5 parimat Androidi VPN-i | VPN-kohv


Kas Android on häkkerite eest ohutu? Noh, sõltuvalt sellest, keda te küsite, võite saada vastuolulisi vastuseid. Androidi arendajad soovivad teid veenda sisseehitatud turvafunktsioonidega (nt rakenduse luba), mis eeldab teie kinnitust, enne kui rakendus pääseb juurde oma telefoni funktsioonidele.

Androidi turbemeeskond teeb kõik endast oleneva, et muuta avatud lähtekoodiga opsüsteem turvalisemaks kui kunagi varem ja kuna tegemist on avatud lähtekoodiga platvormiga, saate nautida laiemat valikut rakendusi ja mänge kui selle rangelt piiravad konkurendid.

Paindlikkus on aga kahe teraga mõõk, mis võib teie seadme haavatavaks muuta turvamata kolmanda osapoole rakenduste tõttu. Tarkvaravead on häkkerite pahatahtlike rünnakute kutse, mis varitsevad võimalusi.

Lisaks haavatavuse tuvastamisele kolmandate osapoolte ees tuleb aeg-ajalt süüdistada ka meid, Androidi kasutajaid. Millal viimati Androidi turbevärskendusi installisid? Või kas tegite veebis ostu tagamata avaliku WiFi kaudu? See on riskantne käitumine, mis võib ohustada teie telefoni, Androidi või mitte.

Parima lootmise asemel peaksite ennetavalt oma Androidi telefoni turvama. Kuigi te ei tohiks unustada turvavärskenduste installimist, võiksite kaaluda VPN-i installimist. VPN kaitseb teid häkkerite eest, kes võivad manipuleerida Androidi platvormil tutvustatud turvaaukudega.

Miks peaksite kasutama Androidi VPN-i?

Vaatamata Androidi turvalisuse kohta antud kinnitusele pole see kaugeltki läbitungimatu. Turvakeskus teatab mitmetest teadaolevatest turvaaukudest, mida saab ära kasutada, kui kasutate Androidi OS-i koos turbepaketitasemetega, mis on välja antud enne 5. juunit 2019. Seega on täiesti mõistlik, et rakendate oma Androidi seadmele küllaldast kaitset. Androidi VPN on loodud pakkuma turvalisust, mis täiendab opsüsteemi sisseehitatud funktsioone.

Tehniliselt on VPN turvaline andmetunnel, mis krüpteerib teie telefoni edastatud ja vastuvõetud teabe. Seda saab visualiseerida kui võrku, mis koosneb mitmest turvalisest serverist, mis asuvad erinevates kohtades üle maailma. Kui ühendate mõne nende VPN-serveritega, peidetakse teie Androidi telefoni IP-aadress avalikkuse eest. Selle asemel varjatakse seda VPN-serveri poolt automaatselt genereeritud IP-aadressiga.

Androidi VPN-i anonüümsus ja turvalisus on ideaalne viis visata teie seadet sihtiv häkker valve alt välja. Seadme füüsilist kohalolekut on võimatu tuvastada ja isegi kui teie andmeid pealtkuulatakse, pole krüptitud teabel mingit mõtet..

Pole kahtlust, et Androidi VPN-i hankimine on häkkerite eest kaitsmiseks hädavajalik. Kuid te ei soovi VPN-i valimisel kiirustada. Mõned halvemad VPN-id on iseenesest turvariskid. Selliste probleemide korral nagu nende VPN-ide DNS-i leke võib ründajad paljastada teie IP-aadressi, kui arvate, et olete turvaliselt Interneti-ühendusega.

Hea Androidi VPN-i omadused

Te ei soovi Androidi VPN-i kasutamisel ebaviisakaid üllatusi. Turvalisus ei tähenda ka seda, et peate sirvimise ohverdama. VPN-i valimisel peaksite tähelepanu pöörama järgmistele omadustele, mis on hea Androidi VPN-i märgid:

Turvalisus. Androidi VPN-i valimisel on see alati esmatähtis. Andmete ohutuse tagamiseks kasutatav protokoll ja krüpteerimisalgoritm on ülioluline. Nii OpenVPN kui ka AES-256 on populaarne protokolli ja krüptimisalgoritmi kombinatsioon, et tagada tunneldatud andmete ohutus rünnakute eest.

