Ar „NordVPN“ veikia su JAV / JK „Netflix“? | VPN kava


„Netflix“, kaip pirmaujanti pasaulinės žiniasklaidos tiekėja, neturi draugiškų santykių su VPN, įskaitant tokius populiarius kaip „NordVPN“. Srautinės transliacijos milžinas yra žinomas dėl to, kad blokuoja ryšį iš VPN ir aktyviai tai daro. Tai daugelį abonentų privertė susimąstyti, ar jie vis dar gali naudoti „NordVPN“ norėdami gauti „Netflix“.

„Netflix“, kaip turinio srautinio perdavimo paslauga, stengiasi užtikrinti, kad tam tikras turinys būtų prieinamas abonentams konkrečiose šalyse. „Netflix Australia“ turinys gali skirtis nuo „Netflix Canada“ ir „Netflix US“.

Mokslas, paremiantis „Netflix“ geografinės prieigos valdymą, yra gana paprastas: jis patikrina prietaisų, kurie bando prisijungti, IP adresus ir blokuoja, kai aptikta, kad jie kilę iš šalių, kurios netinka turiniui.

Įrodyta, kad VPT yra tinkamas sprendimas siekiant apeiti griežtą „Netflix“ prieigos kontrolę. Tai užmaskuoja vartotojo IP adresą su VPN serverio, esančio toje pačioje šalyje, kurioje yra konkretus „Netflix“ serveris, adresais..

Tačiau „Netflix“ pakilo ir blokavo IP adresus, priklausančius VPT tiekėjams. Greitai tai tampa katės ir pelės žaidimu tarp „Netflix“ ir tiekėjų, tokių kaip „NordVPN“.

„NordVPN“ bandė išlikti žaidimo viršuje ir, kai pasklido žinia, kad „Netflix US“ buvo užblokuotas „Android“ dėžutėse, televizoriuje ir „Firestick“, abonentai turėjo jaudintis. Ar tai nutraukė „NordVPN“ naudojimąsi „Netflix“ turiniu iš konkretaus regiono?

Tokie nepatogumai gali būti smūgis, kai jūs keliaujate į užsienį ir tikitės pagauti savo mėgstamiausius serialus „Netflix“ per „NordVPN“. Bet ar prieiga prie „Netflix“ yra visiškai atjungta nuo „NordVPN“? Ar yra vilties įsibėgėti pro „Netflix“ serverio sargą?

Nusprendėme išsiaiškinti, ar „NordVPN“ vis dar gerai veikia „Netflix“. Prieš užsiregistruodami populiariajame VPT, žinomu dėl „Netflix“ tinkančių serverių, įsitikinkite, kad norite būti tikri. Šiame straipsnyje apžvelgsime:

Ar „NordVPN“ gali atblokuoti „Netflix“?

Daugelis žmonių nežino, kad „Netflix“ turi skirtingus bibliotekų rinkinius 190 šalių, kuriose siūloma ši paslauga. Pažymėtina, kad „Netflix USA“ turi didžiausią filmų ir TV laidų kolekciją, o kitose šalyse jų pavadinimai gali skirtis ir mažesni.

Autorių teisių įstatymai vaidina tam tikrą turinį, siūlomą įvairiose šalyse. Nors „Netflix“ yra populiari platforma filmams transliuoti, ji neturi kai kurių savo pavadinimų autorių teisių. Išskyrus „Netflix“ išskirtinį turinį, filmų ir TV laidų autorių teisės priklauso jų gamybos studijoms..

Šios studijos gali turėti išimtinius susitarimus su kitais transliavimo ar žiniasklaidos partneriais savo šalyse. Tai paaiškina, kodėl negalite pasiekti tam tikrų filmų ar laidų, kai keliaujate į užsienį.

Galima teigti, kad tokia tvarka yra nesąžininga jūsų atžvilgiu. Tačiau realybė yra tokia, kad studijos turi būti pelningos, o tai reiškia, kad reikia uždrausti prieigą prie panašaus turinio, kurį „Netflix“ teikia kitur..

Jei žinote, visada būsite nukreipti į šalies, kurioje esate, „Netflix“ pagrindinį puslapį. Norėdami apeiti geografinį apribojimą, sutariama naudoti VPN ir pakeisti jūsų IP adresą..

Tokia taktika praeityje buvo veiksminga daugumai VPT. Bet kadangi „Netflix“ tapo lengviau aptikti ryšius, gaunamus iš VPN, daugeliui teikėjų pritrūko žiniasklaidos milžinės; dažnai palikdami abonentus nusivylę.

Laimei, nepaisant pastaruoju metu gąsdinamų „Netflix“ uždraustų televizorių ir „Firestick“, „NordVPN“ išlieka patikimu VPN, leidžiančiu pasiekti pagrindinius „Netflix“ serverius pasaulyje. Prisijungę prie „NordVPN“ nurodytų VPN serverių gausite netrukdomą prieigą prie mėgstamų „Netflix“ filmų..

Ne mažiau svarbu yra „NordVPN“, jungiančios spartą, jungties spartą, kuri yra dauguma rinkoje esančių VPN. Svarbu gauti VPN su tinkamu ryšio greičiu, nes tai leidžia nepertraukiamai transliuoti tinklą „Netflix“.

„NordVPN“ serveriai, kurie yra draugiški „Netflix“

Kaip jau minėjome, nuolatinė pastanga išlaikyti „NordVPN“ serverius, tinkančius „Netflix“, yra nuolatinė, nes „Netflix“ atkakliai draudžia prieigą prie visų VPN. Laimei, vis tiek turėsite prieigą prie kai kurių iš šių populiarių „Netflix“ bibliotekų.

