Galutinis VPN žodynėlis (arba VPT reikšmė) VPN kava


Norite sužinoti daugiau apie VPN pasaulį, bet atsidūrėte keletoje linksnių žodžių? VPT gali būti sudėtinga suvokti, kai nesuprantate, ką reiškia konkretūs terminai, todėl pateiksime VPN reikšmę ir kitus su VPN susijusius terminus. Na, kad padėtume jums, mes sugalvojome šį žodynėlį, kad ištaisytume problemą ir pateiktume naudingą nuorodą naujokams..

Šiame žodynėlyje pereisime prie šių terminų:

AES-256

Žymi „Advanced 256 bitų šifravimo standartą“. Pastarasis plačiai laikomas vienu saugiausių slaptų duomenų apsaugos būdų. Dėl šios priežasties JAV vyriausybė ir jos kariuomenė jį plačiai naudoja visų rūšių duomenų ir ryšių šifravimui.

Nuo tada, kai 2001 m. Jį pristatė NIST (Nacionalinis standartų ir technologijos institutas), AES-256 tapo auksiniu standartu, kai kalbama apie vyriausybių, bankų ir kitų finansų institucijų duomenų saugumą visame pasaulyje..

„Android“

„Android“ nurodo mobiliųjų įrenginių operacinės sistemos, kurią sukūrė „Google“, tipą. Šiuo metu tai yra pats populiariausias tokio tipo produktas, kurio pasaulinė rinkos dalis yra 39,97 proc. (Nuo 2019 m. Liepos mėn.).

„Android“, sukurta iš pataisytos „Linux“ versijos, yra atvirojo kodo programinė įranga, skirta jutiklinio ekrano įrenginiams, tokiems kaip planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai. Šiandien jo taikymas išplėstas iki nešiojamųjų kompiuterių, išmaniųjų televizorių ir netgi fotoaparatų bei žaidimų konsolių.

Anoniminis tarpininkas

Tai tam tikro lygio serveris, kuris tarpininkauja tarp vartotojų ir paskirties serverio. Jie yra sukurti, nes slepia asmeniškai identifikuojamą vartotojų informaciją, kurioje yra IP adresai ir veiklos žurnalai.

Daugelis įmonių naudoja anoniminius įgaliotinius, kad užtikrintų konfidencialumą darbo vietoje, arba išnuomoja juos privatiems vartotojams. Panašiai yra ir viešieji anoniminiai tarpiniai serveriai, kuriais žmonės gali naudotis nemokamai, nors ir prastai.

Pralaidumas

Pralaidumas priklauso nuo duomenų, perduodamų internetu per laidinį ar belaidį ryšį per tam tikrą laikotarpį, apimties. Skaičiuojant pastarasis yra susijęs su duomenų perdavimo greičiu, o ne su tinklo greičio nurodymu, kuris yra tipiškas nesusipratimas.

Šiuolaikiniuose tinklo įrenginiuose pralaidumas paprastai išreiškiamas Gbps (gigabitais per sekundę) arba milijardais bitų per sekundę. Kuo didesnis pralaidumas, tuo reikšmingesnį duomenų kiekį galite siųsti arba gauti per tam tikrą laikotarpį.

Naršyklės plėtiniai

Maži priedai, kuriuos galima įdiegti į interneto naršykles, kad būtų galima pridėti asmeniniams poreikiams pritaikytas funkcijas, tokias kaip skelbimų blokavimas, interneto stebėjimas, laiko valdymas ir daug daugiau.

Naršyklės plėtiniai taip pat gali būti naudojami norint pašalinti nepageidaujamas funkcijas, kaip tai daroma turinio filtruose ir plėtiniuose, kurie neleidžia paveikslėliams ir vaizdo įrašams automatiškai įkelti / leisti.

