Jā, savā Amazon Fire Tablet VARAT izmantot VPN: (kā rīkoties)

VPN iekurt uguni


Tablešu līnija Kindle Fire ir viens no labākajiem piedāvājumiem par pieņemamu un augstas kvalitātes Android planšetdatoru. Es paņēmu Fire HD pa tālruni Prime Day laikā par 69 USD, un domāju, ka cena ir patiesi pārsteidzoša.

VPN lietojums visā pasaulē eksplodē, ņemot vērā privātuma problēmas, kā arī atrašanās vietas ierobežojumus, kas bloķē piekļuvi video saturam. Kindle Fire planšetdatoru līnija ir pilnībā piemērota VPN, taču Amazon ierobežotās lietotnes dēļ jums, iespējams, būs jāveic dažas papildu darbības, lai jūsu iecienītākais VPN pakalpojums darbotos jūsu iekurtā..

SAISTĪTS: ja vēlaties instalēt VPN savā Amazon FireTV vai Firestick, izlasiet: VPN instalēšana Fire TV (pilnīga rokasgrāmata)

Šajā apmācībā mēs parādīsim visu, kas jums jāzina par to, ko spēj VPN (un tam ir ierobežojumi). Mēs arī iemācīsim jums, kā nošķirt labos VPN no sliktajiem, ko gaidīt veiktspējas ziņā un kā to instalēt savā Kindle Fire planšetdatorā. Šai apmācībai vajadzētu darboties visās Kindle Fire ierīcēs, kurās darbojas android 5.0 vai jaunāka versija, ieskaitot: Iekurt HD 8, Ugunsgrēks 7, un Iekurt HD 10.

Šī rokasgrāmata jums iemācīs:

 1. Kāpēc jums vajadzētu lietot VPN ierīcē Kindle Fire?
 2. Mūsu iecienītākais VPN ir darbs ar Amazon Fire ierīcēm
 3. Labākie VPN tīkli Amazon Appstore
 4. Kā blakus ielādēt citas VPN lietotnes savā Fire
  1. Tiešās lejupielādes metode
  2. Instalējiet Google Play veikalu uz jūsu Fire

Kāpēc izmantot VPN uz jūsu Fire??

Virtuālie privātie tīkli (VPN) ātri kļūst par obligātu 21. gadsimta drošības rīku. Tie var ievērojami palielināt jūsu privātumu, pārlūkojot internetu, palīdzēt piekļūt globālajam straumēšanas saturam un nodrošināt jūsu datus no hakeriem publiskos tīklos. Viņi to visu dara par aptuveni vienu desmito daļu no jūsu ikmēneša rēķina.

Mēs uzrakstījām rokasgrāmatu tikai par dažām lietām, kuras var veikt VPN, taču šeit ir aprakstīti galvenie punkti …

Neļaujiet savam interneta pakalpojumu sniedzējam izspiegot jūsu interneta vēsturi

Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (platjoslas vai mobilajam) ir pilnīga piekļuve jūsu datu straumei un pārlūkošanas vēsturei. Viņi pat var nolaupīt jūsu meklēšanas vēsturi un pārtvert pārlūka meklēšanu, pirms tie tiek nosūtīti uz Google vai Bing. Uzziniet vairāk par ISP spiegošanu laikposmā pēc tīkla neitralitātes.

Izmantojot VPN (un pienācīgu aizsardzību pret DNS noplūdi), jūs varat aizsargāt savu privātumu, sērfojot tīmeklī. Neļaujiet personiskai pārlūkošanas vēsturei iegūt datus vai pārdot to, kā arī saglabājiet meklēšanu un lejupielādi privātu.

Atbloķējiet saturu un droši lejupielādējiet failus

Vai jums patīk Netflix, Hulu, Spotify vai HBOGo (c’mon Game of Thrones ir satriecošs)? Vai zinājāt, ka, ceļojot ārpus dzimtenes, daudzi no šiem straumēšanas pakalpojumiem tiek bloķēti? VPN izmantošana ar ASV servera atrašanās vietu var palīdzēt piekļūt visiem iecienītākajiem straumēšanas pakalpojumiem ceļojuma laikā.

