VPT vadovas: Teisėtumas, jurisdikcijos ir interneto cenzūra

Ar VPT yra teisėti?


Beveik kiekvienas interneto vartotojas bent kartą uždavė šį klausimą: ” Ar VPT yra legalus? ”

Gavau daugybę skaitytojų laiškų, kuriuose klausiama apie tai, todėl nusprendžiau paskelbti šį galutinį vadovą, kad žinotumėte viską, ką reikia žinoti apie VPN teisėtumą, jurisdikcijas ir interneto cenzūrą skirtingose ​​šalyse..

Šiandienos vadove sužinosite apie:

 • valstybės VPN teisėtumą,
 • jurisdikcijos ypatumai,
 • šalių, kuriose labai stengiamasi cenzūruoti internetą, kad turėti VPN ne tik rekomenduojama, bet ir reikalaujama kiekvienam ten esančiam.

Pradėkime nuo darbo.


VPT: Kokiose šalyse tai uždrausta?

Šiame skyriuje aš jums pasakysiu ką vyriausybės uždraudė VPT visiškai arba iš dalies.

Daugelis jų turi keletą bendrų dalykų: ilgalaikis, beveik (ir kai kuriais atvejais tiesiogine prasme) monarchinis valdovas, stipri vyriausybės palaikoma religinė ar politinė ideologija, valdančiojo elito noras piešti likęs pasaulis piliečių akyse juodas, telekomunikacijų paslaugos yra valstybinės …

Bet svarbiausia, kad yra siekis monopolizuoti visą informaciją, tiek įvažiuodami, tiek išeidami iš šalies.

Kaip matote, VPT yra natūralus atstovas tokiose pastangose, nes jie suteikia gyventojams prieigą prie informacijos, kurią valdantieji laiko nesutikę..

Be to, naudodamiesi VPN, piliečiai gali gabenti informaciją apie vyriausybės įrengtą kupolą arba net planuoti ir koordinuoti protestus..

Laimei, šie sąrašai nėra per ilgi. Tačiau prašau nepamiršti, kad tendencijos ir prognozės dėl privatumo internete nėra taip ryškios ir likusiam pasauliui..


5 šalys, kuriose VPT yra visiškai uždraustos

Kai kurie režimai tiesiog nežino žodžio „nuosaikumas“ ir mielai pasirenka uždrausti dalykus, kurie jiems visiškai nepatinka. Šiuo metu pasaulyje yra penkios tokios valstybės, ir jūs ketinate išsiaiškinti, kodėl jos uždraudžia VPN. Kai kurios priežastys gali jus šokiruoti.


Nacionalinė Baltarusijos vėliava1. Baltarusija

Kaip ir kelios kitos Sovietų Sąjungos liekanos, Baltarusijos Respublika žodžio laisvės atžvilgiu laikosi savo pirmtakės.

Nemažai svetainės yra užblokuotos apsimetę apsaugoti gyventojus nuo „žalingo turinio“, o visi norintys komentuoti Baltarusijos forumuose ir naujienų svetainėse turi patvirtinti savo tapatybę naudodamiesi savo mobiliojo telefono numeriu, nes norint nusipirkti SIM kortelę reikia pateikti jūsų asmens tapatybę.
Norint komentuoti Baltarusijoje, reikia IDTaip Baltarusijoje veikia registracija

2016 m. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pasirašė dekretą dėl elektroninių ryšių pranešimų perdavimo šaltinio racionalizavimo [šaltinis rusų kalba], kuriuo draudžia naudoti bet kokias technines ar programinės įrangos priemones, kurios keičia vartotojo identifikavimo duomenis.

Šis dekretas veiksmingai uždraudžia naudoti VPN, tarpinius serverius ir „Tor“ Baltarusijoje, taip pat leidžia interneto paslaugų teikėjams užkirsti kelią tokiam naudojimui, nes vartotojui sumažėja internetas..


Irako nacionalinė vėliava2. Irakas

Irako Respublikos komunikacijos ministerija uždraudė valstybinius virtualius privačius tinklus kaip kovos su ISIS strategijos dalį 2014 m. Į šias pastangas taip pat įėjo: išjungti interneto prieigą penkiuose rajonuose, kuriuos užėmė teroristai, taip pat blokuoja prieigą prie „WhatsApp“, „Facebook“ ir kitų socialinių tinklų visoje šalyje.