Slapukai

Slapukai reiškia mažus informacijos, siunčiamos iš interneto serverių, dalis, kurios yra saugomos vartotojo kompiuteryje per interneto naršyklę. Slapukai leidžia svetainėms greičiau pateikti tą pačią informaciją, nereikia iš naujo perkrauti tinklalapių. Slapukai taip pat naudojami prisijungiant ir stebint naršymo veiklą.

Autorių teisės

Išimtinės teisės, suteiktos iniciatoriams kontroliuoti, ar ir kada kiti gali naudotis ar atkartoti jų intelektinę nuosavybę.

Autorių teisės galioja visą savininko gyvenimą ir dar 70 metų po mirties. Minėtą autorių teises autoriaus šeima ar artimieji gali bet kada pratęsti pratęsimo laikotarpiu.

Kibernetinės atakos

Bet kokia elektroninė atakos forma, nukreipta į kompiuterį (arba kompiuterių tinklą), kad būtų galima manipuliuoti, sunaikinti ar pavogti slaptą kitų informaciją..

Tamsusis internetas

„Dark Web“ (dar žinomas kaip „darknets“) nurodo pasaulinio žiniatinklio dalį, neprieinamą daugumai vartotojų. Taip yra todėl, kad pastarasis egzistuoja kaip persidengiantis tinklas, kuriam pasiekti reikia specializuotų programų ir konfigūracijų.

Duomenų saugojimo įstatymas

Duomenų saugojimo įstatymai apibūdina taisykles, nustatytas nustatant vartotojo informacijos išsaugojimą per tam tikrą laikotarpį. Šie įstatymai padeda užtikrinti, kad teisėsaugos agentūros ateityje turėtų prieigą prie vartotojų įrašų ir informacijos, jei to prireiktų.

DDoS

DDoS reiškia „paskirstytą paslaugų atsisakymą“. Tai kibernetinio saugumo ataka, kuria siekiama priblokšti tikslinį serverį prisijungimo užklausomis. Dėl to svetainės, programos ar bendros duomenų bazės trumpam ar ilgesniam laikui tampa neprieinamos įprastiems vartotojams.

DMCA

DMCA reiškia „Skaitmeninio tūkstantmečio autorių teisių įstatymą“ ir nurodo 1998 m. Jungtinių Valstijų priimtus autorių teisių įstatymus. Pastarasis grindžiamas Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos nustatytomis sutartimis už neteisėtą autorių teisių saugomos medžiagos gaminimą ir platinimą visame pasaulyje..

DNS

DNS reiškia „Domeno vardo tarnyba“ ir veikia panašiai kaip geltonieji puslapiai, bet ir internetas. DNS saugo svetainių IP adresą ir suderina juos su domenų vardais, tokiais kaip Google.com ir Reddit.com, kuriuos lengviau atsiminti.

Jei neturėtumėte DNS, turėtumėte atsiminti skaičių seką (pvz., 66.220.144.0 – 66.220.159.255 „Facebook.com“), kad galėtumėte prisijungti prie savo mėgstamų svetainių.

DNS užtvindymas

DNS užtvindymas yra tam tikra DoS (Denial-of-Service) kibernetinio saugumo ataka, nutraukianti srautą į tikslinį žiniatinklio serverį. Užpuolikas tai įvykdo išsiųsdamas daugybę duomenų užklausų iš šimtų užkrėstų serverių (botnetų), dėl kurių svetainės ar programos tampa neprieinamos įprastiems vartotojams..

DNS užgrobimas

DNS užgrobimas reiškia kibernetinio saugumo atakos, nukreipiančios į DNS užklausas ir jomis manipuliuojančias, tipą. Dažniausiai tai daroma siekiant nukreipti vartotojus į kenksmingas svetaines, kuriose rodomi nepageidaujami skelbimai arba pavogiama neskelbtina informacija.

Norėdami įvykdyti išpuolį, nusikaltėliai arba įdiegia kenkėjišką programinę įrangą vartotojų kompiuteriuose, perima maršrutizatorius arba perima arba nulaužia DNS ryšį.

