Torrenting be VPN ☕ Ar saugu torrent be VPN | VPN kava


Jei esate suklupęs dėl šio straipsnio, gali būti, kad kankinatės be VPN. Galbūt esate girdėję gando apie kitą torrentą vartojantį vartotoją, kuris buvo sugautas ir patrauktas į teismą. Arba jums gali kilti klausimas, ar prisiimate kvailą riziką neprenumeruodami VPN.

Nepaisant jūsų rūpesčių, mes nekantraujame atsakyti į jūsų klausimus ir, tikimės, kad jūsų rūpesčiai pailsės. Šiame straipsnyje apžvelgsime:

Kas yra kankinantis?

Prieš pradėdami spręsti, ar esame saugioje interneto ir įstatymų pusėje, pasinerkime į kankinančių technologijų fone..

Kankinantis protokolas buvo įvestas epochoje, kai internetas buvo palyginti lėtas. Tais laikais naudojote 56,6 K modemą ir prireikė poros minučių, kol buvote prisijungę. Didelių failų atsisiuntimas iš serverio užtruko kelias valandas, jei ne dienas. Tai sukūrė programinės įrangos, leidžiančios vartotojams efektyviai keistis failais, paklausą ir taip gimė kankinantys klientai.

„Torrent“ programinė įranga padalija didelį failą į mažesnius bitus ir leidžia vartotojams bendrinti failą tarp savo bendraamžių. Tada atsisiųstų failų dalys yra sujungiamos. „Torrenting“ programinės įrangos grožis yra tas, kad kuo didesnis sėjamųjų skaičius (vartotojai, kurie įkelia ir dalijasi atsisiųstais failais su kitais), tuo didesnis atsisiuntimo greitis. Pirmosiomis interneto dienomis kankinimas buvo daug efektyvesnis nei įprastas atsisiuntimas ir turėjo aiškų pranašumą greičio ir laiko atžvilgiu..

Jūs galėjote pamanyti, kad kankinančią bendruomenę ištiks lėta mirtis, nes interneto greitis padidės eksponentiškai ir gigabaitai failo bus atsisiųsti per kelias minutes. Vis dėlto kankinančių žmonių bendruomenė vis dar labai gyva. Be atnaujintos sąsajos, „torrent“ vartotojai vis dar naudojasi žaidimų, vaizdo įrašų, muzikos ir kitų tipų failų atsisiuntimu iš „torrent“ klientų.

Dabar, sparčiai tobulėjant technologijoms, gali kilti klausimas: ar kantrus be VPN 2000-aisiais yra daug saugesnis, ar pastaruoju metu suplanuota, kad naudojant VPN kankinama ne kas kita, o tik rinkodaros bandymai priversti jus užsiprenumeruoti.?

Teisingai tariant, per pastarąjį dešimtmetį internetas drastiškai vystėsi. Tai reiškia, kad grėsmės internete ir įsilaužimo būdai labai išaugo. Nauji terminai, tokie kaip kenkėjiška programinė įranga, DDoS ir išpirkos programinė įranga, kurie niekada nebuvo, dabar terorizuoja interneto vartotojus.

Autorių teisių pažeidimai taip pat didėja, o vykdymas griežtina įstatymus pažeidžiantiems vartotojams skirtą teisinę bazę. Nors kankinimasis yra teisėtas, dalis turinio gali nebūti ir negali būti tikras, koks turinys yra saugus. Jungtinėje Karalystėje „torrent“ vartotojai, pagauti atsisiųsdami ir dalydamiesi autorių teisių saugoma medžiaga, gali susidurti su 10 metų kalėjimo kadencija.

Mes nepripažįstame autorių teisių pažeidimų ir neteisėto kankinančios programinės įrangos naudojimo. Tačiau mes norime, kad kankindamasi jūs žinotumėte apie riziką, net tai darydami legaliai.

Kodėl „Torrenting“ yra nesaugu?

Kankinančiose svetainėse yra nemažai vartotojų. Norėdami pradėti perduoti failus „torrent“ programinėje įrangoje, jums reikės sėjamųjų, kad jie galėtų dalintis savo failais su visais. Taip pat yra lečerių ar parsisiunčiamųjų, kurie gauna daugiau, nei suteikia torrentų bendruomenei.

Nepaisant to, ar esate šauklys, ar sėjamasis, naudodamas torrenting programinę įrangą, jūsų įrenginio IP adresą viešai atskleidžia vartotojams, atsisiunčiantiems tą patį torrentą. Tai iš esmės rėkia jūsų virtualų adresą bendruomenei.

