Як налаштувати VPN на Android (оновлення 2020 року) VPN кава


Вам потрібна допомога знати, як налаштувати VPN на Android? Процес не такий складний, як ви могли б подумати, і його може швидко здійснити кожен, хто має віддалений інтерес до VPN (Virtual Private Networks) та що вони пропонують.

Що таке VPN в Android?

Насамперед; чому потрібно в першу чергу запустити VPN на своєму пристрої Android? За даними дослідження, проведеного статистикою та дослідженнями статистики та досліджень статистики та досліджень щодо використання VPN у всьому світі за 1 квартал 2018 року, понад 26% користувачів Інтернету по всьому світу використовують VPN. Це приблизно 1,144 мільярда людей. Серед них 57% – користувачі мобільних пристроїв, на ринку яких переважають пристрої Android, включаючи смартфони, планшети та навіть смарт-телевізори.

Якщо ви думаєте, що мільйони користувачів Android там повинні мати вагомі причини для того, щоб захотіти запустити VPN на своїх пристроях, тоді ви будете праві! Правда полягає в тому, що для установки VPN на Android існує маса вагомих причин, деякі з яких ви, можливо, не враховували.

Використовуйте VPN для розваг

За даними відповідного дослідження GlobalWebIndex (компанії з дослідження ринку), 49% користувачів отримують VPN, щоб отримати доступ до розваг та скористатися їх можливістю обходити гео обмеження. Це означає розблокувати вміст, який зазвичай недоступний у вашому регіоні, включаючи відео YouTube, шоу Hulu чи Netflix, музику та подкасти.

Використовуйте VPN для безпеки телефону Android

Звичайно, справжня цінність роботи клієнта Android VPN полягає в його здатності захищати особисті дані, приховуючи IP-адресу та активність в Інтернеті своїх користувачів. Як результат, люди можуть користуватися сервісом Інтернету та користуватися будь-якими послугами, що базуються на Інтернеті, на своїх пристроях Android анонімно, не турбуючись про збирання їх конфіденційних даних. Така вигода нині не стала лише важливою, оскільки лише у першій половині 2018 року було здійснено понад 150 мільйонів атак на кібербезпеку на мобільних пристроях. LexisNexis (компанія, що займається дослідженнями ринку та управління ризиками) проаналізувала ці напади і виявила, що 24 мільйони таких випадків були націленими на фінансові операції (мобільний інтернет-банкінг або покупки).

Використовуйте VPN для конфіденційності

Ще одним важливим фактором, який сприяв попиту на послуги VPN у всьому світі, є те, що люди стають все більш заклопотаними щодо їх приватності. У дуже взаємопов’язану цифрову епоху ви коли-небудь замислювались, що в усьому Інтернеті є очі, які стежать за вашим кожним кроком?

На жаль, це не ваша уява. Ваш Інтернет-провайдер (Інтернет-провайдер), Інтернет-рекламні агенції та технічні компанії, уряд і навіть сам Google всі так чи інакше збирають інформацію про ваші онлайн-дії на вашому пристрої Android, часто без вашої згоди. Такі ситуації можна ефективно пом’якшити за допомогою VPN.

Ви починаєте думати, що ми стаємо занадто параноїчними? Ми не можемо серйозно ставитися до всього цього шпигунства, правда? Ну, вам не потрібно приймати це слово. Вам просто потрібно прочитати про скандал даних Facebook-Cambridge Analytica, щоб побачити, про що ми говоримо. У двох словах, суперечка розгорнулася навколо Cambridge Analytica (політичної консалтингової фірми), яка збирала особисті дані з мільйонів облікових записів Facebook без їх згоди та використовувала ці дані для подальшого політичного порядку денного своїх клієнтів. Як ви можете собі уявити, розкриття скандалу спричинило величезний резонанс громадськості, особливо проти Facebook, і спонукало мільйони людей почати уважно ставитися до конфіденційності в Інтернеті.