DNS nutekėjimas

DNS nutekėjimas susijęs su tuo, kad VPN paslaugos nesugeba paslėpti interneto paslaugų teikėjų vartotojų aktyvumo. Tai paneigia ketinimą naudoti VPN paslaugą vartotojams, kuriems rūpi jų privatumas internete.

DNS tunelis

DNS tunelis – tai kibernetinio saugumo atakos rūšis, kuria manipuliuojama DNS elgesiu, įskaitant atsakymus į DNS užklausas. Tai pirmiausia daroma norint įsilaužti į nuotolines programas ir serverius, švirkščiant kenksmingus duomenis į užkrėstą serverį.

DNS tuneliavimą dažnai atlieka įsilaužėliai, norėdami paskleisti kenkėjiškas programas per pažeistus kompiuterinius tinklus ir pavogti informaciją iš DNS serverių.

Šifravimas

Šifravimas reiškia duomenų arba ryšių kodavimo metodą, kad jie būtų neprieinami pašaliniams vartotojams. Šifravimas nebūtinai apsaugo nuo duomenų pavogimo, tačiau jis daro informaciją neišmanomą būsimų įsilaužėlių..

Užkarda

Tinklo saugai ugniasienė nurodo saugos funkcijų tinklą, kuris seka duomenis, kurie patenka į kompiuterį ir išeina iš išorinio tinklo. Užkardos nustato ribas, kurios atskiria patikimus privačius tinklus nuo nepatikimų išorinių ryšių, tokių kaip viešieji „Wi-Fi“ tinklai ir apskritai internetas..

„Penkių akių aljansas“

Taip pat žinomas kaip „FVEY“, „Penkios akys“ reiškia žvalgybos aljansą tarp penkių anglakalbių tautų, įskaitant JAV, Jungtinę Karalystę, Australiją, Kanadą ir Naująją Zelandiją. Šios šalys dalijasi žvalgybos signalais, kad padėtų saugumo klausimais.

Keturiolika akių

„Fourty Eyes“ yra tas pats signalų žvalgybos aljansas, kurį sudaro FVEY ir dar devyni nariai, tarp kurių yra Nyderlandai, Švedija, Ispanija, Italija, Belgija, Prancūzija, Vokietija, Danija ir Norvegija..

Iš pradžių keturiolika akių buvo įsteigta 1982 m. Siekiant atskleisti informaciją apie buvusią Sovietų Sąjungą. Šiandien jos misija daugiausia yra dalijimasis karine žvalgyba tarp valstybių narių.

FTP

FTP yra „File Transfer Protocol“ santrumpa ir apibūdina informacijos perdavimo ir priėmimo iš vieno serverio į kitą standartus. Pastaroji buvo pagrįsta kliento-serverio modelio architektūra, kurią 1971 m. Paskelbė jos autorius Abhay Bhushan. Tuo metu FTP buvo išskirtinė tuo, kad pasižymėjo nepriklausoma kontrole ir duomenų ryšiais tarp klientų ir serverių..

Geografinis blokas

Geografinis blokas reiškia interneto technologijos klasę, kuri riboja prieigą prie turinio atsižvelgiant į geografinę vietą. Ši technologija paprastai naudojama siekiant užtikrinti cenzūros ir kainų skirtumų, susijusių su internetinėmis paslaugomis („Netflix“, „Spotify“, „Apple Music“ ir kt.), Skirtinguose regionuose, įgyvendinimą..

GPS

GPS reiškia „Visuotinės padėties nustatymo sistema“ ir reiškia palydovinę navigacijos sistemą, kurią 1973 m. Sukūrė JAV, kad ją galėtų naudoti oro pajėgos. Iš pradžių sistemą sudarė 24 palydovai, skriejantys aplink Žemę ir skirti padėti karinėms reikmėms.

Devintajame dešimtmetyje GPS pasirodė esąs neįkainojamas visų rūšių radijo navigacijai ir vėliau buvo panaikintas civiliniam naudojimui.

