Ako používať NordVPN na Torrenting v roku 2019 Káva VPN


Zaujíma vás, ako používať NordVPN na sťahovanie súborov prostredníctvom torrentov? Prečo je potrebné používať NordVPN predovšetkým na torrenting? Je spoločnosť NordVPN tou správnou voľbou v sieťach VPN (Virtual Private Network) na torrentovanie? Ak ste nováčikom v oblasti zdieľania súborov torrentov a P2P (peer-to-peer), potom sú všetky dobré otázky, ktoré stojí za to preskúmať.

V tomto článku sa snažíme pokryť všetko, čo ľudia potrebujú vedieť o používaní NordVPN na torrentovanie, a to nasledujúcim spôsobom:

Prečo používať NordVPN?

Predtým, ako prejdeme kroky, ako používať NordVPN na torrenting, bolo by rozumné získať dobré pochopenie toho, prečo by používatelia torrentu mali v prvom rade uvažovať o tom. Až potom môžete oceniť, čo pre vás spoločnosť NordVPN robí a či existuje nejaký bod k tomu, čo sa snažíte urobiť.

Ako už možno viete, torrenting od začiatku mal trochu negatívnu povesť kvôli problémom s pirátstvom a porušovaním autorských práv. Aj keď s torrentom nie je nič zlé, pretože je to najúčinnejší prostriedok na zdieľanie veľkého množstva údajov medzi sebou, problémy môžu vyplynúť z typu zdieľaných súborov – filmov, aplikácií, hudby, kníh a podobne. Väčšina týchto súborov je chránená autorskými právami a zdieľaním s ostatnými používateľmi prostredníctvom torrentu môžu ľudia porušovať autorské práva ostatných.
Ak toto čítate, možno ste už počuli príbehy o tom, ako sa ľudia torrentujú a žalovajú. Zvážte rozhodnutie jedného sudcu v roku 2011 a uložte dvom obžalovaným menom Margozata Frazyk a Mariusz Pralat zaplatiť spoločne 20 000 dolárov žalobcovi, ktorý bol 10 Group, Inc. (poradenská spoločnosť so sídlom v Kalifornii). Obžalovaní údajne stiahli a distribuovali diela žalobcu chránené autorskými právami bez autorizácie pomocou softvéru na torrentovanie.

Jednoducho povedané, sťahovanie a zdieľanie materiálov chránených autorskými právami je nezákonné a trestné podľa zákona. Spoločnosti môžu na ochranu svojho duševného vlastníctva (duševné vlastníctvo) podniknúť veľké kroky. Tieto spoločnosti nevyužívajú prostriedky na monitorovanie činnosti používateľov torrentu ani na právne kroky proti jednotlivcom, ktorí porušili ich autorské práva..
Ak sa chcete ubezpečiť, že vám v dôsledku vašich torrentových aktivít nedôjde k žiadnym problémom, budete musieť použiť nejakú internetovú technológiu, ktorá by poskytovateľom internetových služieb a iným tretím stranám znemožnila vidieť vaše aktivity online. To je presne to, čo pre vás môže NordVPN a ďalšie služby VPN urobiť.

Ako začať s torrentom pomocou programu NordVPN

Teraz, keď sme si uvedomili význam používania NordVPN na zabezpečenie vašich torrentingových aktivít, ako to robíte ďalej? Našťastie to nie je vôbec komplikované a niečo, čo dokáže implementovať takmer každý, aj keď má obmedzené technické znalosti o VPN.

Pred stiahnutím súborov pomocou torrentového softvéru zvážte nasledujúce kroky:
1. Vytvorte si účet: Najprv si musíte vytvoriť účet u spoločnosti NordVPN. Ceny začínajú na 3,49 dolárov mesačne pre 3-ročný plán s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Dokončite proces registrácie a získajte používateľské meno a heslo, ktoré budete potrebovať na prístup k službe VPN.

2. Stiahnite si Nord VPN: Ďalej si budete musieť stiahnuť aplikáciu spoločnosti NordVPN a nainštalovať ju do svojho zariadenia, z ktorého budete torrentovať. Klikni na “Aplikácie VPN“V hornej ponuke svojej webovej stránky. Vyberte operačný systém svojho zariadenia, kliknite na „Stiahnuť ▼“A dokončite proces inštalácie.

3. Otvorte aplikáciu NordVPN: Otvorte aplikáciu NordVPN a zadajte svoje prihlasovacie údaje.

4. Vyberte správny server: Spoločnosť NordVPN má špecializované servery, ktoré sa zaoberajú torrentovaním. Ak chcete použiť jeden z týchto serverov VPN, jednoducho kliknite na „P2P“ v časti Špeciálne servery v ľavom hornom menu. Aplikácia vás potom automaticky pripojí k najbližšiemu serveru P2P VPN spolu s výzvou, že vaše pripojenie je teraz bezpečné. V tomto okamihu môžete teraz bezpečne pokračovať vo svojich činnostiach v oblasti torrentu.

vyberte správny server NordVPN

5. Pridajte číslo NordVPN Hlavný vypínač: Ako ďalšie bezpečnostné opatrenie možno budete chcieť pridať svoj torrentovací softvér do prepínača zabíjania aplikácií spoločnosti NordVPN. Ak dôjde k výpadku pripojenia k sieti VPN a zariadenie sa prepne na nezabezpečené pripojenie, automaticky sa tým ukončí váš torrent program. Stačí kliknúť na ponuku Nastavenia v hornej časti a potom na položku „Pridajte ďalšie aplikácie“V časti Prepínač zabíjania aplikácií.

pridať killswitch do nordvpn

Ako NordVPN porovnáva s inými najlepšími VPN pre Torrenting?