 • „Netflix“ JAV – naudokite „NordVPN“ serverius, kurių nėra Kanadoje, Japonijoje, Vokietijoje, JK, Prancūzijoje ir Italijoje.
 • „Netflix“ Kanada – Kanadoje naudokite „NordVPN“ serverius
 • „Netflix Japan“ – Japonijoje naudokite „NordVPN“ serverius
 • „Netflix“ Vokietija – naudoti „NordVPN“ serverius Vokietijoje
 • „Netflix UK“ – JK naudokite „NordVPN“ serverius
 • „Netflix“ Prancūzijoje – naudoti „NordVPN“ serverius Prancūzijoje
 • „Netflix“ Italija – Italijoje naudokite „NordVPN“ serverius

Kai būsite prisijungę prie „NordVPN“ serverių Kanadoje, jūs pasirodysite kaip vartotojas Kanadoje, bandantis pasiekti „Netflix Canada“. Kadangi eismas vyksta iš šalies, sėkmingai prisijungsite prie „Netflix Canada“. Tas pats galioja ir kitiems aukščiau išvardytiems „Netflix“ serveriams.

Laikykite šį straipsnį pažymėtu, nes serverių sąrašas gali keistis, kai „Netflix“ ir „NordVPN“ ir toliau jį rodys. Mes nuolat atnaujinsime sąrašą, kad jis atspindėtų dabartinę „Netflix NordVPN“ serverių būklę.

Kaip prisijungti prie „Netflix“ per „NordVPN“

Prisijungimas prie „Netflix“ per „NordVPN“ yra gana paprastas. Žinoma, pirmiausia turėsite įdiegti „Nord VPN“ kliento programą kompiuteryje arba naudojamuose įrenginiuose.

„Nord VPN“ nesiūlo nemokamos VPN prenumeratos, tačiau jūs turėsite padengti jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kai prisiregistruosite prie bet kurio jo plano. Tuo tarpu „NordVPN“ yra vienas žemiausių rodiklių tarp geriausių VPT teikėjų.

Atlikite šiuos veiksmus norėdami atsisiųsti ir prisijungti prie „Netflix NordVPN“ serverio.
1. Naršyklėje eikite į „NordVPN.com“ ir spustelėkite Kainodara meniu.

„nordvpn“ kainodaros puslapis

2. Pasirinkite norimą prenumeratos planą.

3. Norėdami sukurti sąskaitą, įveskite savo el. Pašto adresą.

4. Pasirinkite mokėjimo metodą ir užbaikite operaciją.

5. Suaktyvinkite savo sąskaitą iš el. Pašto.

6. Atsisiųskite norimo įrenginio „NordVPN“. Atsisiuntėme „NordVPN“, skirtą „Windows“, kai prie savo kompiuterio prisijungsime prie „Netflix“.

7. Paleiskite „NordVPN“ kliento programą ir įveskite savo kredencialus.

8. Prisijunkite prie „NordVPN“ serverio šalyje, kurioje norėsite pasiekti „Netflix“ turinį. Tokiu atveju esame prisijungę prie „NordVPN“ serverio JAV.

9. Įveskite „Netflix.com“ naršyklėje ir būsite nukreipti į „Netflix“, veikiantį prijungto „NordVPN“ serverio šalyje. Dabar esame prisijungę prie „Netflix“ JAV ir galime pasiekti jo filmų ir laidų biblioteką.

Ką daryti, jei „NordVPN“ neveikia su „Netflix“

Kai kuriais atvejais gali būti sunku pasiekti „Netflix“, net kai esate prisijungę prie tinkamų „NordVPN“ serverių. Tokie atsitikimai gali kilti dėl jūsų talpykloje saugomos vietinės informacijos, kurią lengva išspręsti.

Atlikite šiuos veiksmus, kad išspręstumėte talpyklos problemas:

 1. Išvalykite visus naršyklės talpyklos failus.
 2. Iš naujo paleiskite „NordVPN“ kliento programinę įrangą.
 3. Rankiniu būdu sukonfigūruokite DNS įrenginyje naudodami „NordVPN DNS“ (103.86.96.100 ir 103.86.99.100)
 4. Iš naujo paleiskite kompiuterį ar įrenginį.

Be to, galbūt norėsite pabandyti prisijungti prie „Netflix“ inkognito režimu. Tai neleidžia naršyklei pasiekti talpyklos failų, kuriuose gali būti informacijos, nurodančios jūsų fizinę vietą.

Atminkite, kad „NordVPN“ nepalaiko „Netflix“ prieigos per TV įrenginius.

Santrauka

Nors „NordVPN“ neleidžia prieiti prie „Netflix“ tokiuose įrenginiuose kaip „Firestick“ ir „Android“ dėžutės, vis tiek leidžia netrukdomai pasiekti populiarias platformas, tokias kaip PC, „iOS“ ir „Android“ telefonai. Įrodyta, kad „Netflix“ yra prieinamas naudojant „NordVPN“.

Be „Netflix“ prieigos, „NordVPN“ yra vienas iš geriausių VPN, užtikrinančių jūsų privatumo apsaugą. Keliaujant į užsienį nereikia vykti savaičių be mėgstamiausių laidų.

„NordVPN“ yra iš esmės saugus VPN ir vienas iš prieinamiausių. Nėra jokios priežasties neprisiregistruoti prie „NordVPN“, ypač jei kilo problemų prisijungiant prie „Netflix“, kur bebūtumėte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map