Ar „ExpressVPN“ veikia su „Netflix“? 2019 metais | VPN kava


Ar ketinate įsigyti „ExpressVPN“ prenumeratą, kad galėtumėte atrakinti geografiškai užblokuotą turinį „Netflix“? Galbūt yra populiarus TV serialas, kuris jus domina, tačiau jis nėra prieinamas jūsų regione? Bet kokiu atveju norėtumėte įsitikinti, kad „ExpressVPN“ ir „Netflix“ iš tikrųjų veikia ir sužinoti, ką galite padaryti, jei iškiltų kokių nors problemų. Skaitykite toliau, ir mes jums padėsime tai padaryti.

Šiame straipsnyje apžvelgsime šiuos dalykus:

Ar „Express VPN“ atblokuoja „Netflix“?

Trumpas atsakymas yra „taip“, tačiau vartotojai turėtų tikėtis šiek tiek padirbėti, kad jis veiktų. Vienas dalykas, kurį žmonės turėtų žinoti apie „Netflix“ ir kitas populiarias vaizdo transliacijos paslaugas, yra tas, kad jie visada stengiasi ieškoti VPT paslaugų teikėjų, kurie bando apeiti jų turinio apribojimus. Dėl to VPN serveriai, kurie kadaise galėjo atrakinti užblokuotą turinį iš tam tikrų regionų, laikui bėgant gali patekti į juodąjį sąrašą. Tai paskatino daugelį VPN kompanijų panaikinti „Netflix atblokavimo“ funkciją iš pardavimų puslapio kartu.

Laimei, „ExpressVPN“ yra viena iš nedaugelio VPN kompanijų rinkoje, kuri turi išteklių neatsilikti nuo „Netflix“ turinio apribojimų. Jie valdo tūkstančius VPN serverių 94 šalyse ir daugiau nei 160 serverių vietų. Jei „Netflix“ užblokuoja vieną iš jų VPN serverių, jie turi šimtus kitų atlikti šį darbą ir visada prideda daugiau.

Kaip naudotis „ExpressVPN“ „Netflix“

Šiuo metu jums gali kilti klausimas, kaip jūs naudojatės „ExpressVPN“ norėdami žiūrėti savo mėgstamiausius pasirodymus „Netflix“ iš bet kurios pasaulio vietos? Pirmiausia, jums reikės prisiregistruoti gauti sąskaitą per „ExpressVPN“ svetainę.

Kaip matote aukščiau, kainos prasideda nuo 12,95 USD per mėnesį arba 8,32 USD per mėnesį, jei pasirašote 1 metų planą (35 procentų nuolaida). Jie priima kreditines korteles, „Paypal“, „Bitcoin“ ir keletą kitų mokėjimo būdų, tokių kaip „Alipay“, „UnionPay“ ir „Yandex“. Užbaikite registracijos procesą ir turėtumėte aktyvinimo kodą, kurį jums reikės norint pasiekti „ExpressVPN“ tinklą.

Kitas žingsnis yra atsisiųsti „ExpressVPN“ programinę įrangą jūsų įrenginiui. Kaip matote aukščiau, jie palaiko visas pagrindines platformas ir įrenginius, turinčius interneto galimybes. Tiesiog atsisiųskite suderinamą VPN programą ir įdiekite ją į savo įrenginį.

Atidarykite „ExpressVPN“ programinę įrangą ir būsite įprasti įvesti aktyvinimo kodą. Užbaikite sąrankos procesą, kad „ExpressVPN“ veiktų jūsų įrenginyje ir būtų pasirengę „Netflix“ besaikio žiūrėjimo seansams.

Kaip naudoti „ExpressVPN“ norint atblokuoti „Netflix“

Dabar, kai mes gerai suprantame, kaip veikia „ExpressVPN“ ir kaip jį paleisti jūsų įrenginyje, kitas žingsnis yra jo naudojimas geografiškai užblokuoto turinio atrakinimui „Netflix“. Laimei, tai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo, ir tai, ką kiekvienas gali padaryti atlikdamas kelis paprastus veiksmus:

1. Nustatykite teisingą regioną ir pasirinkite serverio vietą

Pirmasis žingsnis yra nustatyti, iš kurio serverio regiono galima pasiekti norimą filmą ar TV laidą. Pvz., Jei esate didžiulis anime gerbėjas, norintis per daug žiūrėti naujausius „Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba“ epizodus, kurie nėra prieinami JAV „Netflix“ vartotojams, jums reikės VPN serverio iš Japonijos.

2. Pasirinkite serverio vietą

Darant prielaidą, kad jau turite „ExpressVPN“ programą įdiegtą ir paleistą jūsų įrenginyje, viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėkite mygtuką, kuris sako „Serverio vietaIr pasirinkite norimą serverį jų VPN vietų sąraše.

3. Prijunkite VPN

4. Prisijunkite prie „Netflix“

Prisijunkite prie savo „Netflix“ paskyros ir mėgaukitės neatblokuotu turiniu.

Geriausių „Netflix“ žiūrinčių serverių sąrašas

„ExpressVPN“ valdo daugiau nei 160 serverių vietų iš 94 pasaulio šalių. Deja, ne visi jie dirba su „Netflix“. Jei kyla problemų ieškant tinkamo, tada mes rekomenduojame šiuos serverius:

 • Los Andželas 3 (JAV)
 • San Chosė (JAV)
 • „Tampa“ (JAV)
 • Londonas (JK)
 • Rytų Londonas (JK)
 • Wembley (JK)
 • Monrealis (CA)
 • Torontas (CA)
 • Tokijas 1 (JP)

Kodėl „ExpressVPN“ ne visada veikia su „Netflix“?

