pripojenia, napríklad využitie šírky pásma a trvanie relácie.

2. Vysoko bezpečné pripojenia

Ako ponuku VPN od renomovanej spoločnosti zaoberajúcej sa antivírusovým softvérom zistíte, že sieť Avast VPN ponúka šifrovanie vojenských štandardov AES-256. V spojení s protokolmi OpenVPN alebo IPSec je vaše pripojenie nepreniknuteľné zo strany hackerov alebo podozrivých poskytovateľov internetových služieb. Avast VPN je tiež bez únikov DNS, čo je chyba zabezpečenia súkromia, ktorá môže odhaliť vašu IP adresu.

3. Pôsobivá rýchlosť pripojenia

Pre všetky humbuk použitia VPN pre torrenting, rýchlosť je často podceňovaným faktorom. Pomalé pripojenie znamená, že torrent trvá podstatne dlhšie. Rýchlosti serverov Avast VPN sú neuveriteľne rýchle, vďaka čomu je VPN ideálna pre činnosti súvisiace s torrentom.

4. Dedikované servery na rušenie

Skôr než vyskúšať každý server, aby zistil, ktoré fungujú pre torrentovanie, Avast VPN uviedla tie, ktoré sú určené na tieto účely. Zistíte, že pripojenie k niektorému z týchto 8 miest umožňuje prístup k torrentingu.

 • Praha, Česká republika
 • Frankfurt, Nemecko
 • Amsterdam, Holandsko
 • New York, New York
 • Miami, Florida
 • Seattle, Washington
 • Londýn, Spojené kráľovstvo
 • Paríž, Francúzsko

5. Podpora telefonických hovorov

Vo väčšine sietí VPN nedostanete podporu telefonických hovorov. V skutočnosti sme si na nič nepomenuli. Avast VPN má vyhradenú horúcu linku, na ktorú sa môžete obrátiť a získať pomoc, ak sa tak nestaráte o používanie systému predaja lístkov.

Ako používať Avast Secureline VPN na torrent

Avast má rôzne cenové plány v závislosti od nainštalovanej platformy. Sú podporované 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Je však zaujímavejšie, že si môžete užiť sedemdňovú bezplatnú skúšobnú lehotu pre ktorýkoľvek z jej plánov.

Ak ste chceli vyskúšať Avast VPN pre p2p (torrenting), môžete to urobiť pokojne pomocou týchto krokov.

1. Choďte na domovskú stránku Avast, kliknite na tlačidlo OK Pre domácnosti → PC → SecureLine VPN. Alebo načítať Avast VPN z tohto odkazu.

avast secureline vpn

2. Kliknite na ikonu Stiahnite si pre PC Tlačidlo. (Používame Avast VPN na p2p / torrentovanie na PC).

stiahnuť avast secureline vpn

3. Nainštalujte Avast VPN do svojho počítača.

nainštalovať avast vpn

4. Po dokončení inštalácie spustite Avast Secureline VPN P2P. Klikni na “OFF” gombík.

spustiť avast secureline vpn

5. Zobrazí sa dialógové okno s výzvou na výber licenčného plánu. zvoliť Začať 7-dňovú skúšobnú verziu.

avast vpn skúšobná verzia zdarma

6. Kliknite na Začať po aktivácii skúšobnej licencie.

začnite s avast vpn

7. Na informačnom paneli Avast SecureLine VPN kliknite na Zmeniť miesto v dolnej časti obrazovky. Vyberte miesto, ktoré je označené P2P. V našom prípade sme si vybrali Holandsko.

zmeniť umiestnenie avast vpn v režime p2p

8. Počkajte, kým sa Avast SecureLine vytvorí spojenie. Po úspešnom pripojení sa zobrazí nasledujúca obrazovka.

nadviazať spojenie avast vpn

9. Po pripojení k serveru priaznivému pre P2P pomocou Avast VPN môžete spustiť klienta torrentingu a začať zdieľať súbory.

Umožňuje Avast VPN povoliť torrent?

Úprimne povedané, Avast VPN hraničí s najvyššou úrovňou, pokiaľ ide o ceny predplatného. Vzhľadom na to, že skúšobná doba trvá iba 7 dní, musíte sa rozhodnúť, či sa budete držať Avast SecureLine pre Torrenting alebo si vyberiete jednu z našich odporúčaných VPN na torrentovanie.

