Geriausios svetainės, kurias galima naudoti vietoj VPN kava


Ar jūs esate tarp tūkstančių žmonių, besisukančių dėl to, kad praradote torrent svetainę, vadinamą TorrentKim? Jei taip, tada jums būtų malonu žinoti, kad internete yra įvairių alternatyvų, kurios yra tokios pat geros (jei ne geriau), todėl skaitykite toliau.

Kas yra „TorrentKim“?

„TorrentKim“ buvo populiari torrentų svetainė, kurios specializacija buvo korėjietiški filmai – dramos, įvairūs pasirodymai, filmai ir tt. Jie buvo gerai žinomi dėl Korėjos žanro kokybės torrentų talpinimo ir netgi teikia teisėtus subtitrus populiariems pavadinimams..

Deja, „TorrentKim“ dabar nebenaudojamas (nuo rašymo laiko) ir yra ne kas kita, kaip šlamšto skelbimų svetainė, nukreipianti vartotojus į atsitiktines svetaines. Nors nėra informacijos apie tai, kada „TorrentKim“ nutraukė savo kankinimo paslaugas, ir ar jie grįš, vienas dalykas yra tikras. Jų labai praleis tūkstančiai gerbėjų už Korėjos ribų, kurie bėgant metams nuo jų priklausė.

Realybė yra tokia, kad nėra neįprasta, kad torrentų svetainės staiga išnyksta. Tai vyksta visą laiką, nes juos dažnai kamuoja autorių teisių ieškiniai arba jie yra visiškai uždrausti regionuose, kuriuose taikomi griežti autorių teisių įstatymai. Nepaisant to, internete yra daugybė kitų alternatyvų, kurias galite naudoti norėdami kankinti korėjiečių filmus. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausias 2020 m. „Torrent“ svetaines, kuriose gali būti jums reikalingo turinio.

Geriausios „TorrentKim“ alternatyvos

Prieš gaudami kai kuriuos „torrent“ tinklalapio pasiūlymus, kuriuos galite naudoti vietoje „TorrentKim“, atkreipkite dėmesį, kad mes, „VPN Coffee“, neskatiname torrentų naudoti norėdami atsisiųsti ir bendrinti autorių teisių saugomą turinį. P2P technologijos naudojimas yra visiškai teisėtas, o autorių teisių saugomo turinio dalijimasis ir atsisiuntimas nėra. Tai padarius, gali kilti ieškiniai dėl kolektyvinio ieškinio ir net ieškiniai asmenims bus parodyti kaip jų pavyzdys. Taigi mes raginame vartotojus apsisaugoti naudojantis VPN paslauga ir saugoti, kad jų kankinančios veiklos duomenys nebūtų anonimiški.

Dabar, kai tai padarėme, pereikime tiesiai prie kai kurių „TorrentKim“ alternatyvų, kurios 2020 m. Vis dar yra stiprios:

Piratų įlanka

Jei kurį laiką kankinausi, tada neabejotinai girdėjote apie Pirate Bay. Jie yra viena seniausių ir didžiausių torrentų svetainių internete. Nepaisant daugybės ieškinių ir bandymų juos uždaryti, jie išlieka gyvybingu šaltiniu torrentų vartotojams visame pasaulyje.

Nors Pirate Bay nėra specifinis korėjiečių žanrui, jis pritraukia daugybę populiarių korėjiečių filmų (kaip matote aukščiau). „Torrent“ svetainė vartotojams taip pat leidžia balsuoti ir komentuoti torrentų kokybę, o tai padeda nustatyti, kurie iš jų yra teisėti.

„DramaFire“

Nors jų turinys nėra toks platus kaip „TorrentKim“, „DramaFire“ yra puiki pastarojo alternatyva dizaino ir patogumo dėka. Jie siūlo šurmulį šimtams korėjiečių filmų, įskaitant korėjiečių dramas, komedijas, TV laidas ir dar daugiau. Mes taip pat nustatėme, kad daugelyje torrentų yra subtitrai angliškai, o tai visada yra geras dalykas aistringiems gerbėjams už Korėjos ribų.