Dokumentas, draudžiantis naudoti socialinę žiniasklaidą Irake

Irako ministerijos sekretoriato dokumentas, draudžiantis naudoti socialinę žiniasklaidą (praneša „The Register“)

Tai buvo padaryta siekiant užkirsti kelią teroristams įdarbinti daugiau narių į savo gretas per internetą.

Nepaisant to, kad šios teritorijos buvo atimtos iš ISIL ir dabar yra kontroliuojamos Irako, VPN apribojimai vis dar galioja. Nors suprantama, kad šalis, kurią taip ilgai nuniokojo karai ir sukilimai, turi šiek tiek griežtesnes taisykles, tačiau faktas vis tiek išlieka: Irake yra uždrausta naudoti VPT.


Šiaurės Korėjos nacionalinė vėliava3. Šiaurės Korėja

Šiaurės Korėja yra ypatingas atvejis: vidutinio piliečio VPN ne tik draudžiami, bet ir neįmanoma jų gauti.

Kodėl galite paklausti?

Na, nes beveik nė vienas iš jų neturi prieigos prie interneto. Aš turiu omenyje tikras Internetas. Visoje šalyje yra tik 1024 IP adresai. Likę gyventojai turi naudotis vadinamuoju intranetu Kwangmyong.

Jei vis dėlto planuojate lankytis, yra gerų naujienų: užsienio turistams leidžiama naudotis internetu o Šiaurės Korėjoje. Tačiau ne viskas yra taip puiku, nes „Facebook“, „Twitter“ ir „YouTube“ kartu su Pietų Korėjos svetainėmis (visoms!) Buvo užblokuotos 2016 m. Taip pat uždrausti VPN.


Turkmėnistano nacionalinė vėliava4. Turkmėnistanas

Kita buvusi SSRS respublika, Turkmėnistanas, kaip ir Baltarusija, draudžia naudoti virtualius privačius tinklus. Čia yra šiek tiek sidabro pamušalo (nors aš pasiekiu): valstybei, uždraudusiai bibliotekas ir juodus automobilius, tai iš tikrųjų yra prasminga.

VPT uždrausta užkirsti kelią žmonėms patekti į socialinės žiniasklaidos svetaines, tokias kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „YouTube“. Taip, joje yra logikos, nors ir tamsios logikos.

Vienintelis ISP Turkmėnistane yra valstybinis „Türkmentelekom“, dėl to vyriausybei iš esmės lengviau įgyvendinti draudimą. Pasak Turkmėnistano pilietinio solidarumo grupės, naudoti VPN ir įgaliotinius draudžiama, o asmenims, pagautiems juos naudojant, gali būti skirta bauda arba Nacionalinio saugumo ministerija gali įspėti..


Ugandos nacionalinė vėliava5. Uganda

Uganda yra vienintelė Afrikos šalis šiame sąraše – nors cenzūra gali kelti problemų kai kurioms žemyno tautoms, tik ši draudžia VPT. Palyginti su minėtomis šalimis, Ugandoje yra įdomu tai, kad jos nustatyti apribojimai yra svarbūs ne tik dissenteriams numalšinti, bet ir jiems. iš gyventojų išpešti daugiau pinigų.

Praėjusiais metais Yoweri Museveni, kuris daugiau kaip trisdešimt metų yra prezidentas, įsakė Parlamentui apmokestinti naudojimąsi vadinamuoju „The Top“ paslaugos, kurie apima socialinius tinklus.

OTT mokestį paaiškino MTN Uganda

„MTN Uganda“ viešas pranešimas apie OTT mokestį

Daugelio Ugandos gyventojų kasdienė 200 200 Ugandos šilingų suma (~ 0,05 USD) yra tokia pati pagrįsta, kaip naudotis „Facebook“..

Ugandos doleris į JAV dolerį

Ugandos doleris į JAV dolerį

Suprantama, kad norėdami išvengti mokesčio nemokėjimo, ugandai pradėjo naudoti VPT. Suprantama, kad vyriausybei tai nė kiek nepatiko. Po to buvo uždraustas VPT.


7 šalys, kuriose VPN naudojimas iš dalies ribojamas

Toliau pateiktame sąraše esančioms šalims viskas nėra taip blogai, kaip aukščiau išvardytoms. Techniškai jūs galite naudoti VPN, būdami teisėtai šiose valstijose …, tačiau tai nereiškia, kad galite visiškai laisvai tai daryti. To priežastis yra apribojimai, dažnai paneigiantys patį tikslą naudoti VPN.