Privaatsus. VPN peaks tagama, et teie Android-seadme IP-aadress on avalikkuse eest peidetud. Sellised probleemid nagu DNS-leke annavad häkkeritele teie asukoha ära. Veenduge, et kasutate VPN-i, mida sellised turvalekked ei kannata.

Ühenduse kiirus. VPN-i kasutamine tutvustab Android-seadme ja Interneti vahel võrkude kihti. Keskmise kihi olemasolu ei tähenda siiski, et peate kannatama aeglase ühenduse kiiruse tõttu. Suurepärane Androidi VPN tagab korraliku ühenduse kiiruse, kui te ei märka, et olete serveriserveri kaudu ühendatud.

Logimata jätmise põhimõtted. Kui kasutate Androidi VPN-i, eeldate täielikku privaatsust. Täielik privaatsus tähendab, et teie andmetes ei tohi olla mingeid kompromisse, sealhulgas ka VPN-i pakkuja enda poolt. Usaldusväärsel VPN-i ettevõttel on selge logimispoliitika, mis täpsustab, millist teavet kasutaja kohta kogutakse.

Kasutajasõbralik. See on kõik asjata, kui olete tellinud Androidi VPN-i, mille turvalise serveriga ühenduse loomine võtab minutite kaupa. Või tegelege klienditoega, mille reageerimine võtab igavesti. Soovite VPN-i, mis on loodud mittetehnilisi kasutajaid silmas pidades.

Neid silmas pidades oleme kamminud VPN-i pakkujaid ja siin on parimad, kes väärivad teie tähelepanu.

1. NordVPN

NordVPN on vaieldamatult parim VPN, millel on kindel turvalisus ja privaatsus. See asub Panamas ja seetõttu pole ettevõttel juriidilist kohustust oma serverisse logitud teavet loovutada.

Andmetunneldamine läbi 5000+ serveri on turvatud OpenVPN ja AES-256 krüptimisstandarditega. Kui ühendate NordVPN-serveritega, võite oodata märkimisväärset ühenduse kiirust. Kiirus serverites on keskmisest suurem ja teil pole videode voogesituse ega failide jagamisega probleeme.

Ehkki NordVPN-i rakendus on intuitiivselt kujundatud, on teil juurdepääs abistavale klienditoele ning põhjalikele juhenditele ja õpetustele.

Plussid

 • Tööstusstandardi protokoll ja krüptimine.
 • Üle keskmise ühenduse kiirus.
 • Asub Panamas, ilma andmete säilitamise juriidilise kohustuseta.
 • Range sisselogimisreeglid.
 • Vastuvõtlik klienditugi.

Miinused

 • Tagasimakse protsess võib olla ebaefektiivne.

2. Surfshark

Surfshark on oma kohalolu VPN-i tööstuses tundnud sõltumatu auditi abil, mis kinnitab tema ülemist turvalisust. Ehkki see pakub vaikimisi kasutatavat IKEv2 / IPsec-protokolli, saavad kasutajad valida populaarse OpenVPN-protokolli ja sõltuvad alati usaldusväärsest AES-256 krüptimisest.

Surfshark kiidab kiiduväärseid ühenduse kiirusi, mis muudavad videote voogesituse meeldivaks elamuseks. Muidugi on teie privaatsus tagatud, kuna VPN ei kanna DNS-lekke probleeme. Samuti on Surfsharkil range sisselogimisreeglid ja ta asub Briti Neitsisaartel, hoides seda tõhusalt eemal andmete säilitamise seadustest.

Kui peate VPN-iga ühendama mitu Android-seadet, on Surfshark üks väheseid VPN-e, mis pakuvad piiramatuid ühendusi.

Plussid

 • Kasutab turvalist OpenVPN ja AES-256.
 • Range sisselogimisreeglid.
 • Põhineb Briti Neitsisaartel.
 • Piiramatu samaaegsete ühenduste olemasolu.
 • Suur ühenduse kiirus.

Miinused

 • Tasuta tellimisplaane pole.

3. Kaitsja

Assguard on tasuta iOS- ja Androidi rakendus kasutajatele, kes on avalikes võrkudes anonüümsuse kaotanud ja blokeerimata tsenseeritud sisu või teenused.