Kitas puikus „DramaFire“ dalykas yra tai, kad jie reguliariai atnaujina savo turinį. Netrukus po išleidimo į svetainę įkeliami daugelio populiarių Korėjos televizijos laidų torrentai. Tai reiškia, kad vartotojams nereikia laukti viso sezono pabaigos, kad jie galėtų žiūrėti savo mėgstamiausias Korėjos laidas.

Kaip ir dauguma torrent svetainių, „DramaFire“ teikia skelbimus vartotojams, kad išlaikytų savo serverių veikimą. Taigi, skelbimų yra palyginti nedaug ir jiems pavyko išlaikyti švarią sąsają, kurią „torrent“ vartotojams lengva naršyti ir naudoti.

Tcafe

„Tcafe“ yra dar viena gera „TorrentKim“ alternatyva ir yra viena didžiausių torrentų svetainių, skirtų korėjiečių žanrui. Vis dėlto vartotojams reikės prisijungti prie paskyros, o tai gali sukelti vargo. „Tcafe“ taip pat kenčia nuo įprastų problemų, susijusių su daugiausiai torrentų svetainių – užgriozdinta vartotojo sąsaja, daugybė skelbimų, šlamšto peradresavimai, o ne korėjiečių vartotojai turės išversti svetainę į anglų kalbą, kuri kartais gali būti klaidinga. Beje, registracija yra nemokama, ir dauguma vartotojų sutiktų, kad jų gausus torrentų pasirinkimas yra verta.

Geriausias VPN, naudojamas torrenting

Dabar, kai mes peržvelgėme kai kurias „torrent“ svetainės rekomendacijas, kurias galite naudoti vietoje „TorrentKim“, sakykite atsargiai: niekada neužsiimkite jokia kankinančia veikla be apsaugos nuo VPN. Kaip minėta anksčiau, tai darant gali kilti problemų, jei gyvenate šalyje, kurioje galioja griežti autorių teisių įstatymai.

Puiki VPN paslauga gali padėti paslėpti kankinančios veiklos pėdsakus nuo trečiųjų šalių ir atrakinti turinio apribojimus internete (geografinis blokavimas). Galite pastebėti, kad negalite pasiekti kai kurių aukščiau paminėtų „torrent“ svetainių rekomendacijų. Tokiu atveju jums reikės VPN, kad atblokuotumėte torrent svetainę ir išlaikytumėte torrent veiklos anonimiškumą.

Nežinote, kurią VPN paslaugą naudoti? Na, mes turime keletą rekomendacijų, kurias verta apsvarstyti, ypač jei norite anonimiškai atsisiųsti korėjietiškų filmų torrentus:

„NordVPN“

„NordVPN“ yra neginčijamai viena iš populiariausių VPN paslaugų internete, siūlančiame puikią pinigų kainą. Kainos prasideda nuo 11,95 USD per mėnesį arba 3,49 USD per mėnesį 3 metų planui. Savo ruožtu vartotojai gauna prieigą prie daugiau nei 5300 VPN serverių iš 58 pasaulio šalių. Neribotas pralaidumas ir galimybė prijungti iki 6 įrenginių užtikrina, kad vartotojai gali atsisiųsti visus norimus torrentus keliuose įrenginiuose.

Kaip ir dauguma „premium VPN“, „NordVPN“ neregistruoja jokios informacijos apie savo vartotojų veiklą, o karinio lygio AES 256 šifravimas užtikrina, kad visa jūsų kankinančios veiklos informacija bus anoniminė. Jie taip pat siūlo VPN programas, palaikančias daugumą interneto įrenginių, įskaitant išmaniuosius telefonus, stalinius / nešiojamuosius kompiuterius, žaidimų pultus, išmaniuosius televizorius ir dar daugiau.