HTTP

HTTP reiškia „Hiperteksto perdavimo protokolas“. Tai reiškia, kaip duomenys perduodami ir naudojami žiniatinklyje (www). Pastaroji standartizuoja informacijos formatavimą ir siuntimą internetu. Protokolas taip pat nusako naršyklių ir serverių klientų elgesį ir atsakymus į užklausas.

HTTPS

HTTPS reiškia „saugų hiperteksto perdavimo protokolą“ ir yra patobulinta ir saugesnė senojo HTTP protokolo versija. Šiandien dauguma svetainių jas naudoja norėdami apsaugoti vartotojų informaciją, ypač bankininkystės ir elektroninės prekybos svetainėse.

HTTP yra saugesnis tuo, kad naudoja šifruotą ryšio protokolą, kuris daro visą pavogtą informaciją neįskaitomą įsilaužėliams.

IKEv2

„IKEv2“ yra „Internet Key Exchange Exchange 2“ santrumpa ir nurodo šifravimo protokolo tipą, kurį naudoja VPT tvarkydami ir atsakydami į ryšio užklausas. Šis protokolas apsaugo VPN srautą, autentifikuodamas visus duomenis, gaunamus ir išeinančius iš tinklo.

Interneto cenzūra

Interneto cenzūra susijusi su bet kokiu veiksmu, reguliuojančiu ar represuojančiu tai, ką žmonės gali pamatyti, skaityti ar girdėti internete. Tokias priemones įgyvendina reguliavimo institucijos, tokios kaip IPT, vyriausybės ir tarptautinės organizacijos.

Interneto žudymo jungiklis

Kai kuriuose VPN rasta saugos priemonė, kuri gedimo atveju automatiškai išjungia visas interneto srauto formas. Tokia funkcija gali būti naudinga vartotojams, priklausomiems nuo VPN, kad užtikrintų saugią ir privačią interneto veiklą.

Interneto žudymo jungiklis neleidžia vartotojams išlaikyti neužtikrinto ryšio su internetu ir palikti asmeninę informaciją.

Interneto privatumas

Tai taip pat sinonimas „internetinis privatumas“. Interneto privatumas susijęs su lengvumu ir pasitikėjimu savimi, kurį viskas, ką daro vartotojas, yra privatus ir neišmatuojamas kitiems. Privatumą galima gauti derinant įvairius veiksnius, strategijas ir technologijas, skirtas apsaugoti slaptą ir asmenį identifikuojančią informaciją internete.

„iOS“

Operacinė sistema, sukurta ir nuosavybės teise priklausanti „Apple Inc“ mobiliesiems įrenginiams, kuriuose yra „iPhone“ ir „iPad“. „iOs“ šiuo metu yra antra pagal populiarumą mobilioji operacinė sistema rinkoje, o antra tik „Android“.

IP adresas

IP (interneto protokolo) adresas reiškia unikalų skaitinį žymėjimą, priskiriamą įrenginiams, kuriuose veikia internetas. Pastarasis atlieka dvi funkcijas – vietos žymėjimą ir kompiuterių, kurie bendrauja naudodamiesi interneto protokolu, identifikavimą.

IP dviračių sportas

„IP Cycling“ yra VPN saugos funkcija, automatiškai persiunčianti vartotojus į IP adresų serijas. Tai daro neįtikėtinai sunku atsekti VPN vartotojų veiklą ir suteikia papildomą privatumo ir saugumo sluoksnį.

„IPSec“

„IPSec“ reiškia „interneto protokolo saugumas“ ir dažniausiai naudojamas VPN. Šis protokolas apsaugo VPN vartotojus šifruodamas ir autentifikuodamas duomenų, įeinančių į išorinį tinklą (internetą) ir iš jo, paketus..