Skatīt: mūsu iecienītākie VPN pakalpojumi, kas darbojas, lai atbloķētu Netflix. 

Straumēm

P2P failu apmaiņa joprojām ir ļoti populāra, un Bittorrent ir neapstrīdams P2P pakalpojumu karalis. Bet p2p protokoli patiesībā ir ļoti nedroši, un to būtība rada privātuma riskus. Tas ir tāpēc, ka, lai izveidotu savienojumu ar vienaudžu sarakstu, jums jāzina viņu IP adrese (virtuāla vieta internetā, kas identificē noteiktu savienojuma ierīci).

VPN ir ideāls privātuma rīks mocīšanai, jo tas dod virtuālu IP adresi, kas atšķiras no tā, kuru jums piešķīris interneta pakalpojumu sniedzējs. Tas arī šifrēs jūsu datus, lai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nepalēninātu ātrumu (droseles samazināšanu) un neuzraudzītu lejupielādes.

Jā, torrentus ir pilnīgi iespējams lejupielādēt Kindle Fire (vai FireTV) ierīcēs. Jums vienkārši ir jāielādē torrenta klients, jo Amazones lietotnē tādu nav. Mēs iesakām Flud.

Esiet drošs publiskajos tīklos

Cik bieži jūs izmantojat savu ierīci nenodrošinātos vai publiskos wifi tīklos, piemēram, bibliotēkā, darbā, kafejnīcā vai lidostā? Vai zinājāt, ka ikviens, kas ir savienots ar to pašu nešifrēto tīklu, var uzraudzīt jūsu trafiku un šifrēt paroles un citu sensitīvu informāciju, izmantojot bezmaksas rīkus, piemēram, Wireshark?

Izmantojot VPN, jūs varat šifrēt un aizsargāt visus pārsūtītos datus, nodrošinot to drošību pat nedrošos tīklos. VPN lietojuma pievienošana ikdienas gaitām varētu dramatiski samazināt identitātes zādzības risku.

Labākie VPN jūsu iekurtam Fire vai FireTV

Ne visi VPN ir izveidoti vienādi. Daudzi ir lēni, nedroši vai vienkārši pārlieku dārgi. Citas personas (īpaši bezmaksas) var reģistrēt jūsu lietojumu, pārdot savus datus vai aktīvi sekot jūsu trafikai. Vienā populārā piemērā, Hola pārveidoja “bezmaksas” VPN abonentus par peļņas gūšanas robottīklu.

Šis ir VPN saraksts, kuru esam personīgi pārbaudījuši un ērti lietojam. Mēs esam sadalījuši sarakstu divās kategorijās:

 1. Labākie VPN Fire Appstore
  1. IPVanish
  2. VyprVPN
  3. ExpressVPN
 2. Vislabākie VPN, lai ielādētu jūsu Fire ierīci
  1. NordVPN
  2. Privāta piekļuve internetam

Labākās VPN lietotnes Amazon App Store

Fire platformas mīnuss ir tāds, ka Amazon Appstore ir bēdīgi ierobežots, salīdzinot ar Google Android Play veikalu. Jūs varat viegli apiet šo ierobežojumu un ielādēt praktiski jebkuru lietotni, kuru vēlaties, taču tas prasa mazliet arī tehniskās zināšanas.

Privātuma un drošības lietotņu skaits vietnē Amazon Appstore ir īpaši mazs, taču joprojām ir 3 augstas kvalitātes VPN pakalpojumi, kas ir izveidojuši lietotnes, kas darbojas vietējā līmenī Amazon ierīcēs. Vēl labāk, šīs lietotnes nekļūdīgi darbosies arī jūsu FireTV vai Firestick.