Dabar jums gali kilti klausimas: kodėl „ExpressVPN“ ne visada veikia su „Netflix“? Na, atsakymas yra gana paprastas ir tai nėra vien tik vartotojų nepagarba. Jie tai daro norėdami nenuleisti turinio kūrėjų.

Jei yra filmas ar TV serialas, kurio negalite pasiekti vietoje (nenaudodami VPN), tai yra todėl, kad kūrėjai nesuteikė „Netflix“ licencijos ar leidimo parodyti savo kūrinius konkretaus regiono žiūrovams. Čia ypač naudingos tokios VPN paslaugos, kaip „ExpressVPN“.

Nukreipdami vartotojo duomenų ryšį į išorinį VPN serverį, esantį regione, kuriame norimas turinys yra prieinamas vietoje, „ExpressVPN“ suteikia galimybę „Netflix“ vartotojams žiūrėti filmus ar TV laidas, kurios jiems paprastai neprieinamos.

Nepaisant to, „Netflix“ laikui bėgant gali tuo pasinaudoti, stebėdama IP adresus, naudojamus norint pasiekti jų vaizdo transliavimo paslaugas. Jei jie nustatė, kad šimtus vartotojų naudoja tą patį IP adresą, tada jie įtraukia tą serverį į savo blokuojamų sąrašą.

Kaip jūs galite įsivaizduoti, tai lemia nuolatinį „katės ir pelės“ žaidimą, kuriame tik kelios VPN paslaugos yra tinkamai parengtos neatsilikti. Laimei, „ExpressVPN“ yra viena iš tokių VPN paslaugų.

Ką daryti, jei „ExpressVPN“ neveikia su „Netflix“ – trikčių šalinimo veiksmai

O kas būtų, jei atlikę mūsų veiksmus pasinaudodami „ExpressVPN“ prisijungtumėte prie „Netflix“ ir vis tiek negalėtumėte atrakinti norimo turinio? Na, svarbu išlikti ramiam ir pernelyg nesigilinti į šį reikalą.

Kaip minėta, „ExpressVPN“ kovoja nuolat vykstančioje kovoje, kad neatsiliktų nuo „Netflix“ turinio apribojimų. Tačiau viskas neprarasta. Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti:

 1. Pasirinkite kitą serverį iš to paties regiono

Jei jūsų naudojamas VPN serveris nustoja veikti, greičiausiai todėl, kad „Netflix“ aptiko, kad naudojamas IP adresas yra per VPN, ir visiškai užblokavo serverį. Galite išbandyti kitą VPN serverį iš to paties regiono ir sužinoti, ar tai išsprendžia problemą.

2. Susisiekite su klientų palaikymo tarnyba per „LiveChat“

Jei kyla problemų ieškant veikiančio serverio, galbūt norėsite susisiekti su „ExpressVPN“ palaikymu per tiesioginius pokalbius ar el. Paštą. Jie galės rekomenduoti norimo regiono serverį, kuris šiuo metu veikia „Netflix“.

3. Išvalykite talpyklą ir slapukus

Laukdami, kol jų palaikymo darbuotojai atsakys, taip pat galbūt norėsite pabandyti išvalyti talpyklą ir slapukus, ypač jei žiūrite „Netflix“ per interneto naršyklę. Taip yra todėl, kad „Netflix“ retkarčiais atnaujina savo svetainę, kad įgyvendintų pakeitimus ar pridėtų konkrečią funkciją. Seni naršyklės duomenys gali sutrukdyti atlikti šiuos pakeitimus ir sukelti klaidų. Išvalę naršyklės talpyklą ir slapukus, išvengsite tokios problemos.

Senos naršyklės duomenų išvalymo procesas skiriasi priklausomai nuo to, kokią interneto naršyklę naudojate.

„Google Chrome“:

 1. Spustelėkite meniu mygtuką, esantį viršutiniame dešiniajame kampe (šalia savo profilio) ir spustelėkite „Nustatymai.“
 2. Nustatymų puslapyje spustelėkite „PažengęsKairiajame meniu ir pasirinkite „Privatumas ir saugumas.“

Spustelėkite Išvalyti naršymo duomenis tada nustatykite laiko intervalą į „Paskutinės 24 valandos“, tada pažymėkite varnelę ant „Slapukai ir kiti svetainės duomenys“Ir„Talpykloje esantys vaizdai ir failai.“

4. Spustelėkite Išvalyti duomenis.

Santrauka

Čia jį turite – viską, ką reikia žinoti apie „ExpressVPN“ naudojimą, norint atblokuoti geografiškai užblokuotą turinį „Netflix“. Kaip jūs jau supratote, pastarasis iš tikrųjų veikia, o „ExpressVPN“ yra vienas iš nedaugelio ten veikiančių VPN, kurių specializacija yra ta. Nepaisant to, kai kuriems vartotojams retkarčiais kyla problemų, todėl svarbu sužinoti apie „ExpressVPN“ vykstančią kovą su „Netflix“ turinio apribojimais ir tai, ką galite padaryti, jei kas nors jums atsitiktų. Tik tada galite tikėtis išnaudoti visas „ExpressVPN“ galimybes.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map