IPv6

IPv6 yra trumpas „6 interneto protokolo versija“ ir šiuo metu yra naujausia interneto protokolo versija. IPv6 yra reikšmingas atnaujinimas, palyginti su pirmtaku (IPv4), ir turi keletą privalumų. Tai apima efektyvesnį maršruto parinkimą ir duomenų paketų apdorojimą, lengvą tinklo konfigūravimą, geresnį saugumą ir naujų paslaugų palaikymą.

ISP

IPT reiškia „interneto paslaugų teikėją“ – įmonę, teikiančią klientams prieigą prie interneto. Tokia įmonė gali būti privati, bendruomenės, ne pelno siekianti ar komercinė organizacija.

L2TP

L2TP reiškia „2 lygmens tuneliavimo protokolą“ ir vieną iš labiausiai paplitusių protokolų, naudojamų VPN tarnybose. Nors jis pats nešifruoja duomenų, jis veikia kartu su kitais šifravimo protokolais, kurie padeda užtikrinti vartotojų privatumą.

Latencija

Tinkle ir skaičiavimuose delsos reiškia pauzę, iki kurios duomenys gali būti perduodami pateikus duomenų užklausą.

Kenkėjiška programa

Kenkėjiška programinė įranga reiškia bet kokią programinę įrangą, sąmoningai padarytą siekiant pakenkti tiksliniam kompiuteriui, tinklui ar serveriui. Piratai dažniausiai juos taip pat naudoja neteisėtai prieigai prie pažeistų įrenginių.

Devynių akių aljansas

„Devynios akys“ yra „Penkių akių“ žvalgybos aljanso plėtra ir dar keturios valstybės narės, įskaitant Norvegiją, Daniją, Prancūziją ir Nyderlandus..

Nėra duomenų registravimo politikos

Daugelis VPN tarnybų registruoja savo vartotojų internetinę veiklą (ypač nemokamą). Tai apima IP adresą, laiko žymes, pralaidumo naudojimą, srauto duomenis ir daugybę kitų. Tuomet tokia informacija parduodama reklamuotojams už pajamas.

Labiausiai gerbiamos VPN įmonės įgyvendina duomenų registravimo politiką. Tai reiškia, kad jie netvarko jokios informacijos apie vartotojų veiklą.

Atidarykite VPN reikšmę

„OpenVPN“ reiškia verslo atvirojo kodo programinę įrangą, vykdančią VPN protokolus, kad vartotojams būtų sukurtas saugus ryšys. Pastaroji pasižymi tuo, kad siūlo aukščiausio lygio VPN saugumą dėl plataus spektro saugumo funkcijų, tokių kaip tarpusavio autentifikavimas, iš anksto bendrinti raktai ir duomenų paketų autentifikavimas..

P2P

„P2P“ reiškia „vienalyčių kompiuterių“ skaičiavimą, apibūdinantį tinklo architektūros tipą, kai užduotys yra vienodai paskirstytos dalyviams (bendraamžiams). Hostingo mokesčiai netaikomi, nes visi kolegos dirba ir serveriu, ir klientu. Dėl to „P2P“ yra sklandi ir ekonomiškai efektyvi priemonė paskirstyti didelius duomenų kiekius internete.

Fantomo domeno puolimas

„Phantom Domain Attack“ reiškia paslaugų teikimo atmetimo kibernetinio saugumo ataką, kurios tikslas yra nusausinti tikslinio serverio išteklius. Tai veikia nukreipiant į vadinamuosius fantominius domenus (neegzistuojančios svetainės puslapius), siunčiant į tikslinį serverį tūkstančius negaliojančių DNS užklausų. Tai verčia pastaruosius laikyti tūkstančius duomenų užklausų atviroje linijoje, kuri galiausiai sumažina serverio našumą.

Sukčiavimas

Sukčiavimas apsimetant reiškia bet kokią nesąžiningą veiklą, kuria siekiama apgauti vartotojus atsisakyti slaptos informacijos internete. Tai apima el. Pašto adresus, slaptažodžius, kreditinių kortelių numerius ir kitą finansinę informaciją.