1. Kinija

Kinija yra garsėja savo interneto cenzūra, kurio tikslas yra neleisti žmonėms tyrinėti ar diskutuoti apie tam tikras Kinijos istorijos dalis (pvz., pavyzdžiui, Tiananmenio aikštės protestus) ir kritikuoti valdančiąją partiją.

Didžioji ugniasienė Kinijos piliečiai neleidžia patekti į kai kurias užsienio žiniasklaidos priemones. Tačiau tam tikri VPN, tokie kaip „ExpressVPN“, gali jį apeiti.

Štai kodėl Pramonės ir informacinių technologijų ministerija 2018 m. Ėmėsi priemonių uždrausti VPT. Tačiau reikėtų pažymėti, kad draudimas taikomas tik tiems VPT, kurie neturi Kinijos vyriausybės licencijos.


Irano nacionalinė vėliava2. Iranas

Padėtis Irane yra gana panaši į Kinijos. Cenzūruoti internetą ir neleisti protesto judėjimams formuotis ir organizuoti Irano vyriausybės blokuoja svetaines, kurias ji laiko „ne islamo“.

Kaip ir Kinija, taip pat reikalaujama, kad VPT teikėjai registruotųsi Irano telekomunikacijų bendrovėje, kad jiems būtų leista veikti valstybėje. Akivaizdu, kad, kaip ir visose šio sąrašo valstijose, tai reiškia VPT teikėjas turi vykdyti valstybės reikalavimus, dėl kurio aptariamas VPN negali apeiti svetainių ar net aktyviai šnipinėti savo vartotojus.


Omano nacionalinė vėliava3. Omanas

Omaną galima būtų pateikti tarp dviejų sąrašų, nes tai draudžia VPN paslaugas asmenims, bet ne įmonėms. To priežastis yra ta, kad Omano piliečiai dažniausiai naudoja VPT balso perdavimo internetu protokolo paslaugoms teikti, tokiu būdu sumažinant telekomunikacijų reguliavimo tarnybos pelną.

Be to, įmonės turi kreiptis dėl leidimo naudoti VPN su ta pačia telekomunikacijų reguliavimo tarnyba, kuri gali atsisakyti nepateikusi priežasčių.


Rusijos nacionalinė vėliava4. Rusija

Ankstesniame sąraše matėme dvi iš buvusių Rusijos palydovų valstybių – Baltarusiją ir Turkmėnistaną. Nors Rusija nėra tokia griežta VPN, kaip šie du, Rusija vis dar taiko tam tikrą apribojimą.

Šiais metais Rusijos „Roskomnadzor“ (Federalinė ryšių, informacinių technologijų ir visuomenės informavimo priemonių priežiūros tarnyba) perspėjo 10 VPN tarnybų (pavyzdžiui, „NordVPN“, „Hola VPN“, „ExpressVPN“ ir kt.) Sutikti su jos sąlygomis. Tai, be kita ko, buvo sutikimas su įstatymais užblokuotų interneto svetainių blokavimu Rusijoje.

Dauguma teikėjų atsisakė vykdyti grasinimus, o tai dabar lemia, kad jie arba blokuojami Rusijoje, arba jiems tenka išjungti savo Rusijos serverius.


Turkijos nacionalinė vėliava5. Turkija

2016 m. Turkija įvedė a socialinės žiniasklaidos draudimas, žinote, įprastas rinkinys: „YouTube“, „Twitter“, „Facebook“, bet taip pat ir visa Vikipedija. Tuo pačiu metu Turkijos informacijos ir ryšių technologijų tarnyba, arba BTK, uždraudė keletą VPN paslaugų šalyje.

Kadangi tai neuždraudžia visų VPT, negaliu įtraukti Turkijos į pirmąjį sąrašą. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad tai yra laisvo interneto valstybė. Tiesą sakant, yra visiškai priešingai: cenzūra stabiliai auga pagal Recepo Erdogano režimą.


JAE nacionalinė vėliava6. JAE

JAE, VPN iš dalies uždrausti taip pat. Jie negali būti naudojami „skambučiams, kurie kitu atveju nebūtų leidžiami“ ir prieigai prie kito riboto turinio. Nusikaltimo padarymas (arba užkirsti kelią jo tyrimui) padedant VPT yra nusikalstama veika.