Vietējās Amazon lietotnes izvēles iemesli: Galvenās priekšrocības, izvēloties oficiālu VPN lietotni no Amazon Appstore, ir:

 1. Ērtības. Nevajadzētu lietotni sūtīt vai manuāli instalēt (un nav jāinstalē ļaunprātīga trešās puses programmatūra)..
 2. Īpaši izstrādāts ugunsdzēsības ierīcēm: Apstiprinātās VPN lietotnes Amazon lietotņu veikalā visas darbojas vietējās Fire ierīcēs, ieskaitot 2. gen Fire Stick. Tos var vadīt, izmantojot tālvadības pulti Fire (vai Fire planšetdatoru skārienekrānu), un tām nav nepieciešamas citas ievades ierīces. Turpretim dažām no sāniem lejupielādētām lietotnēm var būt nepieciešama bezvadu pele, lai piekļūtu visām funkcijām un iestatījumiem.

Šīs ir labākās no labākajām VPN lietotnēm AppStore:

# 1 – IPVanish

IPVanish nesen izlaida viņu lieliskās Android lietotnes Fire specifisko versiju. Mēs par to ņemsim nelielu kredītu, jo mēs vairākas reizes izteicām ieteikumu viņu komandai pēc tam, kad redzējām Fire Stick un FireTV milzīgo popularitāti kā Kodi ierīces.

Viņu programmatūra ir ātra un stabila un lieliski izskatās jūsu Fire. Jūs varat viegli kārtot un filtrēt servera atrašanās vietas (ir vairāk nekā 50 valstis) un izvēlēties vēlamo VPN protokolu, iekļaut slepeno režīmu (apmulsis).

IPVanish ir patiess nulles žurnāla VPN pakalpojums, un tas ir diezgan populārs straumēšanai (viss, izņemot Netflix), spēlēm un Torrenting / P2P.

Bet tas, kas īsti izceļas ar IPVanish, ir viņu ātrums, kas ir leģendārs. Viņi veic pārsteidzošu darbu, saglabājot zemas cenas, vienlaikus pārspējot konkurentus ar ātrākiem, mazāk pārpildītiem serveriem. Un, tā kā viņiem pieder liela daļa savas tīkla infrastruktūras, viņi visā pasaulē var pārvietot datus daudz ātrāk nekā konkurējošie VPN.

Iepazīstieties ar mūsu IPVanish Speedtests, mūsu padziļināto pārskatu, vai arī vienkārši izmēģiniet viņu pakalpojumus 7 dienu laikā bez riska, lai pats sevi redzētu. .

Labākais piedāvājums: 12 mēnešu IPVanish par USD 6,49 mēnesī

Nr. 2 – VyprVPN

VyprVPN (pilns pārskats šeit) bija pirmais VPN, kas tika atvērts Amazon Appstore, un viņi joprojām ir vieni no labākajiem. Viņi patiešām izceļas no pūļa divu iemeslu dēļ:

 1. Programmatūra VyprVPN ir pārsteidzoša, tā funkciju un lietotājdraudzīguma ziņā tā patiešām ir virs galvas un pleciem virs visa pārējā.
 2. VyprVPN strādā ar Netflix. Tas ir viens no pēdējiem VPN pasaulē, kas joprojām ir saderīgs ar Netflix, un mobilajām VPN lietotnēm, kas darbojas, šis saraksts ir vēl mazāks. Ja tas ir jūsu VPN izmantošanas uz uguns pamata iemesls, iegūstiet Vypr.

VyprVPN funkcijas:

VyprVPN ir ļoti daudz lielisku iespēju, kuras neatradīsit citās lietotnēs:

 • VyprDNS: Šifrēta DNS sistēma, kas neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam nolaupīt pārlūka vēsturi. Tas arī palīdz piekļūt vietnēm, kurām ir ierobežots ģeogrāfiskais izvietojums.
 • Hameleons: (Pro plāns) Šis ir VyprVPN slepens protokols, kas var maskēties kā trafiks, kas nav VPN, un palīdzēt nokļūt caur ierobežojošiem tīkliem vai ugunsmūri.
 • Izveidojiet savienojumu ar neuzticamu Wi-Fi: Automātiski nosaka, kad esat izveidojis savienojumu ar publiskajiem wifi tīkliem, un automātiski izveidos savienojumu, lai jums nebūtu pat jāatceras to izslēgt.