Sukčiavimu apsimetę piratai dažnai bando paslėpti save kaip garbingą organizaciją, naudodamiesi bet kokia elektronine komunikacijos forma, pavyzdžiui, el. Laiškais ir pranešimų siuntimo programomis..

PPTP

PPTP yra santrumpa „tunelių taškų nustatymo protokolas“, kuris yra vienas iš ankstyviausių būdų sukurti virtualų privatų tinklą. Dėl daugybės žinomų saugumo spragų pastarasis jau seniai laikomas pasenusiu. Šiandien PPTP pakeitė saugesnės ir modernesnės alternatyvos, tokios kaip „OpenVPN“ ir „IKEv2“.

Tarpinis serveris

Tinklo tinkle tarpiniai serveriai nurodo serverio mazgo tipą, kuris veikia kaip tarpininkavimas vartotojams, prašantiems informacijos internete, ir serveriams, atsakantiems į prašymą. Todėl paskirties serveriai nemato informacijos apie vartotojus; tik įgaliotojo serverio.

Atsitiktinis padomenio puolimas

Atsitiktinis potinklio domeno išpuolis – tai paslaugų teikimo atsisakymo kibernetinio saugumo išpuolių rūšis, nukreipta į serverio DNS skiriamąją galią (visų pirma į padomenius). Tai verčia serverį išeikvoti išteklius ir išspręsti netinkamas užklausas, dėl to sumažėja jo našumas ir svetainė gali būti neprieinama realiems vartotojams..

Bendri IP

Bendri IP yra IP adresų grupė, kurią VPN vartotojai naudoja savo veiklai internete užmaskuoti. Bet kurį iš šių IP adresų gali naudoti šimtai, jei ne tūkstančiai žmonių. Taigi gali būti sunku (jei ne neįmanoma) atsekti tam tikrą veiklą konkrečiam vartotojui.

SOCKS5

„SOCKS5“ nurodo naujausią interneto protokolo versiją, skirtą duomenų paketams paleisti tarp kliento įgaliotojo serverio ir paskirties serverio. Tai reiškia, kad bet kokia informacija, siunčiama per tarpinį serverį, yra pažymėta klaidingu laikinu IP adresu, kuris slepia tikrąjį iš paskirties serverio..

„SoftEther“

„SoftEther“ reiškia nemokamą, atvirojo kodo VPN klientą / programinę įrangą, sukurtą Tsukubos universitete (Japonija) kaip magistro baigiamųjų darbų programos dalį.SQL įpurškimas

Tinklo kūrime SQL įvedimas reiškia kodo įpurškimo kibernetinio saugumo ataką, nukreiptą į duomenų valdomas programas. Jos tikslas yra pirmiausia pridėti kenksmingų įrašų prie SQL (struktūrizuotos užklausos kalbos) ir manipuliuoti duomenų bazėmis bet kokiu tikslu, kurį užpuolikas laiko tinkamu.

Padalintas tunelis

Kompiuteriniuose tinkluose padalintas tunelis reiškia tinklo protokolą, leidžiantį mobiliesiems įrenginiams vienu metu prisijungti prie kelių tinklo sričių. Tai apima viešuosius tinklus, vietinius tinklus ir plačiajuosčius tinklus. Ryšį galima užmegzti naudojant vieną ar kelis tinklo ryšius.

Padalijimo tuneliu idėja pagerina tinklo veikimą užkertant kelią kliūtims ir taupant pralaidumą, paskirstant juos keliuose tinkluose..

SSL

SSL yra saugaus lizdo sluoksnis ir reiškia naujos kartos kriptografijos protokolus, sukurtus saugiam ryšiui internetu. Pastarasis pakeitė dabar pasenusį „Transport Layer Security“ protokolą, įvesdamas geresnes saugos funkcijas ir palaikymą šiuolaikinėms programoms, tokioms kaip balso per IP, momentinių pranešimų programos ir vaizdo transliacija..

