Kaip gauti „Apple Music“ nuolaidą VPN kava


Be abejo, „Apple Music“ yra viena populiariausių muzikos srautinio perdavimo platformų šiandien rinkoje, turinti daugiau nei 40 milijonų aktyvių vartotojų. Jei esate vienas iš jų, greičiausiai mokate 10 USD per mėnesį už prieigą prie jų didžiulės muzikos bibliotekos. Vis dėlto nepakenksite gauti „Apple Music“ nuolaidą ir sutaupyti prenumeratos mokesčius, kai tik galėsite. Šiame straipsnyje mes galime padėti jums tai padaryti, nes aptariame šiuos dalykus:

„Apple Music“ – kiek kainuoja prenumerata?

Jei norite sutaupyti pinigų užsisakydami „Apple Music“ prenumeratą, būtų naudinga žinoti, kad tokie mokesčiai skiriasi priklausomai nuo jūsų regiono. JAV žmonės moka 9,99 USD per mėnesį (individuali sąskaita) už prieigą prie augančios „Apple“ muzikos bibliotekos. Ta pati paslauga Indijoje kainuoja 120 ₹ arba 1,75 USD per mėnesį. Tai didžiulis 82,5 proc. Skirtumas!

Dabar svarbu atkreipti dėmesį, kad kainų skirtumai atsižvelgiant į vietą visiškai nėra būdingi tik „Apple Music“. Daugelis kitų „SaaS“ (programinė įranga kaip paslauga) platformų, tokių kaip „Netflix“ ir „Spotify“, taiko tą pačią strategiją valiutų ir valiutų kursų skirtumams kompensuoti. Nepaisant to, jei turėtumėte pasirinkimą, ar nenorėtumėte mokėti mažiausios įmanomos kainos? Na, kaip paaiškėja, jūs darote ir viskas, norint gauti geriausius pasiūlymus, reikia pakeisti tai, kaip tarnyba suvokia jūsų vietą. Tai galite padaryti naudodamiesi VPN (Virtual Private Network) paslauga.

Kaip gauti „Apple Music“ su nuolaida

VPN paslaugos yra geriausiai žinomos kaip interneto saugumo sprendimas žmonėms, norintiems apsaugoti savo privatumą ir naršyti internete anonimiškai. Dauguma žmonių nesuvokia, kad pastarasis suteikia papildomų privalumų, kurie viršija saugumą. Visų pirma, VPN gali padėti sutaupyti didelę pinigų sumą iš „Apple Music“ prenumeratos, atrakindamas kainas, kurios jiems kitaip neprieinamos. Kaip čia taip?

Vienas įtikinamiausių VPN naudojimo atvejų yra jų sugebėjimas nugalėti vietos stebėjimą nukreipiant srautą į išorinį serverį, esantį konkrečiame regione. Todėl paskirties serveris (šiuo atveju „Apple Music“) nemato tikrojo vartotojo IP adreso; tik išorinis VPN serveris.

Čia pateikiami keli pagrindiniai veiksmai, kaip naudotis VPN paslauga, norint „apsipirkti“, norint gauti geriausius „Apple Music“ prenumeratos mokesčius:
Įdiekite ir atidarykite VPN paslaugą „Apple“ įrenginyje: Tokiu atveju mes cituojame „NordVPN“:

įdiekite ir atidarykite vpn

Naršykite savo VPN serverio parinktis: Pasirinkite vieną iš kito regiono (rekomenduojame Indiją).

Pasirinkite Indija vpn serverio parinktyse

Įjunkite VPN: Procesas gali skirtis priklausomai nuo jūsų pasirinkto VPN teikėjo. „NordVPN“ atveju tai yra taip paprasta, kaip spustelėti „Indija“ arba bet kurią jūsų pasirinktą serverio vietą. Tada VPN programa automatiškai suranda geriausią pasirinkto serverio regiono serverį.

prisijungti prie Indijos VPN serverių

Palyginkite regionines kainas: Eikite į „Apple Music“ ir atkreipkite dėmesį į skirtingų serverių regionų kainų skirtumus. Naudodamiesi „NordVPN“ Indijos serveriu, mes nustatėme, kad individualios „Apple Music“ paskyros kaina yra maždaug 99 ₹ per mėnesį (1,44 USD)..

„Apple Music“ kaina Indijoje

Atminkite, kad ta pati paslauga (individuali sąskaita) JAV kainuoja 9,99 USD per mėnesį.

kainuoja „Apple Music“ JAV

Prenumeruokite ir sumokėkite: Suradę kainas, kurios jus labiausiai džiugina, atlikite mokėjimą ir viskas. (Atminkite, kad tik būtumėte saugūs, rekomenduojame prisiregistruoti gauti naują „Apple ID“; tokio, kurio negalima susieti su jūsų tikra vieta prieš atliekant mokėjimą.) Kai atliksite mokėjimą, turėtumėte gauti tą pačią paslaugą už dalis išlaidų!

Geriausias VPN, jei norite gauti nuolaidą „Apple Music“

Dabar, kai pamatėte, kaip lengva gauti didelę „Apple Music“ nuolaidą per VPN, galbūt per daug norėjote pradėti. Pirmiausia turėsite pasirinkti gerą VPN paslaugą, galinčią atlikti jūsų siūlomą kainą. VPN paslaugos nėra siūlomos kaip lygios, jų yra beveik šimtai. Beje, yra keletas paslaugų teikėjų, kurie įrodė savo patikimumą ir teikia geresnius rezultatus, palyginti su dauguma kitų VPN kompanijų rinkoje.