Un pats labākais – 3 dienas varat bez maksas izmēģināt VyprVPN!

Labākais piedāvājums: Ietaupiet 50% no sava VyprVPN 1. mēneša

# 3 – ExpressVPN

ExpressVPN ir lieljaudas (bet par dārgu) VPN pakalpojums. Viņi cenšas būt labākais visapkārt esošais VPN, strādājot gandrīz visās lielākajās VPN lietojumprogrammās, ieskaitot: Drošība, Straumēšana, Netflix, Kodi un Torrents / p2p. Viņu lietotne ir stabila, ātra un intuitīva. ExpressVPN ir lielisks servera ātrums, un viņu klientu apkalpošana ir daudz labāka nekā vidēji.

ExpressVPN Android lietotne iekurt uguni

Lietotne nevainojami darbojas Kindle HD8, ar kuru mēs to pārbaudījām.

Vienīgais reālais ExpressVPN negatīvais elements ir cena. Mēneša plāni sākas ar 12,95 ASV dolāriem, savukārt abonements uz vienu gadu pazeminās cenu līdz 8,32 USD / mēnesī.

Ja ņem vērā visu, mēs domājam, ka IPVanish un VyprVPN ir labāka vērtība, taču, ja jums ir nauda, ​​lai sadedzinātu ExpressVPN, tas jums kalpos.

Mūsu iecienītākie VPN, kas nav Amazon, lai ielādētu

Burtiski pasaulē ir simtiem VPN pakalpojumu, un, iespējams, apmēram 30 no “īstajiem” ir Android lietotnes. Mēs no šīs atlasītās grupas esam izvēlējušies savu iecienīto. Mēs sniedzam šos ieteikumus, pamatojoties uz to veiktspēju, cenu un drošības un privātuma sasniegumiem.

NordVPN

NordVPN

NordVPN uzsākt VPN skatu ar savu nulles žurnālu politiku, Netflix savietojamību un satriecošo 2 gadu atlaide. Viņu Android lietotne ir ērti lietojama, un tā ir iecienīta straumēšanas pakalpojumu atbloķēšanai, kā arī straumēšanai.

Vienīgais trūkums ir tas, ka serveri ir nedaudz pieblīvēti, taču mums joprojām nav bijis problēmu straumēt ar HD izšķirtspēju.

Nordvpn ietver arī vairākas Socks5 starpniekservera vietas, kuras var izmantot, lai pievienotu papildu privātuma līmeni Skype vai Bittorrent lietotnēm, piemēram, Flud.

Privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetam bija nozares līderis, pārejot pie patiesām nulles līmeņa privātuma politikām ar maksimālu anonimitāti. Viņi, iespējams, ir vispopulārākais premium VPN pakalpojums pasaulē (lai gan viņi nepublicē abonentu numurus).

Mūsuprāt, PIA ir ideāls veiktspējas, funkciju, privātuma un cenas sajaukums. Ar 1 gada abonementu sākot no plkst USD 3,33 mēnesī, PIA ir pārsteidzoša vērtība.

Labākās iespējas:

 • Nulles žurnāls: PIA ir slavena ar patieso politiku, kas nepieļauj reģistrēšanos. Tas ir daļa no iemesla, kāpēc viņi ir īpaši iecienījuši tādus VPN lietojumus kā konfidencialitāte, piemēram, Kodi un Torrenting.
 • Pielāgojama šifrēšana: Ļoti maz Android VPN ļauj mainīt šifrēšanas stiprumu. PIA ļauj jums pilnībā kontrolēt izmantoto spēku, kā arī algoritmu. Galvenā priekšrocība ir tā, ka jūs varat palielināt ātrumu pārslogotos tīklos, samazinot šifrēšanas stiprumu un joprojām saglabājot drošību.
 • Maršrutēšana katrai lietotnei VPN: Vai nevēlaties, lai jūsu tīmekļa pārlūkošana izmantotu VPN? Tas ir forši, jūs varat izvēlēties un izvēlēties, kuras lietotnes izmantos PIA VPN tuneli. Šo funkciju parasti dēvē par selektīvu maršrutēšanu, un tā ir satriecoša.