SSTP

SSTP yra „Secure Socket Tunneling Protocol“, kuris yra technologija, kurią VPT naudoja duomenims perduoti per virtualų privatų tinklą, santrumpa. Pastaroji veikia kartu su SSL ir TLS, kad vartotojams būtų suteikta daugybė saugos funkcijų, kurios paslėpia interneto veiklą nuo smalsių akių. Tai apima duomenų šifravimą, autentifikavimą ir interneto srauto stebėjimą.

TCP

TCP trumpas „Transmission Control Protocol“, kuris naudojamas kaip pagrindinis informacijos siuntimo internetu protokolas. Jis veikia kartu su IP (interneto protokolu), todėl tinklo skaičiavime abu jie dažnai vadinami „TCP / IP“..

Sustingimas

Droselinis srautas reiškia interneto paslaugų teikėjų tyčinį spartinimą ar sulėtėjimą. Pastaroji daroma siekiant užkirsti kelią tinklo perkrovai ir reguliuoti srautą tinkle.

Naudotojai gali patirti pralaidumo pralaidumą bet kurioje interneto vietoje, nors tai dažniausiai būdinga didelėms duomenų programoms, tokioms kaip „torrenting“ ir „lošimai“..

TOR

TOR reiškia „Svogūnų maršrutizatorius“ – nemokamą ir atvirojo kodo programą, skirtą anoniminiam ryšiui internetu sudaryti..

Kankinantis

„Torrenting“ yra tokia P2P technologijos rūšis, kurios pagrindinis tikslas yra dalintis failais tarp vartotojų. Naudodami torrentus žmonės gali atsisiųsti norimus failus, leisdami žmonėms tą patį padaryti. Tai padaro torrent failus nepriklausomus nuo jokio šaltinio.

UI

UI reiškia „vartotojo sąsaja“ ir yra bendras terminas visoms sritims, kuriose vyksta žmogaus ir mašinos sąveika.

VPN kliento reikšmė

VPN klientus galima apibūdinti kaip nepriklausomą programinę įrangą ar tinklo įrenginį, specialiai sukurtą siekiant padėti vartotojams sklandžiai prisijungti prie VPN tinklo..

Visos VPN įmonės turi savo nuosavybės VPN, ty klientams, kuriuos vartotojams reikia įdiegti ir paleisti jų įrenginyje. Kai kuriais atvejais VPN klientas iš anksto įdiegiamas į aparatūros įrenginį. Bet kuriuo atveju pastarasis vartotojams suteikia prieigą prie VPN tinklo, tačiau tik pateikus tinkamus kredencialus ir autentifikavimą.

VPN plėtinio reikšmė

VPN plėtiniai yra naršyklės priedai arba papildiniai, kuriuos galima pridėti prie tokių populiarių naršyklių kaip „Chrome“, „Firefox“ ir „Safari“. Šie plėtiniai yra kompaktiška ir patogi priemonė, leidžianti įjungti ir išjungti VPN naršant.

VPN protokolo reikšmė

Nurodo procesus, kuriuos vykdo VPN prasmės paslauga, kad vartotojams būtų užtikrintas saugus ir privatus ryšys su internetu. Esmę VPN protokolus sudaro įvairių šifravimo ir perdavimo protokolų derinys. Šie protokolai veikia kartu ir suteikia prieglobstį VPN vartotojams.

„WebRTC“

„WebRTC“ nurodo atvirojo kodo projektą, kurį vartotojai gali pasiekti, kad naršyklėse ir programose mobiliesiems būtų pridedamos realiojo laiko ryšio funkcijos. Šia platforma galima laisvai naudotis, todėl ji yra populiari programų programavimo sąsaja.

Bevielis internetas

Tinklo kūrimo technologija, leidžianti kompiuteriams, išmaniesiems telefonams ir kitiems įrenginiams, turintiems galimybę naudotis internetu, belaidžiu būdu prisijungti tarpusavyje arba prie interneto ribotoje zonoje..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map