Teraz by vás zaujímalo, prečo používať NordVPN konkrétne? Nie je tam veľa ďalších spoločností VPN? Aj keď je to pravda, iba niekoľko z nich je vhodných na torrenting a niektorí odvádzajú lepšiu prácu ako ostatní. Dá sa s istotou povedať, že NordVPN je jedným z tých lepších z dobrého dôvodu.

Aby sme určili, čo robí NordVPN vhodným na torrenting a ako sa porovnáva s jeho konkurenciou, prekonajme nasledujúce kritériá:

rýchlosť

Všetci používatelia Torrentu chcú dokončiť svoje sťahovanie čo najrýchlejšie. Vďaka tomu je rýchlosť rozhodujúcim kritériom pri výbere služby VPN na torrentovanie. S NordVPN sa nemusíte báť.

nordvpn p2p pripojenie

Ponúka stabilné a nadpriemerné rýchlosti, vďaka ktorým je na rovnakej úrovni ako ostatné špičkové spoločnosti VPN na trhu, napríklad ExpressVPN a súkromný prístup na internet..

zabezpečenia

Pri výbere siete VPN na torrentovanie je rovnako dôležitá bezpečnosť. Mnoho spoločností VPN používa slabšie protokoly zabezpečenia na optimalizáciu rýchlosti servera. Našťastie to však nie je prípad NordVPN.

Ako jedno z najuznávanejších mien v oblasti VPN, NordVPN skryje vašu skutočnú IP adresu a používa 256-AES šifrovanie, ktoré je v súčasnosti zlatým štandardom pre bezpečnosť dát. Natoľko, že americké vojenské a finančné inštitúcie používajú rovnaké šifrovanie na ochranu údajov a komunikácií. Používatelia siete NordVPN môžu očakávať, že akékoľvek informácie o ich činnosti súvisiacej s torrentom zostanú pre poskytovateľov internetových služieb a iné tretie strany nedostupné..

Ďalším faktorom, ktorý spoločnosť NordVPN hľadala, je skutočnosť, že táto spoločnosť je spoločnosťou VPN založenou v Paname. Týmto sa spoločnosť VPN stáva mimo jurisdikcie komunít medzinárodného spravodajstva a platných zákonov o uchovávaní údajov. Preto spoločnosť NordVPN nie je pod tlakom, aby prihlásila činnosť svojich používateľov ani ich nepreniesla na žiadny orgán činný v trestnom konaní.

cena

Cena je samozrejme ďalším rozhodujúcim faktorom pri výbere siete VPN na torrenting. Koniec koncov, dôvodom, prečo sa ľudia zapájajú do torrentingu, je úspora nákladov. Preto nedáva zmysel míňať značné množstvo peňazí na predplatné siete VPN za účelom torrentovania. Našťastie je NordVPN jednou z cenovo dostupných prémiových služieb VPN.

NordVPN účtuje 11,95 dolárov mesačne, čo je približne priemer za prémiové služby VPN. Ostatné spoločnosti VPN, ako napríklad VyprVPN a ExpressVPN, účtujú viac za 12,95 dolárov mesačne.

Ako už bolo spomenuté, registráciou na trojročný plán je tiež možné znížiť náklady na 2,99 dolárov mesačne. Vďaka tomu je predplatné NordVPN dobrou investíciou, najmä pre používateľov, ktorí sa budú dlhodobo naďalej spoliehať na torrenting.

Je bezpečné Torrent s NordVPN?

NordVPN je skutočne vynikajúcou voľbou pre sieť VPN, ak hľadáte pokračovanie v používaní torrentov pri súčasnom zabezpečení všetkých vašich osobných informácií. Patrí medzi niekoľko spoločností VPN na trhu, ktoré ponúkajú servery špeciálne na torrenting.

Okrem implementácie najspoľahlivejších šifrovacích protokolov v oblasti VPN (AES 256), NordVPN ponúka aj mnoho užitočných funkcií, ako je prepínanie aplikácií a internetových zabíjačiek, ktoré zaisťujú, že používatelia sa pri torrentovaní nikdy nenechajú vystavení..

Čo hovoria ľudia na Reddit o NordVPN pre Torrenting

class=reddit-card data-card-created=1568101672>Práve som dostal NordVPN prvýkrát, aby ste ho vyskúšali na torrentovanie a dostali pár otázok od r / VPNTorrents

class=reddit-card data-card-created=1568101781>Najlepšie VPN pre torrenting pre začiatočníkov? z r / VPNTorrents

class=reddit-card data-card-created=1568101818>Myšlienky na NordVPN pri torrentovaní a surfovaní? z r / VPNTorrents

zhrnutie

Takže tu to máte – všetko, čo potrebujete vedieť o bezpečnom používaní torrentov s NordVPN. Vďaka tomu môžete bezpečne sťahovať torrent anime alebo malayalam. Ako ste si možno už uvedomili, nie je vôbec ťažké uviesť zariadenie NordVPN do prevádzky a zaistiť tak svoje torrentingové aktivity. Rovnako ako u všetkých ostatných prémiových služieb VPN budú používatelia musieť platiť za predplatné, ale väčšina ľudí by súhlasila s tým, že je to malá cena, ktorú treba zaplatiť za zváženie možných dôsledkov torrentingu prostredníctvom nezabezpečeného pripojenia..

Ak hľadáte cenovo dostupnú službu VPN, ktorá ponúka funkcie, ktoré sa zameriavajú konkrétne na používateľov torrentu, nemôžete s NordVPN pokaziť..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map