VPT naudoja beveik pusė Jungtinių Arabų Emyratų interneto vartotojų. Remiantis apklausa, dauguma jų nenustos to daryti nepaisant galimų teisinių problemų.


Nacionalinė Venesuelos vėliava7. Venesuela

Nors virtualūs privatūs tinklai Venesueloje kol kas nėra uždrausti, tai 2018 m. Uždraudė Torą. Galbūt jis visiškai neatitinka mūsų sąrašo, tačiau jis tikrai eina tuo keliu.

Remiantis komentarais aukščiau esančiame tinklalapyje, įgaliotiniai, tokie kaip „Opera VPN“, taip pat nustojo veikti Venesueloje po draudimo paskelbimo.


Geriausios ir blogiausios VPT jurisdikcijos

Blogiausios VPT jurisdikcijos

Taigi, mes bendravome su šalimis, kurios visiškai ir iš dalies blokuoja VPT. Bet vargu ar tai.

Kai kurios valstybės leidžia naudoti tokią programinę įrangą, tačiau jų įstatymai daro ją nesaugią.

Ką turiu omenyje?

Sužinokite apie šį skyrių!


Kokios yra VPN draugiškiausios jurisdikcijos?

Bet pirmiausia mes trumpai atsiribosime nuo siaubingų draudimų, cenzūros ir priežiūros. Čia pažvelgsime į šviesesnę internetinių įstatymų pusę ir pakalbėsime apie kai kuriuos iš jų šalių, kurios labai patinka VPT ir jų vartotojams.


1. Kipras

Kipras arba bent jau jo graikiškoji dalis yra žinoma kaip šalis su viena mažiausiai trukdančių vyriausybių. Jau vien dėl šios priežasties tai tampa populiariu tikslu ne jūroje.

Be to, nežinoma, kad Kipre būtų vykdoma interneto cenzūra. Tai nenuostabu VPT yra visiškai teisėti naudoti ten taip pat.


Danijos nacionalinė vėliava2. Danija

Danija yra viena laisviausių valstybių (pasak „Freedom House“), žinoma, jame nėra nei interneto cenzūros, nei jokių teisės aktų, draudžiančių naudoti VPN.


Rumunijos nacionalinė vėliava3. Rumunija

Kalbant apie Rumuniją, ji praktiškai neturi internetinių taisyklių. Čia VPN yra visiškai legalūs.

Atminkite, kad šiose šalyse įsikūrę VPT teikėjai, nors ir nėra 100% patikimas, greičiausiai bus saugesnis naudoti tas paslaugas, kurios nėra pateiktos kitame skyriuje. Taigi aklai pasitikėti jais gali būti ne pati geriausia idėja, tačiau jų buvimo vieta tikrai yra pliusas.


Pažymėkite, kad rinkdamiesi VPN turėtumėte atsiriboti

daugianacionalinis priežiūros susitarimas

Nepaisant to, kad neuždrausti VPN ir tarpiniai serveriai (ir dažnai per daug necenzūruoti interneto), šios šalys turėtų būti raudona vėliava jums renkantis VPN teikėją.

Taip yra dėl jų ištikimybės penkios akys, a daugianacionalinis priežiūros susitarimas.

Ką reiškia jų narystė joje vienos valstybės stebėjimo tinklai gali šnipinėti kitos šalies piliečius ir dalintis savo išvadomis su atitinkamos valstybės vyriausybinėmis įstaigomis.

Kaip veikia penkios akys

Taip veikia „Penkių akių“ susitarimas

Norėčiau pagirti šią sistemą, jei ne už tai, kad ji kelia tiesioginę grėsmę konstitucinėms teisėms ir laisvėms.

Be to, daugelis šių valstijų, pavyzdžiui, JAV, turi įstatymus, palengvinančius keitimąsi vartotojų duomenimis tarp telekomunikacijų agentūrų ir vyriausybės. Jeigu VPT teikėjas yra įsikūręs tokioje šalyje, yra tikimybė, kad jo klientų privatūs duomenys nėra saugūs.

Tam tikru mastu tai gali kompensuoti teikėjas, neturintis vartotojo žurnalų, tačiau jis vis dar nėra tobulas, nes vis tiek gali būti saugoma mokėjimo informacija.

Štai sąrašas, priklausantis „Penkioms akims“:

 • JAV;
 • JK;
 • Australija;
 • Kanada;
 • Naujoji Zelandija.