Sānu ielāde, kas nav Amazon VPN lietotnes

Amazon apzināti mēģina bloķēt lietotājus savās Amazon Appstore un Kindle platformās. Viņi ir vienīgie ražotāji, kuru Android ierīcēs nav Google Play veikala.

Tomēr jūs joprojām varat manuāli instalēt jebkuru Android lietotni, ieskaitot VPN lietojumprogrammas.

Manuāla instalēšana ir vienkārša, un jums ir dažas iespējas:

 1. Sānu ielāde, instalējiet lietotni tieši
 2. Pielādējiet Google Play veikalu un pēc tam automātiski instalējiet jebkuru lietotni

1. metode – kā manuāli ielādēt VPN lietotni

Veiciet šīs vienkāršās darbības, lai instalētu iecienīto VPN lietotni mazāk kā 5 minūtēs. Bet vispirms pārliecinieties, ka jums ir 2 lietas:

 1. Aktīvs VPN abonements no uzticamiem pakalpojumu sniedzējiem
 2. Lejupielādējamā saite VPN lietotnei, kuru vēlaties instalēt (parasti to var iegūt no jūsu VPN vietnes vai lejupielādēt APK no APKMirror.

1. solis – ieslēdziet lietotnes no nezināmiem avotiem instalēšanu

Android ierīces ļauj izvēlēties manuāli instalētas lietotnes. Šis ir drošības pasākums, lai aizsargātu cilvēkus no tikai nejaušu, nedrošu vai pirātisku lietotņu instalēšanas. Bet, ja vēlaties lietotni ielādēt, tas ir jāieslēdz.

Dodieties uz: Iestatījumi> Drošība> Lietotnes no nezināmiem avotiem

Pēc tam vienkārši ieslēdziet to, kā parādīts zemāk:

Ieslēdziet lietotņu instalēšanu no nezināmiem avotiem

2. darbība – lejupielādējiet APK

Tīmekļa pārlūkprogrammā dodieties uz savu VPN pakalpojumu vietni un atrodiet saiti uz viņu Android lietojumprogrammu. Jums, iespējams, būs jāpiesakās viņu vietnē, lai tai piekļūtu. Mums ir arī tiešas saites dažiem no mūsu ieteiktajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem:

 • APK NordVPN lejupielāde (izmantojot APK spoguli)
 • Privātās piekļuves internetam APK 

Ja APK nevar atrast sava pakalpojumu sniedzēja vietnē, uzziniet, vai varat atrast APK spoguļa vietnē. Viņi ir viens no drošākajiem Android APK avotiem, un visas viņu direktorijā esošās lietotnes ir verificēti tiešie kloni no tiem, kas atrodas Google Play veikalā. Citas APK vietnes ir daudz mazāk uzticamas un var būt bīstamas.

Jūs saņemsit brīdinājumu, ka APK faili var būt bīstami. Vienkārši pieņemiet to, un sāksies lejupielāde.

APK lejupielāde

Lejupielādējiet APK no zīda pārlūka

3. darbība – APK instalēšana

Veicot pārbaudi, es nevarēju atvērt APK tieši no sava mapi Lejupielādes savā Kindle Fire HD8. Tā vietā, izmantojiet ES File Explorer. Tā ir bezmaksas lietotne Failu pārvaldnieks Amazon lietotņu veikalā.

Pēc tam vienkārši pārejiet uz lejupielādes direktoriju ES File Explorer, noklikšķiniet uz .apk faila un vienkārši noklikšķiniet uz pogas Instalēt..

Instalējiet apk, izmantojot ES File Explorer

Instalējiet apk, izmantojot ES File Explorer

Tieši tā. Tagad VPN lietotnei vajadzētu parādīties uz jūsu Kindle Fire darbvirsmas, kas ir gatava lietošanai, tāpat kā jebkurai citai lietotnei!