Savo įrenginio IP adreso atskleidimas visuomenei yra bloga saugumo praktika. Tai daro jus pažeidžiamus kaip tiesioginių ar netiesioginių atakų taikinys.

Kokie yra kankinimo be VPN pavojai??

Atskleisdamas savo IP adresą, jums gresia galimos grėsmės ir pažeidimai, kurių nenorite pašalinti.

Privatumo pažeidimas

Kai kankinate be VPN, atiduodate savo privatumą internete. „Torrenting“ programinės įrangos vartotojai gali įsigyti jūsų IP adresą. Klaidinga manyti, kad niekas nenaudos informacijos prieš tave.

ISP droselis

Jūsų IPT (interneto paslaugų teikėjas) nėra didžiausias kankinančios programinės įrangos gerbėjas. Dėl teisėtumo klausimų, kankinanti programinė įranga yra žinoma, kad ji užima didžiulį pralaidumą. Ir dauguma IPT to netoleruoja.

Kai jungiatės prie kankinančios programinės įrangos be VPN, jūsų IPT žino apie jūsų internetinę veiklą. Gali būti, kad jūsų IP adresas yra juodajame sąraše, ir jūs galite patirti droselį, kuris labai sulėtina interneto greitį.

Kai kurie IPT gali būti drastiškesni, pavyzdžiui, nutraukti sutartį, jei nuolat esate sugaunami naudojant kankinančią programinę įrangą.

TOP VPN saugiam kankinimui:

 1. „TorGuard“
 2. „NordVPN“
 3. „IPVanish“
 4. „Surfshark“
 5. Privatus interneto ryšys

Autorių teisių pažeidimo ieškinys

Negalvokime, kad kankinimasis yra grynas ir nekaltas. „Torrent“ vartotojai akivaizdžiai dalijasi autorių teisių saugomomis etiketėmis, žaidimais ir filmais. Nors kankinančios technologijos yra teisėtos, dalijimasis autorių teisių saugoma medžiaga nėra.

Mes nepalaikome pažeidžiant autorių teisių įstatymus, tačiau pabrėžiame galimybę susidurti su teisėsauga. Atskleidus jūsų IP adresą, jums kyla pavojus, kad jums bus įteiktas ieškinys, jei nesąmoningai ar nebendraujate su autorių teisių saugomais failais..

Turinio agentūra arba kūrėjas gali stebėti interneto srautą, ar nėra nelegalių atsisiuntimų, ir gali pažymėti jūsų IP adresą, kai kankinate. Tai gali būti sudėtingo teisinio proceso, be kurio galite išsiversti, pradžia.

Kibernetinės atakos

Turėdami atvirą IP, „torrent“ vartotojai yra pažeidžiami įsilaužėlių paleistų atakų arba gali būti naudojami viename. Jei jūsų kompiuteryje yra neskelbtinos informacijos, naudojant duomenų kankinimą, gali būti pažeisti duomenys.

Piratai gali nulaužti įrenginį pagal IP adresą. Be to, jie taip pat gali pasiekti kitus įrenginius, turinčius tą patį tinklą. Tai yra per didelė kaina, kurią reikia sumokėti tik už kai kurių failų atsisiuntimą iš „torrent“ kliento.

Kaip VPN saugo jus??

Įveskite VPN arba virtualų privatų tinklą. Tai tinklo paslauga, kuri tampa vis populiaresnė, kai interneto vartotojai ieško anonimiškumo ir saugumo internete. VPN naudoja serverių tinklą visame pasaulyje, kad galėtų nukreipti jūsų duomenis internete.

Prisijungus prie VPN, jūsų įrenginio IP adresas bus paslėptas viešai. Vietoj to bus naudojamas virtualus IP adresas, kurį priskirtas VPN. Piratai nepastebės jūsų buvimo vietos, net jei virtualus IP adresas pasirodytų kankinančiame kliente.

VPT ne tik slepia jūsų tapatybę, bet ir šifruoja informaciją, išeinančią iš jūsų prietaiso ir įeinantį iš jos. Tai reiškia, kad jūsų kankinanti ir kita internetinė veikla bus paslėpta nuo įsilaužėlių, IPT ir vykdymo agentūrų.

Atsižvelgiant į tai, jūs nenorėtumėte naudoti jokio VPN, kurį galite rasti internete. Kai kuriuose VPN yra saugumo trūkumų, kurie gali nesąmoningai atskleisti jūsų IP adresą. Kiti gali užregistruoti jūsų veiklą be jūsų žinios ir su jais gali susisiekti vyriausybinės agentūros.

