Як використовувати IPVanish VPN (або SOCKS5 проксі) для безпечного завантаження торентів

IPVanish є ТОП-вибором для торент-користувачів, які хочуть швидкого, безпечного та незаблокованого завантаження торрентами. Вони є повністю нульовим журналом VPN з 2014 року і мають зоряну репутацію в торент-спільноті.


Цей посібник покаже вам, як саме налаштувати IPVanish (і ваш улюблений клієнт-торент) для максимальної конфіденційності під час завантаження торрентів.

Але спочатку: Переконайтеся, що у вас є активна підписка на IPVanish! Якщо у вас її ще немає, ви можете заощадити 60% на однорічних планах IPVanish.

Про що ви дізнаєтесь у цьому посібнику:

 1. Чому IPVanish – це чудовий вибір для приватних торрентів
 2. Оптимальні параметри IPVanish VPN для торентів
 3. Як активувати та використовувати перемикач kill
 4. Як користуватися проксі-сервером SOCKS5 IPVanish під час торрент

IPVanish чудово підходить для торрентів. Ось чому:

Щоб коли-небудь досягти культового статусу торентного VPN-торента (як PIA), службі VPN необхідно надати наступні речі:

 1. Справжня політика нульового журналу (відсутні журнали активності чи з’єднання. Період)
 2. Торренти спеціально дозволені (і немає записів про заборону часті завантажувачі торентів)
 3. Великі швидкості
 4. Програми для всіх платформ, якими користувачі часто користуються p2p (Mac, Windows, Android)
 5. Socks5 Proxy (входить безкоштовно у всі плани VPN)
 6. Вбудований Kill Switch для запобігання витоку IP

Багато VPN можуть претендувати на 3-5 з цих функцій, але деякі з них мають всі 6. Постачання IPVanish за всіма показниками та за більш доступною ціною, ніж конкуренти, такі як ExpressVPN.

Політика ведення журналів:

Під час підключення до VPN IPVanish не контролює та не здійснює реєстрацію жодної онлайн-активності. Вони навіть не записують вашу IP-адресу після закінчення сеансу або до якого сервера, до якого ви підключились. Це відбувається тому, що американський закон не вимагає збереження даних користувачів для VPN (лише провайдерів).

Ваша IP-адреса публічного торрента – це те, як відслідковується майже вся активність торрента по всьому світу. Якщо ви використовуєте постачальника Zero-журналу, як-то IPVanish, по суті не існує зв’язку між вашою справжньою ідентичністю та загальнодоступною IP-адресою (IPVanish’s), що з’являється у потокових роях.

Політика торрент:

IPVanish спеціально дозволяє активувати p2p у своїй мережі. Насправді рекламуйте себе як найшвидший VPN у світі для торрента на одній із найпопулярніших цільових сторінок (показано нижче).

IPVanish рекламується як найшвидший VPN для торрент

Багато інших VPN-сервісів майже не є явними в їх торент-політиці. Багато натякають, що це заборонено або залишати його в сірій зоні. IPvanish спеціально дозволяє це і є про-p2p провайдером.

Швидкість

Результат тестування швидкості IPVanish (Чикаго, Іллінойс)

Результат тестування швидкості IPVanish (Чикаго, США)

Швидке завантаження, отримане у кількох ровесників, – це те, що робить bittorrent таким дивовижним. Тож VPN не повинен сповільнювати вас ні на один біт. За допомогою IPVanish нам вдалося отримати понад 90 Мбіт / с при тестуванні на серверах, що знаходяться поблизу (менше 1000 миль). Це робить їх одне з найшвидших та найнадійніших VPN у світі.

SOCKS Proxy

Проксі-сервер SOCKS – це як VPN для однієї програми (мінус шифрування). Він ідеально підходить для bittorrent і дозволяє встановити двохоп-з’єднання (vpn + proxy) для додаткової конфіденційності (якщо ви цього хочете). IPVanish – один з небагатьох провайдерів, який включає безкоштовний проксі-сервер SOCKS замість додаткової оплати. PIA та NordVPN – ще два, які також включають цю функцію.

Далі у цьому посібнику ми покажемо, як використовувати проксі-сервер IPVanish для торрент.

Kill Switch

Перемикач Kill – важлива функція безпеки, яку всі VPN повинні включати до свого програмного забезпечення. Коли ви вмикаєте, додаток знищує весь доступ до Інтернету щоразу, коли VPN відключається. Це запобігає випадковій видимості вашої реальної IP-адреси для торрент-однолітків.