Aby sme vám uľahčili rozhodovanie, umiestnili sme Avast VPN proti týmto vysoko obľúbeným VPN, takže si pozrite, ako sa darilo v rôznych aspektoch.

1. Sieť servera

V sieti Avast VPN je spolu iba 55 serverov rozmiestnených v 34 krajinách. Pokiaľ ide o VPN, jedná sa o relatívne nízky počet. NordVPN, pravdepodobne najpopulárnejšia VPN, sa môže pochváliť viac ako 5 000 servermi v 60 krajinách, zatiaľ čo ExpressVPN, známy svojou impozantnou rýchlosťou, má viac ako 3 000 serverov rozmiestnených po 94 krajinách..

2. Bezpečnosť

Avast VPN bola vyvinutá renomovanou antivírusovou spoločnosťou a používa vysoko bezpečné šifrovanie vo forme AES-256. Prenáša údaje pomocou protokolu OpenVPN alebo IPSec, čo je norma VPN. Dá sa povedať, že zabezpečenie Avast VPN konkurovalo iným špičkovým VPN, ako sú TorGuard a súkromný prístup na internet, ktoré odporúčame na torrentovanie..

3. Podpora Netflix

Fanúšikovia Netflixu budú sklamaní skutočnosťou, že Avast Secureline neposkytuje podporu populárnej službe streamovania videa. Ak potrebujete sieť VPN, ktorá funguje tak pre torrenting, ako aj pre sieť Netflix, nech ste kdekoľvek, NordVPN, Surfshark a ExpressVPN sú skvelé možnosti.

4. Právomoc

Aj keď má Avast VPN politiku bez prihlásenia, skutočnosť, že je založená v Českej republike, môže niektorých používateľov nervovať. O Českej republike je známe, že je priateľská s krajinou piatich očí, v ktorej vládne informácie zdieľajú spravodajské informácie. Ak vás to obťažuje, vyberte si VPN ako NordVPN alebo ExpressVPN, ktoré sú založené v krajinách, ktoré nevyžadujú VPN na zdieľanie údajov.

5. Rýchlosť

Avast Secureline (pre Torrent) sa vyznačuje pôsobivou rýchlosťou, ktorá ho stavia na rovnakú úroveň ako niektoré z najlepších VPN, napríklad NordVPN, Private Internet Access a ExpressVPN. Je nevyhnutné mať primerane rýchle pripojenie, aby ste si mohli vychutnať torrentovanie cez VPN.

Pokiaľ ide o torrentovanie, je zrejmé, že Avast VPN má svoje vlastné. Pri faktoringu cenového faktora však možno budete chcieť bližšie preskúmať náš zoznam najlepších sietí VPN na torrenting.

zhrnutie

Ak sa stále pridŕžate dobrého starého antivírusového softvéru, aby ste pri sťahovaní torrentov udržali počítač v bezpečí, ste veľmi zraniteľní voči kybernetickým útokom a iným právnym komplikáciám. Inštalácia VPN je kľúčom k tomu, aby ste počas torrentu zostali v bezpečí na internete.

Zavedenie Avast Secureline VPN pre P2P / Torrenting naznačuje, že hlavná antivírusová softvérová spoločnosť uznáva, že moderné hrozby lepšie čelia anonymita a šifrovanie..

Avast VPN je navrhnutá s ohľadom na komunitu torrentov so vyhradenými servermi P2P. Vďaka chvályhodnej rýchlosti pripojenia a šifrovaniu na vojenskej úrovni sú používatelia torrentu chránení pred hackermi a zvedavými očami úradov.

Aj keď je server Avast VPN slušnou sieťou VPN na torrentovanie, skutočnosť, že má sídlo v Českej republike, môže pre niektorých používateľov vyvolať obavy. Taktiež to nie je najlepšia VPN, ak máte obmedzený rozpočet.

Bez ohľadu na to, či sa držíte Avast VPN alebo si vyberiete naše odporúčané VPN pre torrenting, nemali by ste riskovať bezohľadným rizikom prostredníctvom torrentingu bez jedného.
Prihláste sa na server Avast Secureline alebo si pozrite tieto špičkové VPN, aby ste ich teraz mohli torrentovať.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map