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra dar vienas populiarus torrenting variantas, kuris yra plačiai žinomas kaip greičiausias, kai reikia atsisiųsti torrentus. Taip yra todėl, kad jie siūlo specializuotus P2P serverius su neribotu pralaidumu ir integruotu žudikliu (automatiškai atjungia jūsų įrenginį nuo interneto, jei nepavyksta sugadinti VPN). Kaip ir dauguma papildomų „VPN“, jie taip pat įgyvendina neprisijungimo politiką ir daugybę VPN programų, kurios palengvina pradedantiesiems pradedant darbą su bet kokiu įrenginiu..

„ExpressVPN“ imasi 12,95 USD per mėnesį arba 8,32 USD per mėnesį už 1 metų planą. Tai vartotojams suteikia prieigą prie daugiau nei 1500 galingų VPN serverių iš daugiau nei 90 serverių vietų visame pasaulyje. Nors daugelis „torrent“ vartotojų yra žymiai brangesni nei dauguma kitų „premium“ VPN, jie nori jų dėl greito P2P greičio.

Gynėjas

Ši drąsią pavadinimą turinti programa siūlo pritaikytą UX, einantį ilgą kelią per pagrindinę VPN sąsają – pamirškite apie painius šalies rinkėjus. „Assguard“ prisitaiko prie neatidėliotinų vartotojų poreikių: ar norite pabandyti atblokuoti JAV „Netflix“, ar turite tiesioginę prieigą prie naujausių TV laidų ir populiariausių filmų, pasiekiamų „Disney +“ ir HBO.

„Assguard“ turi lengvai suprantamą sąsają ir sparčiuosius klavišus, kurie yra reguliariai atnaujinami, kad padėtų vartotojams patekti į svetaines ir paslaugas per čiaupą. Programos kainos prasideda nuo 7,99 USD per mėnesį arba 4,99 USD, jei pasirenkate metinį planą. Tai leidžia turėti iki šešių įrenginių vienoje paskyroje ir užtikrinti greitą ryšį.

„CyberGhost“

„CyberGhost“ yra plati ir nusistovėjusi VPN paslauga, kurią sudaro daugiau nei 5600 serverių, esančių 90 pasaulio šalių. Kainos prasideda nuo 12,00 USD per mėnesį arba 2,75 USD per mėnesį, jei prisiregistruojate sudaryti 3 metų planą.

Nors „CyberGhost“ yra labiausiai prieinama iš šiame sąraše paminėtos grupės, jos siūlo viską, ko reikia torrent vartotojams. Tai apima neribotą pralaidumą, VPN programas, skirtas pagrindinėms platformoms ir įrenginiams, taip pat „AES 256“ ir „OpenVPN“ duomenų saugos protokolus, kad jūsų kankinanti veikla nesislėptų nuo smalsių akių..

Visiems aukščiau paminėtiems VPT teikiama pagalba visą parą ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai užtikrins, kad turėsite pakankamai laiko išbandyti ir nustatyti, kuri VPN paslauga geriausiai atitinka jūsų kankinamus poreikius.

Santrauka

Iš tiesų „TorrentKim“ yra daugybė alternatyvų, kurias galite naudoti norėdami perduoti savo mėgstamiausių korėjiečių filmų ir TV laidų torrentus. Šiame sąraše paminėti yra keli, tačiau keli iš jų, kuriuos patikrinome, vis dar yra aktyvūs (rašymo metu). Nors yra pavojus, kad naudojant P2P technologiją atsisiunčiamas bet koks turinys, jas visas galima veiksmingai sušvelninti naudojant gerą VPN..

Atsisakymas: „VPN Coffee“ nepripažįsta neteisėto failų bendrinimo ar autorių teisių pažeidimų. Nors P2P failų dalijimosi technologija yra legali, daugelis failų, kuriais keičiamasi naudojant P2P, iš tikrųjų yra saugomi autorių teisių. Įkėlę šias autorių teisių saugomas bylas galite rizikuoti dėl civilinio ieškinio. Nors šie ieškiniai dažnai yra ieškiniai dėl bendrų ieškinių, kai kurie jų buvo nukreipti į atskirus vartotojus, bandant pateikti jų pavyzdį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map