Mes rekomenduojame pradėti ieškoti VPN paslaugos taip:

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje įsikūrusi VPN įmonė, turinti reputaciją teikianti geriausius privatumo ir saugumo sprendimus už priimtiną kainą. Jie turi daugiau nei 4000 VPN serverių visame pasaulyje, iš kurių dauguma siūlo optimalų greitį, pakankamą muzikos ir vaizdo transliacijai. Taigi, kalbėdami apie serverio vietas, vartotojai neras galimybių.

Kitas puikus „NordVPN“ dalykas yra tai, kad jie turi reputaciją diegdami vieną iš geriausių internetinių saugos sprendimų VPN rinkoje. Jie naudoja 256 bitų AES šifravimą, kurį paprastai naudoja kariškiai ir kai kurios finansinės institucijos. Viena unikali „NordVPN“ savybė yra parinktis, vadinama „Double VPN“, kuri nukreipia duomenis per du VPN serverius, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga.

„Surfshark“

„Surfshark“ yra VPN paslauga, kuri ką tik pradėjo veikti 2018 m., Tačiau jau turi gerą reputaciją VPT pramonėje. Nors jie turi mažiau serverių, palyginti su kitomis šiame sąraše nurodytomis VPN kompanijomis (500 ir daugiau serverių 50-yje šalių), jie tai kompensuos pagal ryšio greitį.

JAV ir JK vartotojai gali tikėtis bent 40 Mbps ryšio greičio. „Surfshark“ taip pat turi geografinio blokavimo funkciją, kuri puikiai atlieka atrakcionų, turinčių regioną, turinį internete, kuris šiuo atveju reiškia geresnius prenumeratos paslaugų pasiūlymus..

„CyberGhost“

„CyberGhost“ yra dar viena gera galimybė VPN paslaugų teikėjui, kurią galite naudoti norėdami atrakinti geresnes „Apple Music“ prenumeratos kainas. Jie turi daugiau nei 4800 serverių, esančių 61 pasaulio šalyje. Tai daro juos vienu iš didžiausių VPN tinklų šiandien rinkoje, o tai visada yra geras dalykas norint pasiekti geografiškai užblokuotą turinį..

Aišku, „CyberGhost“ nepatektų į šį sąrašą, jei neturėjo tai, ko reikia norint saugumui ir našumui geriausiais. Pastarasis pastebimas tuo, kad jie naudoja „Open VPN“ ir „AES-256“ šifravimą kaip numatytąjį VPN protokolą. „CyberGhost“ taip pat turi reputaciją teikdama puikų klientų aptarnavimą, kurį lengvai galima pasiekti naudojantis „LiveChat“ arba palaikymo bilietu.

„IPVanish“

Jei serverio našumas ir saugumas kelia didžiausią susirūpinimą (išskyrus prenumeratos nuolaidas), jūs negalite suklysti naudodamiesi „IPVanish“. Pastaroji gyvuoja nuo 1999 m., Todėl yra viena seniausių VPN bendrovių šiandien rinkoje.

„IPVanish“ valdo daugiau nei 1500 VPN serverių iš viso pasaulio, kurie visi siūlo neribotą pralaidumą ir prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio. Tai daro jį idealiu muzikos srautiniu perdavimu ir puikių pasiūlymų atradimu įvairiuose serverių regionuose. Žinoma, nekenkia, kad jie taip pat naudoja saugų AES-256 šifravimą, kad apsaugotų visą jūsų veiklą internete..

„TorGuard“

„TorGuard“ yra JAV įsikūrusi VPN įmonė, valdanti daugiau nei 3000 serverių iš 55 šalių. Kaip ir visos kitos šiame sąraše esančios VPN įmonės, jos taip pat siūlo pramoninio standarto AES-256 šifravimą, todėl tai yra patikima galimybė vartotojams, kuriems rūpi saugumas ir anonimas internete..

Vienas pastebimų „TorGuard“ bruožų yra tas, kad jie įdiegė integruotą „IPv6“ ir DNS apsaugą nuo nutekėjimo, kuri suveikia automatiškai, pažeidus duomenis. Serverio greitis yra plačiai laikomas vidutiniu (mažiausiai 9 Mbps jų Azijos serveryje), nors jo daugiau nei pakanka muzikos srautui.

Santrauka

Taigi jūs turite tai – kaip gauti „Apple Music“ nuolaidą naudojant VPN. Kaip matote, procesas yra gana paprastas ir jums netrūksta VPN paslaugų parinkčių, kurios galėtų padėti jums atlikti tokį žygdarbį. Tai gali padaryti praktiškai bet kuris vartotojas, net neturintis techninių žinių apie VPN.
Turbūt geriausia tai, kad nuolaida taikoma ne tik „Apple Music“. Galite pasirinkti tą pačią strategiją, kaip rasti geresnių pasiūlymų dėl kitų prenumeratos ir srautinio perdavimo paslaugų, kurias šiuo metu naudojate. Tokia pati nauda taikoma net automobilių nuomai, lėktuvų bilietams ir viešbučiams. Visi jie naudoja regiono užraktą ir žiniatinklio stebėjimą norėdami valdyti kainas, kurias VPT gali apeiti, kad pakeistų jūsų naudai svarstykles..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map