See pakub isikupärastatud kogemust, kohandades seadme võrgusätteid automaatselt kasutaja konkreetsetele vajadustele. Assguardi UX on intuitiivselt lihtne, kasutades kiirklahve, mis kohanduvad kasutajate eelistuste ja kohalike piirangutega. Ükskõik, kas see jääb võrgu kaudu täiesti anonüümseks, jälgib USA Netflixi või HBO-d või sirvib ilma piirkondlike piiranguteta.

Plussid

 • Tööstusstandardi protokoll ja krüptimine.
 • Kiire serverid.
 • Range sisselogimisreeglid.
 • Piiramatu arv seadmeid.
 • 24-tunnine klienditugi.

Miinused

 • Saadaval ainult 18 riigis.
 • Tasuta funktsioonid erinevad piirkonniti.

4. Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA)

Kui nõuate Androidi VPN-i, mis ei aeglusta teie sirvimiskiirust, avaldaks teile muljet privaatne Interneti-juurdepääs või PIA. Mõne konkurentiga võrreldes on see suhteliselt kiire.

Sellist muljetavaldavat kiirust toetab tugev turvalisus, kuna PIA võimaldab kasutajatel valida AES-256 või AES-128 krüptimise vahel. PIA kasutamisel on anonüümsus tagatud, kuna DNS-i lekke juhtumeid pole teatatud. See on ka logimispoliitikates läbipaistev ja te ei pea muretsema põhjendamatu andmete salvestamise pärast.

Kuid fakt, et PIA asub USA-s, võib mõnele olla ebamugav, kuna ta on kohustatud kasutajaandmed loovutama millal ja kui võimud seda vajavad.

Plussid

 • Maksimaalse turvalisuse tagamiseks kasutab AES-256 krüptimist.
 • DNS-i lekke probleeme pole.
 • Mõistlikult kiire ühenduse kiirus.
 • Selge sisselogimisreeglid.
 • Suurepärane piinade jaoks.

Miinused

 • Asub USA-s.

5. TunnelBear

TunnelBear on olemuselt turvaline VPN, mis avaldab tehnoloogiaekspertidele muljet. Lisaks ülimalt turvalisele OpenVPN-ile ja AES-256-le rakendab TunnelBear ka võimaliku DNS-i lekkimise tuvastamise meetmeid, mida muidugi pole kunagi varem toimunud.

TunnelBeari Androidi rakendus on ka nutikalt kujundatud ja hõlpsasti kasutatav. Kuigi sellel puudub reaalajas vestluse tugi, võite tavalisest piletisüsteemist oodata kiiret reageerimist. Samuti on sellel range logimisreeglid ja see tähendab, et kui Kanada ametiasutus kutsub TunnelBeari oma andmeid üle andma, on teie privaatsus tagatud..

Plussid

 • Äärmiselt turvaline VPN.
 • DNS-i lekkeid pole teatatud.
 • Vastuvõtlik piletitoetus.
 • Range sisselogimisreeglid.
 • Kasutajasõbralik rakendus.

Miinused

 • Alla keskmise ühenduse kiiruse.

Kokkuvõte

On vaieldamatu, et Android on aegade jooksul ilmnenud turvavead agressiivselt laastanud. Kuid Androidi kasutajad ei tohiks eeldada, et nad on täielikult kaitstud küberrünnakute eest ainult seetõttu, et nad installivad turvapaikade kohe.

Kuni olete Interneti-ühenduse, eriti turvamata avaliku WiFi-ga, olete vastuvõtlik pahatahtlike veebipõhiste häkkerite sihtmärgiks. Sihiks olemise vältimiseks on mõistlik liikuda oma Android-seadmesse VPN-i installimisega.

Muidugi ei ole kõik Androidi VPN-id võrdselt üles ehitatud, kuna mõned võivad kannatada turvavead, mis võivad teie privaatsust rikkuda. Näitasime pakkujaid, kellega peaksite arvestama Androidi VPN-i valimisel, ja ka meie eelistatud VPN-i rakendused.

Nii et lõpetage turvavärskenduste ootamine ja hakake oma Androidi telefoni häkkerite radaritest eemal hoidma.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map