Програмне забезпечення IPVanish для Mac, Windows та Android включає цю функцію, і її можна вмикати одним клацанням миші.

Як користуватися IPVanish VPN під час торрент

Це найпопулярніший і найпростіший метод анонімізації ваших торрентів. Це без проблем (не потрібна налаштування клієнтських торрент) і є дуже захищеною.

Ваша загальнодоступна IP-адреса буде замінена однією, що належить IPVanish, а завантаження торрентів буде зашифровано 256-бітним шифруванням, так що навіть ваш Інтернет-провайдер не матиме уявлення про те, як ви працюєте в Інтернеті. 

Якщо ви трохи обережніші, можете додати проксі-сервер SOCKS, як показано далі в цьому посібнику. 

Крок №1: Відкрийте додаток IPVanish та оберіть (безпечне) розташування сервера

Перш ніж відкрити клієнт-торент (цей метод працює з будь-яким із них), вам потрібно підключитися до VPN-сервера. Відкрийте додаток IPVanish на своєму пристрої та виберіть сервер, до якого потрібно підключитися.

Рекомендуємо вибрати один із країни, що сприймає торент, наприклад:

 • Нідерланди
 • Швейцарія
 • Мексика
 • Іспанія

Особисто нам подобається місце розташування в Нідерландах, і це перевірений і справжній фаворит інших провідних VP2-компаній, таких як приватний доступ в Інтернет. Зважаючи на великий обсяг активності Bittorrent у цій локації, швидше за все, ви можете виявити швидкість. Якщо так, просто виберіть один із 3 інших варіантів.

IPVanish VPN підключений до нідерландського сервера

Підключено до розташування сервера в Нідерландах (чудово для торрентів)

Крок №2: Увімкніть перемикач Kill

99+ відсотків усіх відстежених торрент-активностей знижується через вашу публічну IP-адресу. Отже … важливо, щоб ваш справжній IP ніколи не просочувався до ваших однолітків-торрентів, якщо ви хочете зберігати свою особистість під час завантаження. Ось чому ти безумовно хочемо скористатися функцією Kill-Switch.

Щоб увімкнути перемикач Kill:

Йти до: Налаштування> З’єднання

потім просто встановіть прапорець “Убити перемикач” (показано нижче).

Як увімкнути функцію IPVanish Kill Switch

Увімкніть перемикач Kill у Налаштуваннях> З’єднання> Перемикач

Важлива примітка: Якщо ви відключите VPN, ваш доступ до Інтернету вимкнеться і знову не працюватиме, поки ви не:

 1. Підключіться до VPN (або)
 2. Скиньте мережевий адаптер через меню усунення несправностей

Люди часто забувають про це вперше (або два), що трапляється. Не забувайте, і це позбавить вас від великого розчарування, коли ви намагаєтеся з’ясувати, що сталося з вашим Інтернетом.

Крок №3: Перевірте свою Torrent IP-адресу

Щоб забезпечити безпеку, ви перевірте, яку IP-адресу бачать ваші однолітки під час з’єднання з вашим пристроєм (висівання чи вилуговування). Для цього ми будемо використовувати спеціальний торрент-відстеження та наш підручник щодо того, як перевірити IP-адресу під час торрент.

IP-код загального торенту, показаний трекером

Ви можете використовувати торрент-протокол IP-відстеження, щоб побачити IP-адресу Torrent

Просто дотримуйтесь цього посібника та переконайтеся, що IP-адреса, яка з’являється у рої, належить до IPVanish та не є вашою реальною IP-адресою.

Варіант 2: Використовуйте проксі-сервер SOCKS5 IPVanish для торрентів

Близько 2 років тому (за нашою пропозицією) IPVanish вирішив включити проксі-сервер SOCKS5 на базі нідерландських країн з усіма підписками VPN. Ця функція найчастіше використовується хардкор-торентами для додавання другого IP-хопу (та другого шару анонімності) під час торрентінгу.

Цей метод вимагає деякої додаткової конфігурації всередині вашого торент-клієнта, і його слід застосовувати лише з торент-клієнтами, які ніколи не ігнорують налаштування проксі, коли вони включені. Найкращими клієнтами, з якими можна використовувати проксі-сервер SOCKS5, є:

 • uTorrent
 • Vuze
 • QBittorrent
 • Flud (Android)

Що потрібно знати перед налаштуванням:

1: З міркувань безпеки ваш пароль проксі-сервера відрізняється від пароля VPN

Не хвилюйтесь, ми покажемо вам, як отримати дані про вхід через проксі пізніше в цьому підручнику. Просто переконайтеся, що ви не пропустили цей крок або не зможете належним чином підключитися.