Vietoj to, jūs norite naudoti VPN, kuris yra įrodytas kaip saugus ir turi griežtą neprisijungimo politiką. Taip pat svarbu, kad pasirinktas VPN palaikytų kankinančią veiklą. Paprastai tariant, venkite naudoti nemokamus VPN, nes jie paprastai yra mažiau saugūs nei jų mokamos kolegės.

Populiariausias „Torrenting“ VPN

Verta jaustis saugiai, kai kankinate, ir čia yra keli svarbiausi VPN, į kuriuos verta atkreipti jūsų dėmesį.

1. „ExpressVPN.com“

saugu vpn kankinant expressvpn

„ExpressVPN“ yra vienas greičiausiai veikiančių VPT. Tai palaiko P2P ir torrenting programinę įrangą ir turi daugiau nei 3000 serverių, prie kurių galite prisijungti. Kankindami būsite apsaugoti nuo AES-256 šifravimo ir „OpenVPN“ protokolo. „ExpressVPN“ nebuvo aptikta jokių DNS nutekėjimo problemų.

2. „NordVPN.com“

saugus vpn piratavimui nordvpn

„NordVPN“ yra gerai žinomas VPN, kuris iš prigimties yra saugus ir greitas. Tai suteikia vartotojams prieigą prie daugiau nei 5000 saugių serverių 60 šalių. „NordVPN“ yra įsikūrusi Panamoje ir turi griežtą neprisijungimo politiką. „NordVPN“ užmegzti ryšiai yra apsaugoti labai saugiu AES-256 šifravimu.

3. Sufshark.com

saugu vpn atsisiųsti torrentus

„Surfshark“ yra vienas iš naujokų VPN pramonėje, kuris vartotojams padarė įspūdį savo greičiu ir saugumu. Jis yra Britanijos Mergelių salose, o „Surfshark“ nedaro galimybės dalytis duomenimis su vyriausybinėmis agentūromis. Tuo tarpu „Surfshark“ turi aiškią neprisijungimo politiką, leidžiančią kankintis ramiai.

4. „TorGuard.net“

jūs galite kankintis su torguard

„TorGuard“ yra tinkamas VPN, kuris patikimai slepia jūsų IP adresą, kai kankina. Tai palaiko iki 5 vienu metu veikiančių jungčių ir suteikia prieigą prie daugiau nei 3000 serverių 55 šalyse. „TorGuard“ yra labai optimizuotas „torrent“ veikimui, o tai reiškia didesnį greitį.

5. Privatus interneto ryšys

saugus vpn skirtas privačios interneto prieigai piratuoti

Privatus interneto ryšys (VIP) suteikia greitį, reikalingą norint atsisiųsti kankinančius klientus. VIP yra torrentas ir nė viena jūsų veikla nebus užregistruota VPT. VPN neturi žinomų DNS nutekėjimo problemų ir leidžia pasirinkti iš AES-128 arba labai saugaus AE-256 šifravimo..

6. „Avast Secureline“ VPN

saugaus vpn

„Avast Secureline VPN“ arba liaudiškai žinomas kaip „Avast VPN“ 2014 m. Pradėjo veiklą įmonė, kuri antivirusinių paslaugų versle dirba nuo 1988 m. Tai galima atsisiųsti tokiose populiariose operacinėse platformose kaip „Windows“, MAC, „Android“ ir „iOS“. Iš vienos paskyros prie „Avast“ VPN leidžiama prisijungti iki penkių skirtingų įrenginių.

Santrauka

„Torrenting“ yra patogus būdas dalytis ar atsisiųsti failus. Tačiau atskleisdami IP adresą kankinančiai bendruomenei prisiimate nereikalingą riziką. Nenorėtumėte tapti įsilaužėlių taikiniu, kai viskas, ką norite padaryti, yra atsisiųsti filmą, kurio seniai norėjote pamatyti.

Taip pat svarbu žinoti, kad valdžios institucijos labai stengiasi dėl vartotojų, kurie pažeidžia autorių teisių pažeidimų įstatymus. Nors mes atgrasome nuo tokių veiksmų, naudojant kankinančią programinę įrangą be VPN kyla rizika, kad jus sulaikys įstatymai.

Išmintingiausia naudoti VPN, kai kankinama. Tai padeda jums išlikti anoniminiams ir neleidžia būti taškei įsilaužėlių. Tai taip pat apsaugo jus nuo IPT ar vyriausybinių agentūrų, stebinčių kankinančios programinės įrangos naudojimą internete, radaro.

Mes išryškinome kriterijus, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi kantrių VPN. Be to, mes atrinkome svarbiausius VPT, kurie labai palaiko kankinančią veiklą.

Nėra prasmės toliau rizikuoti kankinant be VPN. Prisiregistruokite prie VPN dabar ir būkite saugūs kankindamiesi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map