Taip pat turėtumėte nepamiršti, kad nepaisant to, ką apie tai pasakėme paskutiniame skyriuje, Danija (kartu su Prancūzijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Belgijoje, Italijoje, Vokietijoje, Ispanijoje ir Švedijoje) yra dalis didesnių Keturiolika akių koalicija.


Turi VPT – keliaus: Kaip nebijoti interneto cenzūros

Kaip nebijoti interneto cenzūros

Jei tam tikroje šalyje nėra uždraustas naudoti VPN, tai yra šalis, kurioje vyriausybė neriboja savo piliečių internetinės veiklos.

Deja, netiesa.

Net jei VPN naudoti yra legalu, valstybėje vis tiek gali kilti pavojų laisvam žiniatinkliui. Aš kalbu apie interneto cenzūrą.

Nesuklyskite, visose šalyse, į kurias žiūrėjome ankstesniuose skyriuose, neabejotinai naudojama griežta cenzūra internete. Kai kurie, pavyzdžiui, Kinija su savo Puiki ugniasienė ir Šiaurės Korėja su savo Kwangmyong, šiuo atžvilgiu yra legendiniai, tačiau jie nėra vieninteliai.

Šiame skyriuje aš jums parodysiu keletą iš: blogiausios cenzūros valstijos pasaulyje.

Nepamirškite gauti savo asmeninio kompiuterio VPN, jei vykstate į šias šalis, nes tai yra vienintelis būdas gauti tikras naujienas, o ne propagandą.


Kubos nacionalinė vėliava1. Kuba

Kubos vyriausybė cenzūruoja internetą iki filtruoti raktinius žodžius, blokuoti IP ir kitus metodus. Vis dėlto tai padaryti nesunku, nes interneto skvarba Kuboje yra labai maža. Bjauriai mažas ryšio greitis, nes intranete yra vienintelis žiniatinklis, kurį gali pasiekti dauguma kubiečių, trūksta namų prieigos taškų – visa tai ir dar daugiau daro Kubą tikslu nenorite apsilankyti be VPN.


Etiopijos nacionalinė vėliava2. Etiopija

Etiopijos vyriausybė blokuoja ir filtruoja turinį, kuris prieštarauja jos dabartinei politikai. „Skype“ taip pat uždraustas padėti vietiniams telekomunikacijų paslaugų teikėjams. Iš viso Grynieji išjungimai nėra neįprasti, nors gana tragiškai, kartais už jų slypi iš pažiūros gerybiniai ketinimai. Toks buvo šių metų uždarymas, kurio tikslas – užkirsti kelią sukčiavimui egzaminuose.


Sudano nacionalinė vėliava3. Sudanas

Remiantis „OpenNet“ iniciatyva, Sudanas laisvai prisipažįsta filtruoti interneto turinį savo piliečiams. Jų el. Laiškus taip pat skaito Nacionalinė žvalgybos ir saugumo tarnyba. Žurnalistai dažnai areštuojami dėl tų temų, kurios neigiamai vertina vyriausybę. Kad tokie atvejai atrodytų teisėti, valdininkai tvirtina, kad juos kritikuojančios istorijos ir pranešimai yra šmeižtas. Apskritai, Sudanas yra dar viena šalis, kurioje gyvenate ir reikalaujate turėti VPN paslaugą.


Gambijos nacionalinė vėliava4. Gambija

Nepanašu, kad Gambijos vyriausybė šnipinėja savo piliečius, bet daro blokuoti opozicijos svetaines. Dėl grėsmės buvo uždaryti nepriklausomi internetiniai laikraščiai, o jų prenumeratorių ir informatorių asmeniniai duomenys buvo paviešinti. Be to, policininkai informatoriams kažkada liepė pasislėpti ar būti areštuoti.


Tuniso nacionalinė vėliava5. Tunisas

Nors interneto cenzūros padėtis pagerėjo po 2011 m. Tuniso revoliucijos, vis dar galioja kai kurie apribojimai, pvz. tam tikrų „Facebook“ puslapių blokavimas kad nesutinka su vyriausybės politika.


Bahreino nacionalinė vėliava6. Bahreinas

Bahreine yra vienas didžiausių interneto skvarbos rodiklių Viduriniuose Rytuose, ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl jos vyriausybė ėmėsi priemonių, kad piliečiai negalėtų žiūrėti į tai kritiškai vertinamą turinį. Bahreinas Spaudos ir leidinių įstatymas nustato tinklalapio blokavimo pagrindus, o politinė valstybės opozicija yra pagrindinė to priežastis. Be to, visos svetainės privalo kreiptis į licenciją su Informacijos ministerija.