Список найкращих програм для VPN для Android:

 1. TorGuard
 2. NordVPN
 3. IPVanish
 4. Surfshark
 5. Приватний доступ до Інтернету

Як налаштувати VPN на Android

Зауважте, що макет налаштувань на пристроях Android може відрізнятися, тому процес може бути дещо іншим у вашому випадку. Тим не менш, наступні кроки повинні дати вам хороше уявлення про те, що робити:

 1. Розблокувати ваш пристрій Android.
 2. Виберіть Налаштування та шукайте “Бездротові мережі”
 3. Натисніть на “VPN” Якщо ви не бачите його відразу, вам, можливо, доведеться натиснути кнопку “Докладніше”, поки параметр не з’явиться.
 4. Виберіть символ +, який зазвичай розташований у верхньому правому куті меню VPN.
 5. Постачайте своє Інформація про VPN. Ваш постачальник послуг VPN повинен мати можливість надати вам усі деталі.
 6. Збережіть свої настройки, і ваш Android-пристрій автоматично підключиться до VPN. Не забудьте вимкнути з’єднання, як тільки ви закінчите, особливо якщо ви користуєтесь обмеженим планом обслуговування VPN.

Зауважте, що ви завжди можете знову підключитися до VPN, повернувшись до меню налаштувань VPN, а потім обравши мережу за вибором (якщо у вас є кілька мереж VPN). Вас можуть попросити повторно ввести своє ім’я користувача та пароль.

Наскільки безпечним є VPN на Android?

Відповідь здебільшого залежить від вашого вибору постачальника послуг VPN. Деякі постачальники послуг VPN роблять кращу роботу, ніж інші, пропонуючи такі функції:

 • Банківське чи військове шифрування, яке забезпечує безпеку ваших особистих та фінансових даних під час подорожі та використання незахищених мереж WiFi.
 • Відсутність реєстрації активності в Інтернеті Це перешкоджає уряду та іншим стороннім організаціям контролювати ваш Інтернет-трафік.
 • Функції блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення, які зупиняють шахрайські посилання та програми на крадіжку конфіденційної інформації користувачів.

VPN не є дурними, але те ж саме можна сказати і про антивірусне програмне забезпечення та інші цифрові рішення безпеки на ринку. Безперечно одне – це те, що використання VPN робить набагато складніше для недобросовісних людей та організацій перехоплення та крадіжку конфіденційних даних.

Безкоштовно проти платних VPN на Android

Переглядаючи VPN на своєму пристрої Android, ви виявите, що у вас є вибір між безкоштовними та платними послугами VPN. Як ви можете собі уявити, існує різниця у світі між ними, і користувачі будуть добре знати, що саме їх чекати.

Хоча безкоштовна послуга VPN для Android може не коштувати вам ні цента за використання, розробники зазвичай компенсують це, бомбардуючи своїх користувачів рекламою або, що ще гірше, реєструючи вашу інформацію та продаючи зацікавленим сторонам. Безкоштовні VPN-сервіси також часто мають низьку продуктивність і обмежують кількість даних, які ви можете використовувати в мережі. Мабуть, найбільш хвилюючий аспект – це відсутність гідного шифрування даних, що часто призводить до багато витоків DNS.

З іншого боку, платні VPN послуги стягують плату щомісячно або щороку. Натомість ви можете використовувати всі дані, які вам потрібні через мережу VPN, і можете очікувати кращого обслуговування. Сюди входить більш висока швидкість з’єднання та шифрування верхнього рівня, що неможливо проникнути в загартовані кіберзлочинці.

Підсумок

На закінчення, VPN – обов’язковість, особливо для користувачів Android, які регулярно надсилають або отримують конфіденційні дані та вводять фінансову інформацію на свій смартфон. Як ви вже могли зрозуміти, запуск VPN – це така проста річ, але вона платить величезні дивіденди в цифровій безпеці та особистому конфіденційності.

VPN пропонують додатковий рівень захисту, який не надто багато людей можуть дозволити собі обійтись, незалежно від того, усвідомлюють вони це чи ні. Якщо ви розглядаєте поточні загрози конфіденційності та цифровій безпеці, ви, мабуть, погоджуєтесь, що VPN-мережі варто мати, якщо тільки в якості запобіжного заходу проти тих, хто хоче розкопати конфіденційну інформацію для продажу або використання проти вас.

Звичайно, відомості про захист VPN мають значення, і користувачі Android VPN могли б шукати спокою, який пропонує лише платний VPN-сервіс. Тільки тоді ви можете бути впевнені, що ви довіряєте свої потреби компанії VPN, яка володіє технологією та досвідом для збереження вашої інформації у все більш взаємопов’язаному та нестабільному світі.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map