2. metode – lejupielādējiet Google Play veikalu no sava iekurt

Jūsu Fire nav piegādāts ar iepriekš instalētu Google Play veikalu, un tas nav pieejams Amazon lietotņu veikalā, taču jūs joprojām varat instalēt Play veikalu savā Fire ierīcē. Kad esat to izdarījis, uz Fire varat ērti instalēt jebkuru lietotni no Play veikala, tāpat kā citās ierīcēs.

Šis process faktiski ietver četru google lietotņu ielādi noteiktā secībā. Tas prasa tikai dažas minūtes un mūsu testēšanā strādāja nevainojami.

Šeit ir detalizētas instrukcijas XDA forumā.

Pēc tam vienkārši atveriet Play veikalu un lejupielādējiet visu nepieciešamo VPN!

Vairāk palīdzības, izvēloties VPN savam ugunij

Ja jums vēl nav VPN abonementa un nezināt, kur sākt, šeit ir neliels ceļvedis, kas palīdzēs jums izvēlēties VPN pēc jūsu galvenā lietošanas veida. Galu galā jūs saņemat VPN, lai tas kalpotu mērķim, tāpēc vēlaties, lai šim mērķim būtu vispiemērotākais.

Vispārējā drošība / visapkārt

 • VyprVPN – ir fantastisks vispusīgs VPN pakalpojums, un viņu programmatūra ir lieliska. Tas ir pieejams arī Amazon lietotņu veikalā (tāpēc nav jāveic papildu ielāde).
 • Privāta piekļuve internetam – tā ir arī lieliska vērtība, taču jums vajadzētu būt iepriecinātam ar ideju manuāli instalēt lietotni.

Video straumēšana / atbloķēšana

Ja vēlaties piekļūt globālām straumēšanas vietnēm, jums būs nepieciešams VPN, kas ir īpaši saderīgs ar šīm vietnēm. Daži straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix, Hulu un BBC iPlayer, ir apzināti strādājuši, lai izslēgtu populāros VPN. Par laimi ir daži, kas joprojām darbojas lieliski.

 • VyprVPN – lieliski darbojas ar visiem mūsu pārbaudītajiem straumēšanas pakalpojumiem, ieskaitot netflix.
 • NordVPN – NordVPN nevainojami strādā ar straumēšanas pakalpojumiem viņu personālajā datorā / Mac. Operētājsistēmā Android tas ir nedaudz izteiksmīgāks, un dažreiz Netflix radīs starpniekservera / vpn kļūdu. Joprojām ir vērts to apskatīt zemo cenu, nulles žurnāla politikas un 30 dienu atmaksas garantijas dēļ.

BUJ

Šeit ir daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par VPN izmantošanu planšetdatorā Kindle. Šajā sadaļā ir arī problēmu novēršanas risinājumi (noklikšķiniet, lai izvērstu).

Kopsavilkums: VPN un jūsu Amazon Fire

VPN darbojas nevainojami Amazones Fire platformas android ierīcēs, kas ir liels atvieglojums faniem par tām pieņemamām ierīcēm. Amazon lietotņu veikalā ir pieejams arvien lielāks skaits VPN lietotņu (lai gan ne visas ir izveidotas vienādas). Īpaši jāuzmanās no “bezmaksas” VPN pakalpojumiem, kas parasti mēģina nopelnīt no jums vai jūsu pārlūkošanas vēsturi.

Ja jums nepatīk vai neizmantojat kādu no 3 ieteiktajām VPN lietotnēm oficiālajā aplikācijā, vienmēr varat ielādēt savas. Parasti tas ir pūļu vērts, jo īpaši, ja jums jau ir abonents VPN pakalpojumam, kuru Amazon tieši neatbalsta.

Cerams, ka šī rokasgrāmata jums bija noderīga. Ja jums ir vēl kādi jautājumi, uzrakstiet tos komentāros!

Atjaunināt vēsturi:

 • 2019. gada 10. oktobris – Pievienoti FAQ un papildu atbalstīti VPN oficiālā Fire lietotņu veikalā.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map