Saudo Arabijos nacionalinė vėliava7. Saudo Arabija

Saudo Arabija filtruoja visą tarptautinį interneto srautą atvykstantys į jos sienas ir iš jų. Daugiausia tai daroma siekiant cenzūruoti pornografines svetaines, taip pat svetaines, kurios susijusios su azartiniais lošimais ar alkoholiu, nes visos jos prieštarauja islamo įstatymams. Religija vaidina didelę įtaką Saudo Arabijos interneto cenzūrai, nes taip pat blokuojamos svetainės, susijusios su šiitų doktrina, taip pat svetainės, laikomos „pagoniškomis“ ar „okultinėmis“.


Sirijos nacionalinė vėliava8. Sirija

Sirija daugelį metų dalyvavo ilgame pilietiniame kare, taip pat kare prieš ISIL. Žinoma, tai paliko žymę šalies internetinei laisvei. Daugybę interneto išjungimų lėmė vyriausybės norai neleisti opozicijai organizuoti pasitelkiant socialinę žiniasklaidą ir apskritai internetą, kaip tai nutiko Egipte ir Tunise..

Be to, Sirijos vyriausybė įdarbina vadinamąją Sirijos interneto armiją vykdyti kibernetinius puolimus savo priešų svetainėse ir serveriuose.


Uzbekistano nacionalinė vėliava9. Uzbekistanas

Remiantis „Freedom House 2018“ ataskaita apie Uzbekistaną, visas tarptautinis srautas vyksta per vieną mazgą kuri priklauso valstybiniam IPT „Uztelecom“. Šis srautas vėliau parduodamas privatiems IPT, kuriems draudžiama apeiti šį apribojimą ir savarankiškai prisijungti prie likusio pasaulio. Taip pat panašiai kaip Etiopija, Uzbekistanas laikinai išjungia prieigą prie interneto, kad įsitikintų, jog egzaminuose niekas neklaidina.


Nacionalinė Vietnamo vėliava10. Vietnamas

Vietnamą valdo komunistų partija, ir jie paprastai nepakankamai vertina kritiką. Vietnamas nėra išimtis: jis dažnai dalyvauja blokuoti ir manipuliuoti turiniu ir netgi įkalinti disidentinius tinklaraštininkus. Ji taip pat sugebėjo priversti „Facebook“ ir „Google“ pašalinti turinį ir blokuoti sąskaitas kad vyriausybė pripažino nepriimtina.


Mianmaro nacionalinė vėliava11. Mianmaras

Interneto cenzūra Mianmare padidėjo dėl vyriausybės noro slėpti informaciją apie rohingų mažumos genocidą šalyje. Žurnalistai, nagrinėjantys šią temą, rizikuoja būti areštuoti. Mianmare internetinis turinys nėra blokuojamas, tačiau svetainėms, kuriose talpinamas antivyriausybinis turinys, reikalaujama jį pašalinti.


Tailando nacionalinė vėliava12. Tailandas

Tailandas blokuoja svetaines pagal IP ir URL. Formaliai tai turi padaryti interneto paslaugų teikėjas, tačiau iš tikrųjų tai yra interneto paslaugų teikėjas Ryšių ir informacinių technologijų ministerija yra už visų blokų. Priežastys, dėl kurių Tailande gali būti uždrausta svetainė, yra politiniai komentarai, lèse majesté (bet kurio karališkosios dinastijos nario šmeižimas) ir pornografinis turinys. Pastaraisiais metais lèse majesté buvo padaryta ne tik kaip nusikalstama veika, bet ir už tai, kad reikia karo teismo. Tai reiškia, kad kaltinamasis negali turėti jiems atstovaujančių advokatų, o baudos yra griežtesnės.

Kaip matai, Interneto cenzūra iš tikrųjų yra labai tikra problema didelėms modernaus pasaulio dalims. Nesvarbu, ar gyvenate šalyje iš aukščiau pateikto sąrašo, ar lankotės joje, naudodamiesi VPN paslauga turėtumėte apsaugoti savo privatumą ir gauti prieigą prie patikimų naujienų šaltinių. Nepamirškite, kad galite gauti ir savo mobiliojo prietaiso, ir kompiuterio VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map