2: Цей метод найкраще використовувати з VPN

Проксі-сервер не має жодного шифрування, він лише змінює вашу IP-адресу. У той час як ваш торрент-клієнт робить мати вбудовану функцію шифрування, вона дуже легка, може не шифрувати фактичні завантаження та зменшить кількість ваших колег.

Ось чому краще використовувати проксі і VPN разом для сильного шифрування із 2-ю зміною IP для конфіденційності.

Крок №1: Отримайте своє ім’я / пароль проксі-сервера

З міркувань безпеки (оскільки незашифрований проксі передає паролі в чіткому тексті) IPVanish генерує унікальні одноразові облікові дані, тому ваші дані для входу в VPN не піддаються ризику.

 1. Увійдіть у свою панель керування IPVanish (з ім’ям користувача / паролем VPN)
 2. Перейдіть на вкладку “SOCKS 5 Proxy”
 3. Знайдіть там свої дані для входу. Ви можете “Скинути облікові дані”, щоб створити нові дані для входу в будь-який час.
 4. Тримайте цю вкладку відкритою, щоб ми могли скопіювати інформацію для наступного кроку (налаштування)
Створіть вхід для проксі-серверів IPVanish socks5 на панелі акаунта

Отримайте свої облікові дані для входу в проксі SOCKS5 на панелі акаунтів IPVanish

Крок №2: Налаштуйте проксі-сервер у своєму Torrent Client

У цьому посібнику ми будемо використовувати QBittorrent для демонстрації.

Примітка:  Якщо ви віддаєте перевагу uTorrent або Vuze, у нашому посібнику з налаштування торрентів IPVanish SOCKS5 ми отримали покрокові інструкції для цих клієнтів..

1. Перейти до Меню> Інструменти> Опції> З’єднання

2. Увімкніть UPnP або виберіть певний порт для переадресації

Ви можете або ввімкнути Universal Plug ‘n Play (UPnP), який автоматично пересилатиме ваш потоковий трафік на потрібний порт, або ви можете вручну налаштувати переадресацію портів на певний порт.

Переадресація портів QBittorrent проти uPnP

Налаштування переадресації портів на Qbittorrent (рекомендується uPnP)

3. Налаштуйте параметри проксі

Перебуваючи на вкладці підключення, прокрутіть униз до налаштувань “Проксі-сервера” та введіть наступне:

 1. Тип: ШАХКИ5
 2. Ведучий: ams.socks.ipvanish.com
 3. Порт: 1080 рік
 4. Використовувати проксі для однорангових з’єднань: так
 5. Вимкнути з’єднання, які не підтримуються проксі: так
 6. Аутентифікація: так
 7. Ім’я користувача: Ваше ім’я проксі-сервера
 8. Пароль: Ваш пароль проксі
Налаштування QBittorrent Proxy для IPVanish Socks5

Оптимальні параметри проксі для IPVanish (клієнт Qbittorrent)

Крок №3: Перевірте проксі

Рекомендуємо перевірити свою IP-адресу торрента за допомогою спеціального торрента для відстеження, щоб переконатися, що ваш проксі працює правильно. Ви також можете завантажити тестовий торрент із відкритим кодом, як цей. Якщо він завантажується, вам слід добре піти.

Примітка: Також корисно перезапустити торрент-клієнт після застосування налаштувань проксі.

Обробка та додаткові ресурси

Якщо ви підписалися на IPVanish, цей посібник містить усе необхідне, щоб налаштуватись для дійсно безпечних завантажень торрентами. Але є ще кілька посібників та навчальних посібників, які ви, можливо, захочете перевірити.

Дізнайтеся, як налаштувати VPN на маршрутизаторі: Замість того, щоб вручну запускати VPN на своєму ПК чи смартфоні, ви можете фактично встановити openvpn на сумісному маршрутизаторі VPN та захистити всю мережу одним з’єднанням. Ви навіть можете увімкнути комутаційний перемикач і прокладати конкретні пристрої всередині / поза тунелем VPN.

Дізнайтеся про шифрування торрентами: Все, що потрібно знати про вбудоване шифрування (у вашому клієнтові торрент) та сильне шифрування VPN, можна знайти в нашому Посібнику з шифрування Bittorrent.

Якщо у вас є якісь питання, пропозиції чи випадкові думки…, будь ласка, залиште коментар нижче!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map